Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Търся програма youtube to mp3 converter

2249
 Сподели

Виж решението Разрешен от umengumen,

Препоръчан отговор

Привет.

Четох теми, но не ми помагат. Търся програма /по възможност безплатна/ в която да сложа линка към песен от youtube и да ми конвертира и свали звука в mp3. Знам за онлайн вариантите, но търся програма. Програма за сваляне на видео не търся.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

MP3Studio YouTube Downloader върши работа, но когато преди време го бях инсталирал, се оказа, че има ограничения откъм брой конвертирания.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

1. Имаш голям списък с такива програми, че чак тук търсиш. Имаш Гугъл!
2. Такъв род програми ти развалят качеството на звука. Използвай даунлоудър за целта.
3. За кой път питаш едно и също!
4. Какво е мъжкото на "кифла"?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Клонинга написа:

4. Какво е мъжкото на "кифла"?

Кифъл! Аз във времената преди ковида, бях активен такъв - ходех по моловете, правех джуки и се снимах в тоалетната. :D Ама след това някак си изгубих желание за това...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

https://www.y2mate.com/en428

това е добавка към мозилата - освен мр3 може и видео да тегли

малко трудно захапва сайта поне при мен но после е ок

преди 7 минути, Петър Ангелов написа:

Кифъл!

кифлоч ! :P;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Клонинга написа:

2. Такъв род програми ти развалят качеството на звука. Използвай даунлоудър за целта.

Е то няма значение дали ще е downloader или програма за извличане на стриймове. То така или иначе качество там няма, защото всичко е компресирано още при качването, а не че ще се влоши при сваляне с програма за извличане на стриймовете. Който иска качество търси специално това, което му трябва в flac или друг loseless формат. Иначе за непретенциозните и така става, защото далеч не всички неща ги има в loselss anyway.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз използвам от доста време този сайт и съм доволен дава добро качество при рипване на 320 кбпс мп3 YouTube to MP3 Converter - Convert YouTube to MP3 Music (320yt.com)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, adersa написа:

Аз използвам от доста време този сайт и съм доволен дава добро качество при рипване на 320 кбпс мп3 YouTube to MP3 Converter - Convert YouTube to MP3 Music (320yt.com)

Аве, калмук! Не разбра ли, че @2249 търси ПРОГРАМА, а не уеб приложение!

преди 47 минути, Петър Ангелов написа:

Кифъл

Кифлю или кифльо

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, цър-вул написа:

Аве, калмук! Не разбра ли, че @2249 търси ПРОГРАМА, а не уеб приложение!

Кифлю или кифльо

Абе комунист на автора и сайтове ще му върши по добра работа от някакви измислени еднодневни програми .Даже и не го разбирам , защо търси програма като в нета сайтове бол за тик ток , тубата конвертори .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 8.11.2022 г. в 11:03, B-boy/StyLe/ написа:

То така или иначе качество там няма, защото всичко е компресирано още при качването, а не че ще се влоши при сваляне с програма за извличане на стриймовете. Който иска качество търси специално това, което му трябва в flac или друг loseless формат. Иначе за непретенциозните и така става, защото далеч не всички неща ги има в loselss anyway.

Целта е да избегнем второ пре-кодиране. Ъплоудер прекодира веднъж, после потребител пре-кодира втори път за MP3. Но реално трябва да търси оригиналът, свеждащ се само до качването. Като му потрябва в нещо друго да го обърне в LOSSLESS WAV и да си го запази за да го прави на каквото си поиска за по-нататъка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Клонинга написа:

Целта е да избегнем второ пре-кодиране. Ъплоудер прекодира веднъж, после потребител пре-кодира втори път за MP3. Но реално трябва да търси оригиналът, свеждащ се само до качването. Като му потрябва в нещо друго да го обърне в LOSSLESS WAV и да си го запази за да го прави на каквото си поиска за по-нататъка.

Прекодирането не играе вече чак такава роля след като самия източник (source) вече е компресиран. От flac => mp3 пада много качеството, но от mp3 => mp3 не чак толкова, защото вече е паднало. Това не проумяваш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, цър-вул написа:

А може би иска просто да извлече аудио от видео потока и да си го слуша в колата...

Авторът това търси. Като му дотрябва нещо качествено ще намери начин как да го придобие.

То човек да не пусне тема. Все ще се намери някой да му дава наклон на гениталийте, баси ...

Програма намерих. Който може - да удря ключ на темата, че хептен настрани отиде.

Мерси на отзовалите се по темата :beer:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 59 минути, 2249 написа:

Програма намерих

ще е добре да споделиш каква е ние тука почти се сбихме да ти предлагаме . Да е полезно за другите , които търсят нещо подобно , а не пак нова тема с едно и също .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, adersa написа:

ще е добре да споделиш каква е ние тука почти се сбихме да ти предлагаме . Да е полезно за другите , които търсят нещо подобно , а не пак нова тема с едно и също .

Чак да сме се сбили... :D

Иначе най-вероятно е тази от решението.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, B-boy/StyLe/ написа:

Нали си знаеш adersa...Требе и да се мисли, преди да се пише. Е, не му се отдава на момчето.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, B-boy/StyLe/ написа:

Какво е това решение? Сайта им не се отваря точно по време на решаването! :wub: По поръчка го спряха! Издиша. 😄

down.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Проблемът е изцяло в твоя таалавиз!!!
image.png.58cdec58942e88ead3549f1143cc3540.png

И не е зле да спреш тъпия офтопик
Ето и актуален линк за сваляне:
https://www.mediahuman.com/download/YouTubeToMP3-x64.exe

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 9.11.2022 г. в 15:50, цър-вул написа:

Проблемът е изцяло в твоя таалавиз!!!

И не е зле да спреш тъпия офтопик
Ето и актуален линк за сваляне:
 . . . . .

Пропусна да видиш картинката, че пише DOWN for everyone ли? :angry:

Сега работи, но ти търпеливо изчака да дойде момент да ти работи. Кажи, не се ли превръщаш в Трол?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...