Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Windows 10 BUG: Точката за достъп спира, като я отвориш

bootlicker (Мазния)
 Сподели

Препоръчан отговор

Не знам дали е бъг или не, но проблема е дразнещ, особено когато другите устройства, свързани към точката за достъп, изпълняват важни задачи, изискващи интернет връзка.

Когато включите точката за достъп, и свържете други устройства, връзката ще спре ако повторно отворите точката за достъп.

Ако точката за достъп е вече включена и отворите Settings -> Network & Internet -> Mobile hotspot, ще се появят 5 сини точки в горната част на екрана, преминаващи от ляво на дясно, демек страницата се зарежда. Това ще рестартира страницата и настройките в нея, което ще доведе до изключване и повторно включване (рестартиране) и на точката за достъп, която дава интернет на другите устройства. Проблема е, че задачите, които се изпълняват от другите устройства и изискват постоянна връзка, ще бъдат прекратени, и другия проблем е, че устройствата не винаги ще се свържат автоматично към точката за достъп, след като тя бъде рестартирана.

Това бъг ли е? Само аз ли го имам или става и при всички?

Може ли някои друг да направи това, което съм описал, за да се види дали и при него ще стане. Искам да знам дали става при всички, или само при мен.

Капиталистите от Майкрософт имат ли намерения да оправят този проблем?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

От много време има измислено едно устройство - рутер - много полезно нещо.

А и между другото трябва да пуснеш още една тема!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, plamen_petrov_80 написа:

От много време има измислено едно устройство - рутер - много полезно нещо.

Нямам пари за рутер.

преди 2 минути, plamen_petrov_80 написа:

А и между другото трябва да пуснеш още една тема!

Относно какво да бъде другата тема?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, bootlicker (Мазния) написа:

Това бъг ли е?

Ти си "бъг"! Каква точка за достъп, кой я менажира тази точка за достъп? Имам АР, което обслужва едновременно около 20 клиента, които са в постоянно движение (с около 40 км/час) и няма никакви проблеми. Дори рутера.съената преди тази AP не е кой знае какво

преди 3 минути, bootlicker (Мазния) написа:

Нямам пари за рутер.

Нямаш и шанс да ползваш комфортно мрежата си

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ти си една БУБОЛЕЧКА! Земи се хвани да работиш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, S197 написа:

Ти си една БУБОЛЕЧКА! Земи се хвани да работиш.

Аз вече работя... отдавна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, bootlicker (Мазния) написа:

Относно какво да бъде другата тема?

Относно близките ти роднини от женски род... 💛

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, bootlicker (Мазния) написа:

Аз вече работя... отдавна.

.... за МРЗ, нали? + някой лев отгоре :) Ама след месец - два, като излезеш на нерегулирания пазар, тези 1000 лв няма да ти стигнат само за хладилника и зарядното на лаштопа

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Забелязах същия бъг с лампата в кенефа, като натиснеш копчето и втори път изгасва, сигурно е с windows 10

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, NewRedDragon написа:

Ама трябва да му кажеш и как "да приема интернета на комшията" :) 

Той се пъне да приема Интернета на комшията, аз - да приема комшийката. Да си отворя тема, а?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Rammkopf написа:

Той се пъне да приема Интернета на комшията, аз - да приема комшийката. Да си отворя тема, а?

Кво се пънеш срамежлив ли си ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, adersa написа:

Кво се пънеш срамежлив ли си ;)

Много съм свенлив, целият се изчервявам. Още съм девствен. :D

А народът го е казал: "Мързел нива не оре и срам п*тка не е*е". Обречен съм.

... ше взема да си отворя една тема. Или една бира.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, ined написа:

Забелязах същия бъг с лампата в кенефа, като натиснеш копчето и втори път изгасва, сигурно е с windows 10

Тя тази лампа сигурно е по поръчка от комуната на автора с последните ъпдейти на 10ка:lol6:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Kolev72 написа:

ScreenShot001.jpg

ScreenShot002.jpg

Окупирал и нахлул е като Путин в Украйна, форума, другаря Ботушолизача.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Автора щом го е страх да си купи рутер представям си къв цирк ще е ако си поиска от комшийката. А ако не му се дават пари за нов рутер в заложните къщи има рутери за по 20-30лв

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Rammkopf написа:

Ама аз наистина подарявам 2 рутера, не се шегувах.

И аз давам 2. Освен това и по 20 лева към всеки. Като бонус

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...