Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

dimd

Убийство на шофьор на такси блокира София

Препоръчан отговор

Що не пуснете тема сега и да почнете да плюте против днешния протест, за акциза на алкохола, който блокира днес София?

Защото тези хора не се възползват от смъртта на някого.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
От кога трябва да караме хората да мислят така, както ние искаме и както на нас ни изнася?!? Ти ли определяш кое е правилното мислене?

Ебати скапания аргумент.

Това съм го изпуснала, но със закъснение ти отговарям....Да, има правилно и грешно мислене...Тук не става въпрос, че "моето" мислене в случая е правилно, а за това да разсъждаваш трезво и логично без пристрастия....

Аз таксита рядко ползвам, по време на тяхната стачка бях в Красно село и въобще не мога да кажа, че са ме засегнали по някакъв начин...еееее имаше малка досада от това, че новините бяха изпълнени с прост народ с прости изказвания(включително и от глупавите журналисти междудругото тук имаше изказвания, че Бойко Борисов не бил разрешил протестта лично той потвърди разрешението си за него в новините по Канал 1 пред водещата. Водиха много интересен разговор цитирам по памет:

водещата: Г-н Борисов как смятате да разчистите София?

Б.Б Не мога да ви разбера София в момента не е замърсена...

водещата: Г-н Борисов как ще разчистите София от такситата мисля, че бях прекалено ясна и че ме разбрахте!!!

Б.Б Те имат разрешение...и дъра бъра... biggrin.gif Определено водещата щеше да го набие още малко biggrin.gif ), но това е нещо, което се преглъща.

Тааааааа, дали ще качат такситата с левче не ми пука, дали пак ще блокират София пак не ми пука шото аз в момента в центъра не слизам по абсолютно никакви причини и въпреки всичкото това ги осъждам. Защо??? Мисля, че доста хора изтъкнаха много верни аргументи преди мен не е нужно да ги повтарям...

А, за "правилното" и "грешното" мислене можем доста да поспорим...стига да се абстрахираме от "моето" и "твоето" мислене, защото явно ти приемаш нещата така...

ПлП Хммммм не знам колко ми е ебати скапания аргумент, но твойто пък е ебати скапаното мислене....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Идеята е за блокажа на града, който беше факт!

Града блокиран ли е? Не му личи :) Как ли днес всички дойдоха на време за работа, а при протеста на такситата една колежка успя едва в 16 часа да се добере до офиса?

И малко по темата за таксиатата:

Шофьори искат да се прекрати издаването на разрешителни за таксита

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...