Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Seagate обнови някои от продуктите си

Препоръчан отговор

Всъщност SeaTools бе пренаписан преди няколко месеца и се обновява често. В момента последната версия е SeaTools 5.0.171 (не 140).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Другаде може да е (и е) 5.0.171, но за да се съхрани традицията, линкът в Калдейта "Изтегли: Seagate SeaTools 5.0.171 за Windows (47.5 MB)" тегли 5.0.140

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, lebel написа:

Другаде може да е (и е) 5.0.171, но за да се съхрани традицията, линкът в Калдейта "Изтегли: Seagate SeaTools 5.0.171 за Windows (47.5 MB)" тегли 5.0.140

Не знам, при мен си е ок, но не помня откъде съм я свалял.

1.png

2.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@B-boy/StyLe/, с каква дата е инсталатор? Да не би да е по-стар, а междувременно Seagate да са сменили начина на номериране на изданията? 

Пробвай да инсталираш .140 да видим какво ще върне инсталаторът. Дали ще каже, че има по-нова инсталирана

BTW видя ли новия intel ethernet... ? 

А може и да е свален .171 от сайта

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

20.10.2022 е датата. Не мисля, че е по-стар, защото 140 бе първата версия на 5 (или една от първите). Започнаха с 5.0.138, 5.0.140, 5.0.163. Та определено 140 е доста стара, а не моята. :)

Това ако помниш го бях докладвал на SUMO също преди време:

https://www.wilderssecurity.com/threads/sumo-keep-your-software-up-to-date.314623/page-185

Иначе размера на моя инсталатор се различава като размер от този, който се изтегля в момента. Може не моя да е стар, а от Seagate да са открили проблем и са са го изтеглили и да са оставили само стария 140 или просто нещо да са се объркали и да са искали да хостнат още по-нова версия, но да са хостнали по-стара.

От сайта на softpedia се тегли 171:

https://www.softpedia.com/get/System/Hard-Disk-Utils/Seagate-SeaTools.shtml

преди 25 минути, цър-вул написа:

BTW видя ли новия intel ethernet... ?

Да. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Явно има нещо с версиите след 140...

При мен вчера даде нова(по hash) версия и резултатът е този. Направи ми впечатление и че не е подписана. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То ще се чуе. Аз не съм намерил проблеми с новата, нито съм прочел нещо по въпроса (да е pulled of).

Засега оставам с тази, но тя не че се налага да я ползвам често така или иначе, та ми е все тая общо взето. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 1 месец по-късно...

Не мога да коментирам нещо, което е било свалено от сайта и не съм го виждал.

на 7.12.2022 г. в 9:48, цър-вул написа:

Явно има нещо с версиите след 140...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, цър-вул написа:

Не мога да коментирам нещо, което е било свалено от сайта и не съм го виждал.

Винаги може да ти го пратя. ;)

Но по пътя на логиката щом продължават с номерация над 171 (а не над 140) за мен е показателно. Няма значение де.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тази версия нещо не я бива. Стратира по 5 мин, и всеки път иска да преконфигурира (все едно при всяко стартиране се инсталира наново). Докато работи забива explorer-a и редица други процеси. Като се затвори също си килва процесите и иконата в трея по 5 мин. Махам я.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...