Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Потребителите на форума Data.bg

Препоръчан отговор

Хайде да се преброим кои се прехвърлихме от доказалият се през годините форум на Data.bg :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някои си пишеха паралелно и в други форуми, още по времето когато сайта беше в топ 3.

Тука разпознавам 4-5 човека от Data.bg, но вероятно са доста повече и не ползват същите имена.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не ми е ясно това "прехвърляне", но по-важното е какво ме накара да участвам в този форум, а не там (и там имам профил, който не ползвам, а така също имам и друг тук, но не ползвах и този форум).

Основното е: Имам повече свободно време отколкото когато работих. 

И тук и там и изобщо из интернет има темерути. Именно тях излседвам. 

Тук ме превлече сободния форум и най-вече концепцията на собственика. -> Което е описано в:

Цитат

1.1 Форумът на kaldata.com има за цел да предоставя възможност на всеки да сподели своите мисли и опит, както и да общува с останалите потребители – информацията трябва да е за всички и всички са добре дошли да я споделят; да се срещнат хора с общи интереси; да има ползотворни материали и дискусии и да се отсее в тях истината.

Кратко: Да се отсява истината!!! За мен тя е от огромно значение. Не ме интересува кой ще ме харесва или не, а да дам и моята гледна точка по дадена тема. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

През 2012г. направих регистрация по едно и също време в калдата и Data.bg ,с този еднакъв ник:(Димитър 59).В Data.bg,от самото начало се държаха с мен,като с враг.Написах няколко поста там в теми за уиндоус,с мои препоръки за оптимизация.Имаше един,който се подиграваше след всеки пост и обиждаше,защото неговото мнение не било същото.Издържах там само няколко дни и им написах сбогом.Не съм им влизал никога повече в сайта.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като свършиш с изследването на "темерутите" из интернет (в случая из сайтовете и форумите) моля те направи една извадка за три от тях, които заемат първите места.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Димитър 59 написа:

.Имаше един,който се подиграваше след всеки пост и обиждаше,защото неговото мнение не било същото.

И тук има такива ... ;) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, dioib написа:

И тук има такива ... ;) 

Разбира се ,че имаме такива.Но там бях новорегистриран.Още с първите мнения,започваха със секирата...Един дори ми забраняваше да пиша там

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Kolev72 написа:

Като свършиш с изследването на "темерутите" из интернет (в случая из сайтовете и форумите) моля те направи една извадка за три от тях, които заемат първите места.

И да наруша?! 

Цитат

2.9 Не е желателно публикуването на коментари, в които се критикуват други потребители за неспазване на правилата, както и за техния правопис. 

Не възприемам темерута като отрицателност .. Анализът ще е какво положително има в тях. ;) 

преди 1 минута, Димитър 59 написа:

Разбира се ,че имаме такива.Но там бях новорегистриран.Още с първите мнения,започваха със секирата...

Не съм се задържал там, но да правя психоанализа и на дата.бг потребители ще ми дойде в повече ... :) 

Предпочетох тук да помогна, а не там, а защо ще си остане само и единствено моя преценка. ;) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, dioib написа:

И да наруша?! 

Не възприемам темерута като отрицателност .. Анализът ще е какво положително има в тях. ;) 

От сега ти давам отговор и ти спестявам времето, което ще загубиш.

На въпроса ти: "Анализът ще е какво положително има в тях."

Абсолютно нищо положително няма в тях 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Kolev72 написа:

Абсолютно нищо положително няма в тях 

От гледна точка на IT ще се съглася, но от гледна точка на развитие на искуствения интелект ... хм ... = Нима не трябва да се научи да разпознава фалша?! 

п.п. Мнозина човеци вече не говорят като такива, а като изкуствен интелект и в тоя случай може искуствен интелект да навреди на психочно болни ... примерно ... 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, dioib написа:

От гледна точка на IT ще се съглася, но от гледна точка на развитие на искуствения интелект ... хм ... = Нима не трябва да се научи да разпознава фалша?! 

п.п. Мнозина човеци вече не говорят като такива, а като изкуствен интелект и в тоя случай може искуствен интелект да навреди на психочно болни ... примерно ... 

Добре! Темата е една ,ние пишем за друго. Продължавай изследванията по точката от правилата. Когато си готов, можеш да споделиш. Дано не е след 10 години.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, Kolev72 написа:

Добре! Темата е една ,ние пишем за друго. Продължавай изследванията по точката от правилата. Когато си готов, можеш да споделиш. Дано не е след 10 години.

:offtopic_s:Що! Какво те тревожи, че не ще си сред нас ли?! Нещо бързаш, но за къде не знам ... 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, dioib написа:

:offtopic_s:Що! Какво те тревожи, че не ще си сред нас ли?! Нещо бързаш, но за къде не знам ... 

Добре! Темата е една ,ние пишем за друго. 

Това не е чат, за да го ползваме по този начин

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз не съм потривал профил си в Дата. бг ... т.е. не съм от тези които са се преместили ... 

Интересно ми е защо някой се мести в друг форум и забравя за другия, но определено не е заради темерутите в другия ... :) 

преди 5 минути, JKirilov написа:

Аз знам, ама... :)

Аз знам, че фенове на един отбор не приемат друг отбор, но как ще обядниш до вчера си бил от ЦСКА, а от днес от Левски?! 

И сред феновете на ЦСКА и Левски има тифози, но концепията на ЦСКА е да са две, а на Левки = Само един. ;) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хаха датата беше докато не я промениха с IPB дизайна, тогава почнаха проблемите със сторовете които така не можаха да оправят. Да беше пълно с откачалки но едните бяха привилегировани от част от модераторския екип, а другите не. Всъщност самия модераторски екип беше леко разделен, имаше няколко души които се имаха за големите началници и отношението им беше меко казано дебелашко спрямо всичко останало включително и техните колеги модератори. Най смешното беше че Юри ги слушаше точно тях, а на финала стана точно каквото години наред му повтарях.
Е вечна памет на датата, имаше не малко забавни и хубави моменти, особено липсват Хриси, Прашния, бай Пенко и още няклко образа.
Жалко за Тедо(Вечна му памет!).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Докато пишеше горният си пост се появи един от темерутите в този форум. '"JKirilov""  Той може да е съосновател и на Data.bg. Така беше написал в друга тема от техническите раздели.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Kolev72 написа:

Докато пишеше горният си пост се появи един от темерутите в този форум. '"JKirilov""  Той може да е съосновател и на Data.bg. Така беше написал в друга тема от техническите раздели.

То това лесно може да се разбере дали е вярно. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Kolev72 написа:

Докато пишеше горният си пост се появи един от темерутите в този форум

Рече най-големия темерут...:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, ianiiovski написа:

Хайде да се преброим кои се прехвърлихме от доказалият се през годините форум на Data.bg :)

С какво се е доказал?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какво беше дата.бг, е не познавам такова животно!

Оо сетих се, имаш предвид Айде БГ, те Ивайло и Християна не се ли ожениха?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...