Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Потребителите на форума Data.bg

Препоръчан отговор

Аа.... дата-та... колко ли мп3-ки бяха свалени от там през годините... Редовно се чуваше на някоя песен "рафтер дата бг". Аз също бях юзер там. Един ден смениха дизайна и нещо друго и имаше проблеми с логването. Нещо не помнеше ни имена, ни пароли. От модераторите помня само barut. Нямам спомен кога ми беше регистрацията, но драсках редовно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 часа, ianiiovski написа:

Хайде да се преброим кои се прехвърлихме от доказалият се през годините форум на Data.bg :)

Доказал се е единствено като форум пълен с недорасли комплексирани мародераторчета. Сега същите недорасляци "модерират" замундата, като си мислят, че като имат мизерна виртуална власт и са едва ли не богове.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Валсо написа:

Доказал се е единствено като форум пълен с недорасли комплексирани мародераторчета. Сега същите недорасляци "модерират" замундата, като си мислят, че като имат мизерна виртуална власт и са едва ли не богове.

Мне, в замундата модератора е(или поне беше) останал само един и не е от екипа на датата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 2.09.2022 г. в 16:07, Joss Bomon написа:

Някои си пишеха паралелно и в други форуми, още по времето когато сайта беше в топ 3.

Тука разпознавам 4-5 човека от Data.bg, но вероятно са доста повече и не ползват същите имена.

За сега само теб разпознавам :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, ianiiovski написа:

Някои вече са писали в темата ти, а други като @Rammkopf, @Raze, @ivottoshev, @B-boy/StyLe/ и др. може още да не са я мярнали... :cheers:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, ianiiovski написа:

Той Джос се криеше с друг ник тука, но по аватара го разпознах веднага. Моя ник в датата беше nnvviiddiiaa  Поздрави!:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, S197 написа:

Той Джос се криеше с друг ник тука

Първата ми регистрация беше със същия ник, но някой от тукашните модератори ме беше пратил да бера банани, та затова го бях сменил временно.

И не съм се "крил", след като съм се обозначил със същия аватар и не съм променял начина и темите в които пиша. Не виждаш ли противоречие в изречението си? Щом си ме разпознал, значи аз това съм целил.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Некой помни ли го ония галфон nakibest, със синия аватар? Адски дразнещ индивид.

преди 4 часа, Joss Bomon написа:

Първата ми регистрация беше със същия ник, но някой от тукашните модератори ме беше пратил да бера банани, та затова го бях сменил временно.

И не съм се "крил", след като съм се обозначил със същия аватар и не съм променял начина и темите в които пиша. Не виждаш ли противоречие в изречението си? Щом си ме разпознал, значи аз това съм целил.

Няма как да знам, че някой от модовете те е пратил за банани, тъй като това си е между вас. За криеницата беше просто шега. :) Закачка един вид.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, S197 написа:

Некой помни ли го ония галфон nakibest, със синия аватар? Адски дразнещ индивид.

Накито а.к.а Синия галфон до последно се подвизаваше там и ако Датата отново възкръсне, той ще е първият писал. 

Странното е че другия дразнител - Чичака (vnvas) изведнъж спря да пише, а беше на-дейният в раздела за GSM-и. Жив и здрав е, пишел във някакви други форуми, но два-три месеца преди последното (засега) умиране на форума нещо се фръцна и ни зае*а.

преди 7 часа, Joss Bomon написа:

Някои вече са писали в темата ти, а други като @Rammkopf, @Raze, @ivottoshev, @B-boy/StyLe/ и др. може още да не са я мярнали... :cheers:

@JohnTRIVOLTA също пишеше в дата-та

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, ivottoshev написа:

Накито а.к.а Синия галфон ... 

... другия дразнител - Чичака (vnvas) ... нещо се фръцна и ни зае*а.

Не вярвам да липсват на някого. В този форум има достатъчно други като тях.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам какво стана, но докато още форума беше, като"телефонна шайба" и нещо не можах да се логна повече там с аватара си - някъде да е било 2008ма. От там се наложи да сложа една единица слрд него та така ,,,,

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 часа, S197 написа:

Е как не. Тоя винаги успяваше да се изака на метеното и се беше абонирал да ми опонира на всеки пост. Не го беше досрамяло да си сложи потната муцуна за аватар след ерата на синия аватар.

Сега ще изровя един пост на @kaspy /един от печените потребители/, който се отнасяше за Naki и го описва красноречиво:

Цитат

[quote name='kaspy' timestamp='1476123469' post='16434840']
Абе ти нормален ли си бе?
Къде съм казал, че това което предлагаш не става?
Ти си този, който без никакво основание се нахвърля върху мой абсолютно безобиден пост с квалификации, които биха накарали и гладна хиена да се изчерви от срам. Какъв си ти бе, лигльо? Какъв изобщо го раздаваш, и за какво изобщо говориш бе, въздухар? Който е тоя моя вариант бе? Ми той не е мой бе, ти изкара няколко милиона потребители дебили бе? Подобно на оня другия спор, за фирмата с над 20-годишни продажби на софтуер, дето били според теб некви индийци в некъв гараж. Колко пъти си ползвал този софтуер бе? Откъде знаеш на кого какво му е удобно бе, ц*рвул?
И какво ми вадиш от 10 кладенеца вода. То ти няма как да разбереш, но нещата както обикновено се нареждат така: който иска да направи нещо, търси начини, който не иска, си намира оправдания. Флашка нямало има под ръка. Че това е имидж на операционна система бе, а не някаква мозъчна операция, която трябва да стане в следващите 17 мига от пролетта. И колко да е трудно да направи буутваща флашка? Лигльо. Няма такава трагедия просто, толкова да ти се иска да можеш нещо, и толкова да няма никакъв шанс това да стане. Егати и некадърника задръстен. Човек не пише със седмици, ще влезне тук, едно изречение ще напише и ти ще цъфнеш отнякъде като добре забрала гнойна пъпка и ще се пръснеш, цвъкайки гнусна смрад връз всички наоколо.
[/quote]

Много ме кефеше тоя пич Каспи, но май последно го мярнах в хардуер бг...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 4 седмици по-късно...
на 4.09.2022 г. в 16:38, S197 написа:

Него не го помня. Сигурно сме писали в различни раздели. Имаше един друг - нещо от сорта на тишимонтана...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 5.09.2022 г. в 13:16, Joss Bomon написа:

красноречиво:

Много ме кефеше тоя пич Каспи, но май последно го мярнах в хардуер бг...

Един от малкото разбрани модератори от Дата-та - Paceto (и последен оцелял там мод преди смърта на форума), е мод и във форума на Гонг

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, ivottoshev написа:

Един от малкото разбрани модератори от Дата-та - Paceto (и последен оцелял там мод преди смърта на форума), е мод и във форума на Гонг

Нормално все пак е фен на Литекс а.к.а Лекс, а.к.а Осъм :newspaper:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...