Премини към съдържанието
Mafia

Искам да попитам за системата -рейтинг-

Препоръчан отговор

Здравейте от доста време не бях посещавал форума и сега като флязох гледам че системата за реитинг е изчезнала има ли я изобщо или е премахната :) Извинявам се за безпокойството :clap:

Лек ден :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз отсъствах по време на промените, но системата за рейтиг си я има, просто е леко видоизменена. Сложени са едни звездички вместо брояч. Коментари също можеш да пускаш, но вече не са вързани към определена тема (повод). Не съм търсила, но предполагам, че повече информация можеш да намериш в другия раздел "За kaldata.com"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Къде са тея звездички на мен нищо не ми показва или аз немога да ги видя :clap:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Къде са тея звездички на мен нищо не ми показва или аз немога да ги видя :whist:

Чукни върху ника си над аватара и ще се отвори прозорец :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А, ако никой все още не е гласувал за теб, звездичките си остават бледи и бели :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване