Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Какво мислите за Станислав Цанов

Препоръчан отговор

На мен в началото ми беше интересен но от както започна да се увлича по  дяволското и да покровителства -Био-Нано - Екстрасензорни -Гледачи,Врачки,Ходжи.Видявки.Шамани,Магове ми стана смешен .В света има сигурно половин милион фалшиви Мага.Само с един въпрос може да се разбере Магесника дали е истински ,Въпросът е -кажи ми числата от тотото ,Всички био-Магове ще ви отговорят по един начин -Извънземните учители не ми дават да  кажа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мда съгласен съм, беше интересен, но в последно време нещо хвана скучни теми...
...как да кажа, на мен не са ми интересни. Иначе опитва се и да помага момчето на хора в нужда което му прави чест.
А магове не съм видял да покровителства, даже наскоро имаше видео точно за техните шарлатанства и конкретно точно за тия които най много се гаврят и то с най нуждаещите се.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Този дето говори като скован ли? И се прави на голям разбирач по всичко, чупи мутренски стойки пред камерата.

Ами дразни ме.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Цанов понякога успява да пусне нещо интересно, но не рядко контентът му е боза. 50 на 50 е видео-блогерската му дейност, според мен.
Като личност не го познавам, но това което виждам е, че интелектуално е в средата, не е кръгъл глупак, но и с висок интелект не блести. Амбициозен е, бори се, пробва, понякога му се получава, понякога не.
Човекът е вече към 40-така, но все още има склонност да се филмира, и държи по начин, който вече не му отива на годините. Аз разбирам, че някои хора и на 70 се чувстват, и държат, като хлапаци, но погледнато отстрани, изглежда, понякога смешно, понякога жалко, понякога смущаващо. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

когато беше говореща глава на алфа беше добре

няма капацитет защото е млад и няма опит достатъчно 

киро брейка е друго нещо 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 часа, Пламен Илиев Благоев написа:

Какво мислите за Станислав Цанов

Каквото и за Киро Брейка. С една дума - нищо... н и щ о... да не се самоцитирам от другата тема, че самоцитирането бие на диагноза... макар че... в тая тема... абе, дрееми, живи и здрави.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 часа, Banesc написа:

когато беше говореща глава на алфа беше добре

няма капацитет защото е млад и няма опит достатъчно 

киро брейка е друго нещо 

Джуджка тва ли ти е кумира :giggle1:

19d.15h-40m-48s-featured.jpeg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 часа, Soviet Soldier написа:

Цанов понякога успява да пусне нещо интересно, но не рядко контентът му е боза. 50 на 50 е видео-блогерската му дейност, според мен.
Като личност не го познавам, но това което виждам е, че интелектуално е в средата, не е кръгъл глупак, но и с висок интелект не блести. Амбициозен е, бори се, пробва, понякога му се получава, понякога не.
Човекът е вече към 40-така, но все още има склонност да се филмира, и държи по начин, който вече не му отива на годините. Аз разбирам, че някои хора и на 70 се чувстват, и държат, като хлапаци, но погледнато отстрани, изглежда, понякога смешно, понякога жалко, понякога смущаващо. 

50 на 50 е видео-блогерската му дейност, според мен - Всичко му е блогерска дейност. Прави си предаванията според това, което се харесва на последователите му. Да не говорим, че няма никакви доказателства за това, което показва. Един маскиран човек или един разговор нищо не означава.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 4 седмици по-късно...

Ако иде реч за гейшата на Божков, Сидеров и Цветан Василев - бездарно артистче и жалък клоун. Не се изненадвам, ако е почнал и от призраци да разбира.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...