Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Гледа ли някой през моята лична камера?

Препоръчан отговор

Здравейте. Имам съмнение, че съсед наблюдава през моята камера. Т.е. аз плащам, а момчето - не. Има ли начин да разбера това? 

Благодаря предварително.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, plamen_petrov_80 написа:

Каква камера, какво плащане?

Винаги има начин за всичко.

Плащам интернет. Камерата е hikvision ip . Не съм давала достъп на никого. Но...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, ponichka написа:

Здравейте. Имам съмнение, че съсед наблюдава през моята камера. Т.е. аз плащам, а момчето - не. Има ли начин да разбера това? 

Благодаря предварително.

Остави го да си гледа. Като му мине мерака, ще намери друга кака да гледа, но ти си плащай. Какво е това но с многоточие? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, ponichka написа:

Благодаря предварително.

И как стигнахте до тези съмнения?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Емил Костов написа:

И как стигнахте до тези съмнения?

Казва, че няма камера. В същото време, при излизане и влизане от моя страна, веднага отваря вратата, или застава на неговата и аз го чувам как стои от вътре на вратата си. От къде ме вижда?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, ponichka написа:

Казва, че няма камера. В същото време, при излизане и влизане от моя страна, веднага отваря вратата, или застава на неговата и аз го чувам как стои от вътре на вратата си. От къде ме вижда?

А не ти ли идва на акъла, че и той може да има камера - примерно в "шпионката" на собствената си врата?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, NewRedDragon написа:

А не ти ли идва на акъла, че и той може да има камера - примерно в "шпионката" на собствената си врата?

Не само, че ми идва на акъла, ами това е другото основно мое съмнение, което той категорично отрича. А аз как да разбера?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, ponichka написа:

Не само, че ми идва на акъла, ами това е другото основно мое съмнение, което той категорично отрича. А аз как да разбера?

И защо и какво да разбираш? ЧЧовека си е сложил камера - защо ти да имаш, а той да няма?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, ponichka написа:

Къде влизаш и коя врата отваря?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Емил Костов написа:

Къде влизаш и коя врата отваря?

Влизам у нас, той е съседната врата. Веднага отваря. Като излизам, пак същото. Личи се, че ме гледа от някъде, а не мога да разбера със сигурност.

По отношение на шпионка камера - вечер през шпионката му свети от вътре, когато погледна отвън . Ако е камера, ще се вижда ли вътре как свети?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, ponichka написа:

Влизам у нас, той е съседната врата. Веднага отваря. Като излизам, пак същото. Личи се, че ме гледа от някъде, а не мога да разбера със сигурност.

По отношение на шпионка камера - вечер през шпионката му свети от вътре, когато погледна отвън . Ако е камера, ще се вижда ли вътре как свети?

Е то не пречи камерата да не е в шпионката, просто се огледай по внимателно около неговата врата, не е задължително да я забележиш но ако има някъде можеи да я видиш.
А у вас не знам, ако си му дала достъп, спри му го.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А къде точно е твоята камера?

Ако сега просто отидеш и отвориш вратата - той щв я отвори ли също? Повтори го инцидентно няколко пъти.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, ponichka написа:

Е знае кога се прибираш или излизаш и те гледа през шпионката! 

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз предполагам, че съседа има микрофон монтиран някъде около вратата ти.Като чуе, че излизаш и той отваря да те провери!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, ivan_pop написа:

Аз предполагам, че съседа има микрофон монтиран някъде около вратата ти.Като чуе, че излизаш и той отваря да те провери!

Абсолютно точно! У това има. Няма да изброявам признаците за няколко години... Кажете как да го открия, ако има такъв. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, ponichka написа:

Абсолютно точно! У това има. Няма да изброявам признаците за няколко години... Кажете как да го открия, ако има такъв. 

Сега остава да кажеш че сте в панелка - ще то там микрофон не е нужен :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, ponichka написа:

Стига глупости, какви микрофони те гонят като сте врата срещу врата. Дето се вика като пръднеш в тоалетната и той ще знае какво правиш.

току-що, NewRedDragon написа:

Сега остава да кажеш че сте в панелка - ще то там микрофон не е нужен :) 

И да не е в панелка все тая. Всеки човек си има повтарящи се навици. Нали се сещаш колко лесно става всичко след това.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, ponichka написа:

https://diversant.bg/bug-detektori/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, N1K17Y написа:

Гледа те, да. Аз съм му приятел и той ме вика у тях да гледаме за без пари.

И аз ходих 2-3 пъти, ама ми иде малко далеч... :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Емил Костов написа:

Стига глупости, какви микрофони те гонят като сте врата срещу врата. Дето се вика като пръднеш в тоалетната и той ще знае какво правиш.

Как да го открия, ако има такъв?

И да се върнем на темата, ина ли начин да проникне в моята камера? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да има. Но дълбоко се съмнявам, че някой ще се занимава с глупости. Естествено, ако камерат е изтипосана публично - що да не гледам

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз питам по темата ама ти не отговаряш!

Ако спреш твоята камера - какво става?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...