Премини към съдържанието
plamenco

Как да подкарам играта UAZ 4X4

Препоръчан отговор

Здравейте,от няколко дни се опитвам да подкарам Uaz4x4 но нещо не става.Моля ако някой знае как стават нещата нека ми пише...Благодаря ви

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами инсталирах играта,сложих сериен номер но предполагам има нещо което не правя както трябва.От сайта където я дръпнах имаше някакъв фаил който също трябваше да сваля и плясна при един друг.Струва ми се че, играта е доста замотана откъм кракване което е логично,нали все пак е руска.Ако имаш идея как стават нещата от начало моля те сподели....Благодаря за отзива..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

брато,ще драснеш ли едно ПМ от къде я дръпна ?

Ето тук

Играта тръгва само с Даймън Тоолс 4.08 и нищо друго!-Аз дадох на защитата ДА , маунтнах файла,който го даде един user,и сега си нямам проблеми-Старфорса проверя дали е точния диск и ми го приема и си я играя.

:rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичко нужно ти е деиман тулс

1.Инсталираш си деиман тулс

2.Моунтваш един по един вичките дискове (когато ти напише да заредиш следващтия естествено с деиман тулс)

3.Инсталираш някакъв кодекс в края на инсталацията и директ Х-9 ако го нямаш

4.Стартираш играта от иконката на играта и ти се появява Star еди какво си протект система

5.Щракваш най-долното прозорче на което пише "Driver FAQ" и от там теглиш един ZIP.

6.Разархивираш zip-па и щракваш двапати върху разархивираният фаил и компа ти ще се рестартира

7.При някои хора не се появява точка 7

8.След като пуснеш отново играта тя ще тръгне след около 30-40сек. ,но ще тръгне Публикувано изображение

Редактирано от Marian 95 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най сетне я подкарах таз игрица.Пичове благодаря ви много за помоща :angry22: Със здраве.. :eek:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най сетне я подкарах таз игрица.Пичове благодаря ви много за помоща ;) Със здраве.. :hush:

Нама проблеми :hush: :hush:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най сетне я подкарах таз игрица.Пичове благодаря ви много за помоща :wors: Със здраве.. ;)

Нема проблеми :wow:Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво ви е мнението за играта защото се чудя дали да я тегля нещо не ми допада много или се лъжа

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво ви е мнението за играта защото се чудя дали да я тегля нещо не ми допада много или се лъжа

Пуснах се на 1-во ниво, но след това преинсталирах Windows и засега не съм я инсталирал пак. Ами играта е много тежка, а графиката почти никаква. Даже и при Geforce 6600GT играта насича според руснаците. Не ми харесва, че не може да се играе от 1-во лице. Иначе бих се опитал да я превъртя. Изобщо не бих се хванал отново да я инсталирам. Хубавото за мен в тая игра е, че е на руски и всичко ми е понятно, за разлика от NFSC примерно, дето и думичка не ми е ясна какво искат да ми кажат, та се мъча като грешен дявол.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При мен за езика е обратното на играта почти нищо не и разбирам докато ако беше на англ. щях да се оправя повече.Аз я изтеглих инсталирах но на 6600 си върви добре на нормална графика но от време на време насича малко,но за тази игра мога да кажа че е ужас нищо реално в нея в сравнение с игрта Cabelass 4x4 Off Road Adventure 3 за мен тя е много по реялна от тази с уазките то това е много смотано хвърчиш като луд из някакви трапове и като се удалиш нищо му няма да тоя джип управлението е прекалено нереално абе просто нямам думи аз повече време я теглих отколкото я играх само си загубих времето

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

nqkoi moje li da mi kaje koda za Uaz 4x4

Кои точно cd key-a ли???

И пиши на BG :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кои точно cd key-a ли???

И пиши на BG :)

Ами след като я инсталирах с Daemon Tools и я стартирам ми иска KEY.Сигурно е това нз.Помагай ако можеш

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичко нужно ти е деиман тулс

1.Инсталираш си деиман тулс

2.Моунтваш един по един вичките дискове (когато ти напише да заредиш следващтия естествено с деиман тулс)

3.Инсталираш някакъв кодекс в края на инсталацията и директ Х-9 ако го нямаш

4.Стартираш играта от иконката на играта и ти се появява Star еди какво си протект система

5.Щракваш най-долното прозорче на което пише "Driver FAQ" и от там теглиш един ZIP.

6.Разархивираш zip-па и щракваш двапати върху разархивираният фаил и компа ти ще се рестартира

7.При някои хора не се появява точка 7

8.След като пуснеш отново играта тя ще тръгне след около 30-40сек. ,но ще тръгне Публикувано изображение

Направи това!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

плс моля ви даите ми кода (сд-кей-я)защото играта не ми трагва мс предварително:cant believe:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване