Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Търся програма youtube to mp3 converter

2249
 Сподели

Виж решението Разрешен от umengumen,

Препоръчан отговор

Докладвах постовете на @Клонинга да бъдат разгледани и отправих молба към модератор темата да бъде заключена. Омръзна ми от простотия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И к'во драма от временна недостъпност и генериране на генерални умозаключ1ения, че сайтът тотално не работи? Абе, я лекло у лево!!!
Освен това к'ъф е смисълът на коментара ти при положение, че авторът ВЕЧЕ  е инсталирал и ползва продукта? Да си се изпльоскал? Мооже, ама от това не изглеждаш по-зюнаещ и/или по някакъв начин помогнал.
Моля, влез в дупката, от която си изпълзял и се старай да се включваш тогава и само тогава, когато си напълно уверен, че някой (например аз или някое друго дежурно око) няма да те наплюе!

преди 5 минути, 2249 написа:

Докладвах

За съжаленние не са в нарушение на Правилата
Моралът не е обект на третиране от тях. Ама, какво ли се очаква от човек, позволил си да имитира ника на един от най-уважаваните членове на форума...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, 2249 написа:

@цър-вул не се хаби. Аз напускам темата.

Чакай още малко ще има изказване на @Клонинга,как той бил прав,и ще ти извади от 9 кладенци вода.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...

Може ли да ми кажете този сайт дали е добър има всичко за телефона 

ApkVision . com

Преди много лесно се сваляне музика от датаБеГе но нещо се случи с нея и много отдавна отпадна за съжаление. В нея имаше всичко а и Беше български сигурен сайт тм, не няква куча марка

В момента на телефона не може да се тегли то с рекламите и пренасочването към рекламни пана и с натрупването си губят нормалната функционалност много е зле така че ако си намериш как да теглиш музика и ако искаш супер звук за да отвориш пълния потенциал на аудио системата си намери конвертор за подобряване на качеството на мп3 - ки

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ApkVision . com

И тука са се появили двама трима човека дет се правят на разбирачи във C program file музиката се била записвала със Fat32 някви.... толкова тъпи че............... трябва принципно системните файлове в Цето да са направени така че да работи windowsа а единствения файл в целия компютър е фат32 ако изтриеш програм фаилса Уиндоус няма да има никакви функции а като се изтрие фат32 Уиндоус няма да стартира и той е като копчето за изключване като се счупи и компютъра не тръгва 

преди 1 минута, NotTheSame написа:

ApkVision . com

И тука са се появили двама трима човека дет се правят на разбирачи във C program file музиката се била записвала със Fat32 някви.... толкова тъпи че............... трябва принципно системните файлове в Цето да са направени така че да работи windowsа а единствения файл в целия компютър е фат32 ако изтриеш програм фаилса Уиндоус няма да има никакви функции а като се изтрие фат32 Уиндоус няма да стартира и той е като копчето за изключване като се счупи и компютъра не тръгва 

Фат32 е стартиращ единствен файл принципно ако искате да проверите за хакерски вирус ''червей" ако имате повече от един файл с името фат32 трябва да ги изтриете това са опити за създаване на троянки кон и поне фат32 е лесен за запомняне проверете дали има други освен оригиналния и си ги изтрийте.... 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, цър-вул написа:

@petie1, виж колко обстойно е опсано.... 😎

Хъх че аз общо имам стся тема освен ако не е домашния ми любимец Грухи Биоса :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

BASS за Windows (x64 бита) 2.4.17

Добавя поддръжка на WMA файлове към библиотеката на BASS

BASS е аудио библиотека за използване в софтуер на няколко платформи. Целта му е да предостави на разработчиците мощна и ефективна проба, поток (MP3, MP2, MP1, OGG, WAV, AIFF, генерирани по поръчка и други чрез OS кодеци и добавки), MOD музика (XM, IT, S3M, MOD, MTM, UMX), MO3 музика (MP3 / OGG компресирани MODs) и функции за запис.

БЕЗПЛАТНО / Безплатно

BASS за Windows (x64 bit) - Windows 10 Изтегли (windows10download.com) 

Simple MP3 Cutter е безплатно, просто, но мощно приложение за лесно изрязване наMP3файлове. Той е много лесен за използване. ... Натиснете бутона за рязане! За разлика от други приложения заMP3резачки, можете също да визуализирате резултата ...

Цена: БЕЗПЛАТНО / Безплатно

FreeMP3 Cutter е проста програма, която ви позволява да режетеMP3файлове на парчета. Може да се използва за... за да сте сигурни, че изборът ви е точен. Free MP3Cutter е леко и лесно за използване приложение. То...

Mp3 инструменти за етикети

Mp3 Tag Tools е проектиран като интуитивен ID3v1 & v2.x, текстове, редактор на маркери за картини, организатор на mp3. Това е отлично приложение, ако искате да персонализирате вашатаколекция от mp3с ваша собствена информация. Функции:...

Цена: БЕЗПЛАТНО / Отворен код

За да имате винаги високо качество трябва да има няколко инструмента за кодинг, нещо което да обработи добре изтеглянията и аз не знам какво... 

Mp3 Windows 10 изтегляния - Безплатно изтегляне на Mp3 за Windows 10 - Windows 10 Download 

Безплатен редактор на MP3 WMA рекордер

Като безплатен MP3 рекордер софтуер, Free MP3WMA Recorder Editor ви позволява да записватеMP3музика идруги аудио данни от различни входове ... може директно да импортира записа или да отвориMP3, WMA, WAV или аудио файл на всеки друг ...

