Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Ако може, да намерите едно архивно видео.

Anneliese
 Сподели

Препоръчан отговор

преди 1 час, Anneliese написа:

Под "радио кадри" имам предвид такива, на които се виждат хора, които слушат радио. Сложи си очилата, ако не виждаш!

Ама ти нов български ли пишеш? :lol6:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Anneliese написа:

И сега как да го потърся видеото?:speak:

Ако са архивни, отиваш до мястото, където се съхраняват и разгъваш лентата. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има архивни сайтове, ровя, но не мога да го намеря.  А и моряците май не са с американска униформа.

Ще ви бъда много благодарна да ми помогнете малко.

Ето ви сайтове за ровене:

https://archiv-akh.de/

https://archive.org/

https://www.criticalpast.com/

https://www.pond5.com/

https://www.alamy.com/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм пас предпочитам да си играя с федората и джава хъх та да се опитам да си подкарам приложението на Дашната Сузи което написах

Ще ти подскажа само да видиш надписите накрая на филмчето ти за ДГ там си пише използвани архивни  кадри от.......

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, petie1 написа:

Аз съм пас предпочитам да си играя с федората и джава хъх та да се опитам да си подкарам приложението на Дашната Сузи което написах

Ще ти подскажа само да видиш надписите накрая на филмчето ти за ДГ там си пише използвани архивни  кадри от.......

Точно от там взех адресите, но и там го няма този кадър. Не знам по какви думи да търся вече...............

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, Anneliese написа:

Точно от там взех адресите, но и там го няма този кадър. Не знам по какви думи да търся вече...............

Да ти имам проблемите :lol6:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, васил козарев написа:

Защото може да ги няма в дигитална форма, а само на филмова лента! 

Глупости, доста от нещата, които съм виждала по филмите, ги има дигитално. Просто не знам как да търся по тази картинка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ей ко стана ВЕФ-а хвана ли "радио кадъра"?:lol6:

Представям си как форумната комичка цял ден е връткала копчетата на ВЕФ-а :lol6:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много смешно, очите ми никак не са добре от търсене на въпросното видео. Вместо вие да ми помогнете, ме карате още да стоя на компютъра, та очите ми да станат съвсем зле, снощи пак ми тече малко от бялото. Ако така продължавате изобщо да не ми помагате и да се лигавите, ще остана съвсем без очи. Кой знае колко от бялото ми е изтекло..............:crying10:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, Anneliese написа:

Много смешно, очите ми никак не са добре от търсене на въпросното видео. Вместо вие да ми помогнете, ме карате още да стоя на компютъра, та очите ми да станат съвсем зле, снощи пак ми тече малко от бялото. Ако така продължавате изобщо да не ми помагате и да се лигавите, ще остана съвсем без очи. Кой знае колко от бялото ми е изтекло..............:crying10:

Абе спри да се излагаш с тая склера бе тя не е течна че да ти изтече, казах ти че вероятно става дума за сол ако често плачеш или ти сълзят очите от пулене в монитора,нали си много учена как може да се излагаш така? И що пък трябва да ти помагаме? На мен кой ми помага?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, petie1 написа:

Абе спри да се излагаш с тая склера бе тя не е течна че да ти изтече, казах ти че вероятно става дума за сол ако често плачеш или ти сълзят очите от пулене в монитора,нали си много учена как може да се излагаш така? И що пък трябва да ти помагаме? На мен кой ми помага?

Отде да знам аз каква е, подробна биология не сме учили.  А и на пипане усещам, че сякаш дясното ми око е станало по - малко.

Ами, хубаво е да се помага. Ти си бил голяама скръндза, значи, чудно как имаш приятелка.

Ако беше чак толкова умен, щеше поне да ми намериш видеото.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Anneliese написа:

Отде да знам аз каква е, подробна биология не сме учили.  А и на пипане усещам, че сякаш дясното ми око е станало по - малко.

Ами, хубаво е да се помага. Ти си бил голяама скръндза, значи, чудно как имаш приятелка.

Ако беше чак толкова умен, щеше поне да ми намериш видеото.

Е към нея не съм скръндза а това за помагането както винаги не разбра какво ти казах...........

Това че не ми се губи времето със смешните ти видео кадри не знначи че не съм умен, нямаш си и на идея какви неща съм решавал :)  И с какво се боря в момента хехе

А и окото ти няма как да е стане по малко от това което е

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да бе, умен си, едно видео не можеш да намериш!:getout:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Anneliese написа:

И той се притеснява,да не му потече белото.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, Anneliese написа:

Да не мога да намеря нещо което не търся и за което не ми   пука :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, Anneliese написа:

Чак сега ми светна-Търсиш видеото,на което си направила снимка,от видеото,което си гледала.Пробвали в BBC?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, TheDirtyCleaner написа:

Чак сега ми светна-Търсиш видеото,на което си направила снимка,от видеото,което си гледала.Пробвали в BBC?

Търси видето с тия двамата дет ги е снимала, сигурно да я опрашат знам ли?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, TheDirtyCleaner написа:

Къде в BBC?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, TheDirtyCleaner написа:

Телевизията.Имат архив.

Обаче няма кой да търси! Тя иска вие да търсите нейните фантазии!!!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, petie1 написа:

Търси видето с тия двамата дет ги е снимала, сигурно да я опрашат знам ли?

Не, "умнико", просто си намерих нова занимавка - да зяпам архивни кадри в сайтовете за такива. Често се оказва, че във филмите слагат малко от дадена сцена, по минута, а често се оказва, че това са кадри от по минути, често репортажи, но има и от филми. Зарибих се да гледам ретро филми и от в два от тях случайно открих използвани за документалните филми кадри.

Нямаше ли изискване, според което, даже ретро филмите трябва да бъдат споменати като източници, ако се ползват кадри от тях за документални филми?:speak:

преди 4 минути, TheDirtyCleaner написа:

Телевизията.Имат архив.

Общодостъпен като онези сайтове ли?А и те не са споменати във филма като архивни източници.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Anneliese написа:

Общодостъпен като онези сайтове ли

Да,общодостъпен.Но,сега забелязах,че и Германците имат звезди,за нашивки.При всички случеи,са "морски".И край!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, TheDirtyCleaner написа:

Да,общодостъпен.Но,сега забелязах,че и Германците имат звезди,за нашивки.При всички случеи,са "морски".И край!

Сигурно са от някой игрален филм тогава, като Wunschkonzert (1940), само дето имат страшно много игрални филми от този период................. Щеше да ми е много по - лесно, ако някъде имаше списък на филми, в които има радио, и то само списък на германските филми с радио от този период.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...