Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

ПОМОЩ: Minecraft не ми дава да се вляза в акаунта, пише

PigMan9GolqmotoPrase
 Сподели

Препоръчан отговор

Добър ден. Имам проблем с играта Minecraft. Когато натисна на MICROSOFT LOGIC, ми показва грешката, която се вижда в червено, в горния десен ъгъл:

screenshot-30.jpg

Тъй като MOJANG LOGIN вече трябва да се извършва само с акаунт в Майкрософт, влизане в играта чрез акаунта ми в Майкрософт е единствения вариант. Имам инсталирано приложението Xbox, но това не оправя проблема.

Двата линка, предоставени в съобщението на грешката, не свършиха работа и не ми помогнаха да оправя проблема.

Е, някой знае ли откъде идва този проблеми и как да го оправя?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тези Инструкций (римски император ;)) тук пробвал ли си ги?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защото ползваш смотаните краварски технологии, ползвай 

https://www.kaldata.com/it-новини/руската-операционна-система-елбрус-е-307139.html

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Петър Ангелов написа:

Тези Инструкций (римски император ;)) тук пробвал ли си ги?

Да, пробвах ги... проблема не се оправи. По-късно ще пиша и в Microsoft Answers, че да видя дали някой ще може да ми помогне.

преди 24 минути, N1K17Y написа:

Защото ползваш смотаните краварски технологии, ползвай 

https://www.kaldata.com/it-новини/руската-операционна-система-елбрус-е-307139.html

Елбрус е добра операционна система, която е съвместима с машини, които имат процесори Елбрус. Моите компютри са с процесори на Intel и AMD, затова Елбрус няма да тръгне на моите компютри.

Сега ще питаш защо използвам западни технологии, нали? Отговора е прост: имам хардуерни и софтуерни зависимости. Софтуерните ми проекти са съвместими само с Windows - затова не мога да използвам други операционни системи. Ако искам друга ОС, трябва да си купя нов компютър, че да ми останат поне два компютъра с Windows, където да си работя по проектите. Тъй като работата ми в ИТ сферата включва основно разработване на моите проекти, досега не съм имал нуждата да преминавам към различна от Windows операционна система. И все пак имам намеренията да си инсталирам Linux Mint, тъй като има по-малко телеметрия, bloatware, spyware...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, FatMan9 написа:

Елбрус е добра операционна система, която е съвместима с машини, които имат процесори Елбрус.

Грешка! Елбрус 3 беше базирана на 3.14 на Linux-ядрото

преди 1 час, FatMan9 написа:

Софтуерните ми проекти

Айде де:lol6:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, NewRedDragon написа:

Грешка! Елбрус 3 беше базирана на 3.14 на Linux-ядрото

Айде де:lol6:

Таман бях захапал,една биричка.Задавих се,от смях.Точно на проектите.

Има 2000 ОС,той се хванал за...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Orgasmatron написа:

Таман бях захапал,една биричка.Задавих се,от смях.Точно на проектите.

Има 2000 ОС,той се хванал за...

Тоя индивид, в една от другите си малоумни теми, беше казал, че се занимава с графичен дизайн и видеообработка :) Та, питах го за разликата м/у векторна и растерна графика - даже и с google неможа да отговори :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, NewRedDragon написа:

Тоя индивид, в една от другите си малоумни теми, беше казал, че се занимава с графичен дизайн и видеообработка :) Та, питах го за разликата м/у векторна и растерна графика - даже и с google неможа да отговори :) 

Все едно да го питаш-Какво е Web3?Толкова е далече...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С каква ОС си? Ако си с Windows 8.1 или по-стара, мисля че трябва да имаш инсталирана Java. А може и да си дръпнал някаква бъгава версия. 

П.С. Тия дето си праните ташак в темите му, идва ли ви на ум, че това може да е хлапе, а ако е така е обяснимо, защо се държи по дадения начин, който явно ви се струва забавен и/или повод за самоизтъкване и подигравка. Кой е "индивида" тук, хлапе дето си запълва времето, или уж зрелите хора, дето му се връзват? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Soviet Soldier написа:

С каква ОС си? Ако си с Windows 8.1 или по-стара, мисля че трябва да имаш инсталирана Java. А може и да си дръпнал някаква бъгава версия. 

П.С. Тия дето си праните ташак в темите му, идва ли ви на ум, че това може да е хлапе, а ако е така е обяснимо, защо се държи по дадения начин, който явно ви се струва забавен и/или повод за самоизтъкване и подигравка. Кой е "индивида" тук, хлапе дето си запълва времето, или уж зрелите хора, дето му се връзват? 

Мистър съдник-хлапето е на 23.

Първите седем-за координация.Следващите-за придобиване на опит.На 15-16 разбираш,какво можеш.И с какво искаш/трябва,да се занимаваш.

Ако не си го разбрал дотогава-и един форум,само за теб да направят...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ей а като напишеш грешката в Гугъл  не дава ли резултат?

преди 47 минути, Soviet Soldier написа:

И кое хлапе щляпа за политика?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...