Безплатен MP3 редактор-свободен MP3 редактор софтуер-безплатно MP3 рекордер безплатно MP3

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

EagleGetе приложение, което помага на потребителите да изтеглят файлове по бърз и продуктивен начин. Той разделя елементите на няколко части и ги прехвърля едновременно, осигурявайки повишена скорост на изтегляне. EagleGetизползва усъвършенствана многонишкова технология, за да ускори изтеглянията, като разделя файловете на няколко части и след това ги прехвърля едновременно, като по този начин увеличава скоростта на изтегляне до 6 пъти!

Moята идея е да си инсталирам EagleGate и да свалям музиката направо с клиповете и след това да конвентирам клиповете в Mp3 - ки като им подобря качеството на звука ама не ми се занимава с тия програми и с YOUtube защото ме мързи трябват ми 10/ 20 песни за телефон а това се прави на компютъра.

Безплатен мениджър за изтегляне

Free DownloadManager функции - подкрепа за Windows и Mac ... - удобен за потребителя интерфейс с модерен дизайн -изтеглянена видео от популярни сайтове - HTTP / HTTPS / FTP / BitTorrent поддръжка - прокси ...

• Награда 5 звезди
Windows 10 - Lionsea MP3 конвертор Ultimate 4.8.9 скрийншот

Lionsea MP3 конвертор Ultimate

Конвертирайте аудио файла си в MP3 с високо качество с този безплатенMP3конвертор. .MP3 Converter е просто и приятелско приложение за конвертиране на любимата ви музика в различни аудио формати: MP3, WMA, AAC, WAV, CDA, OGG, FLAC, APE, CUE, ...

Цена: $ 39.98 / Shareware

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте извинявам се че темата стана малко по - дълга! 
Мисля че намерих програма, която така на пръв поглед ми се вижда най доброто ще оставя линк и описание по надолу ето: 

Free Download Manager - Windows 10 Download   

Това е линка за изтегляне! 

Безплатно изтегляне Manager за Windows 10 - Пълно описание

Free Download Manager функции - подкрепа за Windows и Mac OS X - удобен за потребителя интерфейс с модерен дизайн - изтегляне на видео от популярни сайтове - HTTP/HTTPS/FTP/BitTorrent поддръжка - прокси поддръжка - бързо, безопасно и ефективно изтегляне В допълнение, Free Download Manager ви позволява да регулирате използването на трафика, организиране на изтегляния, контрол на приоритетите на файловете за торенти, ефективно изтегляне на големи файлове и възобновяване на счупени изтегляния. FDM може да увеличи всичките ви изтегляния до 10 пъти, да обработва медийни файлове с различни популярни формати, да плъзга и пуска URL адреси директно от уеб браузър, както и едновременно да изтегля множество файлове. Нашият мениджър за изтегляне на интернет е съвместим с най-популярните браузъри Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge, Internet Explorer и Safari.

Характеристики:

Поддръжка
на BitTorrent Изтегляне на файлове с помощта на BitTorrent протокол.

Подобрените аудио / видео файлове поддържат
Преглед на аудио / видео файлове, преди изтеглянето да приключи и конвертиране на файлов формат след изтегляне.

Изтегляне ускорение
Free Download Manager разделя файловете на няколко секции и ги изтегля едновременно, което ви позволява да използвате всякакъв вид връзка с максималната налична скорост. С FDM скоростта на изтегляне се увеличава, или дори повече!

Възобновяване на счупени изтегляния
Когато процесът на изтегляне е прекъснат, не е необходимо да започвате отначало отново. Free Download Manager може да възобнови счупено изтегляне от мястото, където е било прекъснато, спестявайки време, нерви и пари.

Интелигентно управление на файлове и мощен планировчик
С FDM можете лесно да организирате изтеглените файлове по техния тип, като ги поставяте в предварително зададени папки. Интелигентният планировчик ви позволява да стартирате и поставяте на пауза изтеглянето на файлове, както и да извършвате други действия (стартиране на други приложения, установяване или затваряне на връзка и т.н.) в зададеното време.

Регулиране на използването
на трафика Има няколко режима на използване на трафика. Можете да регулирате използването на трафика за сърфиране в интернет и изтегляне на файлове едновременно.

Многоезична поддръжка
Free Download Manager е преведена на 30 езика. Поддържаните езици са: македонски, сръбски, албански, хърватски, корейски, арабски, бразилски португалски, български, китайски традиционен, китайски, чешки, немски, холандски, френски, иврит, унгарски, италиански, полски, португалско-бразилски, румънски, руски, словашки, испански, шведски, турски, узбекски, гръцки, виетнамски, словенски, персийски.

Абсолютно безплатен и 100% безопасен
Free Download Manager е безплатен софтуер с отворен код, разпространяван под GPL лиценз. 

- Допълвам, пробвах го това инсталира се за една минута обаче не може да сваля от YOUtube некой ако може да ми помогне в търсенето за нещо за сваляне на музика ако четете... 

В момента даже ако иска някой ще му пратя песни от youtyba да си слуша докато се занимава с тази глупост.....
CLUB MUSIC 2022 - Mashups & Remixes Of Popular Songs 2022 | DJ Party Remix Music Dance Mix 2022 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

5 Chrome Extensions to Download YouTube Videos (makeuseof.com)  

Ето още работещи конвентори за YouTube обаче не са много удобни за Mp3 с тези се сваля само видеото песента после трябва да се конвентира за да е без клипа 

Completely Free Multi-featured YouTube Video Downloader | Addoncrop

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Защо ми ги няма луди ли сте после пак трябва да мисля два дни как да ги намеря тия неща във форумите 

ехоооо има ли някой във форума 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ехоооо има ли някой във форума aз вече свалям клипове директо от Youtube с едно кликване някой да каже как се сваля само музика в Mp3 или Mp4 формат трябва да го има някъде но не го виждам 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...