Премини към съдържанието
m_mihov

Раздават 1 милион евро при титла на ЦСКА

Препоръчан отговор

36416.jpg

Председателят на Надзорния съвет на ПФК ЦСКА и президент на клуба Александър Томов обеща 1 милион eвро премия за шампионска титла на червените, съобщава официалният сайт на клуба. Обещанието Томов направи на специалната вечеря, която той даде в Анталия на футболистите и треньорското ръководство. Компания в двудневното му посещение в лагера му прави и зам. председателят на Надзорния съвет Димитър Пенев.

Двамата проведоха разговори с водача на групата Емил Костадинов и с треньорския щаб за условията по провеждането на подготовката, играчите на проби, контролните срещи. Днес Томов и Пенев заминават обратно за София. Утре "червените" ще играят на финала на турнира "Аркадия къп" срещу корейския Сеул.

източник:sportal.bg

и 10 милиона премия..се тая-пак няма са шампиони

Особенно с тая невероятна селекция която направиха :ph34r::mark:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Той за това и дава,щото знае че няма да я вземат хахахха.

Да поздравите Ostavime ако го видите - (той вече е със син аватар,минал е от Левски) . cool.gif

8da833775eiv0.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добър стимул за момчетата от ЦСКА

А сега като левскар-Ако иска и по 100 млн да им дават пак си остават №2 :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лично мен ме вълнува резултата на 7 април с "вечният враг"-Левски. Селекцията е добра,а и такава си беше още есента-просто една дузпа,умело направена от Боримиров,доведе до +2 точки за временният водач в класирането ! Подчертавам-временният !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сираков: И 5 милиона да дават на ЦСКА, ако не могат да вземат титлата, какво значение има?

Мисля, че доста красноречиво се е изразил. Интересен начин да стимулираш играчите, но да видим дали ще има резултат или ще си остане просто шум и празни приказки :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

E, за второто място може би ще ги заведат на кино, та да видят "Слонът - моят приятел".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нека да им дадът 76987 милиона , не могат да вземат титлата ! :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мале мале... колко сини на едно място.

Да не дават помощи?

Рано е за прогнози. Пожелавам успех на отборите в А група.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Мале мале... колко сини на едно място.

Да не дават помощи?

Оооооооооооооооо ето го нашето момче с хубавия син аватар,само така приятел.Добре че стана Левскар да не срамуваш пред момчетата тук.

Ще ти сваля аватара сега,и ще го мина през Фотошопа,да ти сложа и едно "сино шалче" да си комплект.

levskijv9.gif

levskijv9.gif

levskijv9.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хих ostavime ,backata е прав!Хубаво е,че си се ориентирал правилно-и за теб има място в агитката на Левски :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само през трупа ми.

Хахахахаах

Занм, че ви се иска да ме пречукате, така че и това не би ви спряло.

Вече ме е страх да се движа по улиците... сините ме дебнат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оставиме, пак си към губещите а? Не ти ли писна. Ама да знаеш, че при нас се влиза трудно!!! cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е хора оставете човека намира де biggrin.gif .Всички му се нахвърлихте...все пак не е интересно само левскари :nono:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интересно ми е бе. Всички ги "обичам". Ще ги изпапкам до един.

Тоя па пич, как реши, че искам да мина към сините?

Хапчетата пил ли си?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Епа пич, backata и m_mihov го казват. Не можеш да четеш или... Виж за хапчетата прав си не съм пил, просто щото не ми се налага... за разлика от някои други :nono:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Заеби ги ти другите. Гледай си твойта паница!

Мен не ме клати какво казват Бацката и Михов.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Приятел то се е видяло че ще избираш един от тез аватари.

av710vu1zp3fw3.jpg av710vu2il8gn3.jpg

Да са ти честити.

И да черпиш....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Приятел то се е видяло че ще избираш един от тез аватари.

av710vu1zp3fw3.jpg av710vu2il8gn3.jpg

Да са ти честити.

И да черпиш....

Баце ти пък да не видиш нещо синьо, синият цвят е мое дизайнерско решение! И това което си направил е ужас грехота .... :wors:

Аз съм правила дизайна на аватара и се обърнете към мен Моля за корекции и добавки ;)

Няма нищо общо с "Левски" ... ужас не дай си боже :clap:

Просто червеното е по-така как да кажа неподходящ цвят за аватар правят се други асоциации ... laugh.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Баце ти пък да не видиш нещо синьо, синият цвят е мое дизайнерско решение! И това което си направил е ужас грехота .... :wors:

Аз съм правила дизайна на аватара и се обърнете към мен Моля за корекции и добавки ;)

Няма нищо общо с "Левски" ... ужас не дай си боже :clap:

Просто червеното е по-така как да кажа неподходящ цвят за аватар правят се други асоциации ... laugh.gif

Разбирам и оценявам труда ти красавице,но той ми е приятел и ме помоли да го впиша във фен клуба на Левски.Та затова направихме малки корекцийки.

cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Разбирам и оценявам труда ти красавице,но той ми е приятел и ме помоли да го впиша във фен клуба на Левски.Та затова направихме малки корекцийки.

cool.gif

@ ostavime

Радвам се, че влезе в правия път приятелю. Време беше да се осъзнаеш и да преминеш на страната на по-добрите! Както се казва по-добре късно, отколкото никога!

П.П. Имам в повече от шампионските сини шалчета. Докато се екипираш мога да ти услужа с някое. :clap:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

cool.gif

Кога това? Сигурно нещо съм бил подпийнал "малко"? :clap:

Нали знаече, че съм ви подготвил на всички декларациики.

Специално за всички новодошли

Не се колебайте да ме посочите за поръчител. :wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ей това е! Колко бързо се учи само! Ако я репетира цяла нощ, утре наизуст ще я знае! :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване