Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

_Bri_

Всичко за тениса

Препоръчан отговор

Айде малко да поговорим и за тенис :) Само футбол има в тоя раздел :wors: Така изкажете мнението си за самия спорт и кажете за любимите ви играчи и защо са ви любими? Гледате ли тазгодишният турнир Australian Open и за кой сте ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Родик стигна лесно до полуфиналите

Публикувано изображение

Шестият в схемата на Откритото първенство на Австралия по тенис Анди Родик постигна лесна победа над сънародника си Марди Фиш в 1/4-финалите на надпреварата и го надигра с 6:2, 6:2, 6:2 само за час и 27 минути. 24-годишният бивш номер едно в света проби два пъти своя съперник в първия сет, за да завърши частта само за 29 минути. След това тексасецът осъществи рекордните за него три пробива в подаването на противника във втория сет, за да го спечели отново за 29 минути, а нови два пробива в третата част му донесоха лесния успех. Фиш, който в миналия кръг изхвърли четвъртия в схемата Иван Любичич от Хърватия, този път нямаше достатъчно аргументи срещу по-именития си съперник и прекалената нервност в играта му се оказа решаваща за изхода на двубоя. В пълен контраст с неговите изяви, Родик допусна едва четири непредизвикани грешки за целия двубой и по този начин не остави шансове на съперника да го изненада. На последното стъпало преди финала Анди ще срещне победителя от двубоя между испанеца Томи Робредо и световния номер 1 Роджър Федерерд.

Публикувано изображение

„Бройката на непредизвиканите грешки от днешния ми мач е равна на тези, които направих само в първия гейм на първия си двубой, така че явно съм играл много добре. Очаквам с нетърпение полуфиналите. Марди ми изглеждаше малко притеснен в началото на мача и направи някои грешки, които обикновено не би допуснал. Физически се чувствам много свеж и се надявам, че ще бъда също толкова добре и на полуфинала”, коментира след мача Родик.

Източник: sportal.bg

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Аз харесвам тениса и сега гледам " Australian open " ... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък съм единствения, който качва тенис в Арената, просто за да е популяризира този чудесен спорт. Има много почитатели, но... Ще дискутираме в последствие... В заключение ще кажа: "Човек и добре да играе, пак среща Федерер на даден етап от турнира"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така е :wors: Страхотен спорт! Аз съм фенка на Сафин доста добре играе ама лесно се ядосва :wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм привърженик на Родик и му пожелавам успех срещу машината Федерер на полуфинала!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ох аз от Родик и Федерер трудно мога да предпочета някой! Но хайде аз ще съм за Федерер защото сафин отпадна заради Родик :wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз бих казал "Федерер и добре да играе,пак накрая среща Надал и отпада" :wors: Голяма е машина тоя испанец! Много ме кефи... :wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хахахаха, не ме карай да се смея. Верваш ли си?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е един път да съм на едно мнение с оставиме. Федерер ще го убие тоя, но първо трябва да мине Родик, макар че за мое съжаление това е доста вероятно!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам каква е статистиката,но май Надал неведнъж е побеждавал Федерер в решителните мачове...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само на една настилка го е побеждавал. На клей /червена/. Той само там е силен Надал

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам каква е статистиката,но май Надал неведнъж е побеждавал Федерер в решителните мачове...

Като не знаеш - си траеш!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чакам ти да ме просветлиш,нали много ги разбираш нещата... :angry: Впрочем,сега видях в страницата на ATPtennis,че в мачовете помежду им съотношението е 6:3 победи в полза на Надал. Да си трая ли още? :) ostavime,кажи нещо...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пак повтарям. Че това е само на клей. Ако сравним двамата как играят на трите вида настилки. То разбираме, че Федерер в две от настилките е първи и в една /клей/ е втори. А пък Надал в една от настилките /клей/ е първи в другите и втори не е ами айди, приеми го, че е втори!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз Надал не го харесвам макар че признавам че е силен противник!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Надал не мога да го гледам. Особено когато започне да вика като маймуна :speak: Тези животински крясъци трябва да ги забранят. Иначе Федерер е шампиона на народа, а след него е Анди. :offtopic_s: Ако Сафин имаше поне малко спортна психика, щеше да е с много по-големи успехи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен Сафин има спортна психика колкото и малко да е тя. Но тва че не сдържа гнева си също донякъде му създава проблеми

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен това му е основния проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Надал не мога да го гледам. Особено когато започне да вика като маймуна :speak: Тези животински крясъци трябва да ги забранят.

Иначе Федерер е шампиона на народа, а след него е Анди. :offtopic_s: Ако Сафин имаше поне малко спортна психика, щеше да е с много по-големи успехи.

Ей това е човека. Абсолютно съм съгласен. Много ми е противен в лицето Надал. Макар, че излачва много хъс излъчва и много злоба, само, че не е спортна. Докато Федерер излъчва спокойствие и благородство поне за мен. Ето за това повече го харесвам. Родик ми е любимец, щото постоянно се усъвършенства. Помня го, когато беше №1 в света беше много по-слаб от колкото е сега!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вярно, че Родик напредва напоследък, но ако не удряше толкова силно, не знам, какво щеше да прави :speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, признавам, че до голяма степен успехите на Родик са в силния сервис и силния форхенд. Обаче наистина напоследък израства и в другите комоненти. Пък и ми е симпатичен!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Надал е много добър и може да се каже , че съм за него . Никога не съм харесвал огромните фаворити , както сега е Федерер ! Родик също е много добър ! :yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Яд ме е за Мъри. А и Федерер ще си намери майстора, демек Надал :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С оглед сегашната форма на двамата Федерер ще победи. Готов съм да се обзаложа. Стига още веднъж казвам да мине през Родик!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За мен няма голямо значение дали Родик или Федерер ще продължи напред само да не е Ндал Публикувано изображение Пфу!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...