Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Тая тема вече е изчерпана. Все ще има доволни и недоволни. Предлагам да се затвори.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Дизайнът не е толкова лош

Това го казва човек от екипа???

Нищо не каза за 4-те карета с новините? Няма ли да се върнат???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Това го казва човек от екипа???

Хващате се за думата...

Имах предвид не е толкова лош, колкото вие го изкарахте :nono:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
То хубаво да се вслушваме в потребителите си, но... Пешо харесва синьо, Ани харесва розово, Надя обича светло зелено, но не много ярко, докато Митко харесва бялото. На Никола му е интересно да чете и не се интересува от шарениите и иска всичко да е семпло, Валя пък се заглежда по картинките и т.н. и т.н. Да правим отделен дизайн за всеки един от 50-те хиляди потребители ли? Ако си работил малко с уеб дизайн ще знаеш, че това е работа... много работа.

Хахаха, затова няма да ги слушаме ... ясно :nono:

П.с. дам аз съм web developer ... и май имам някаква идея колко лесно или трудно стават нещата... до преди седмица сякаш нямаше оплаквания от дизайна... защо ли ;)

Старият дизайн е в историята и няма да се върнем към него. Движим се напред... който е с нас заради това, което сме ще свикне с времето. Дизайнът не е толкова лош, а ако поработите 1-2 седмици с него ще го заобичате (казвам го от личен опит - преди половин месец и аз не го траех). А тези, които ще намалят посещенията си или въобще ще ни отпишат, само защото сме посменили малко външния вид - приятно браузване на другите сайтове, всеки си избира сам за себе си.

Дам ти нямаш избор защото си админ или част от екипа и трябва да се примириш... но ние не... или поне част от нас ;)

А и смяната на външния вид.... това за малка промяна ли го имаш... или просто изглежда омаловажаващо.

Резултатите от анкетата и те са за пренебрегване?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моето мнение е че новия дизайн е наистина добър и "гали окото"...

И оплакванията за това че някои функционалности липсват са просто глупави :-)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Струва ми се, че с новия дизайн се акцентира на рекламата. Така де, точно в центъра на екрана е.

Тук не става дума до свикване. Не е като при ъпгрейда на форума преди няколко месеца. Най-важното при един новинарски сайт е в начина на поднасяне на информация. Неслучайно любимият ми нов. сайт е http://focus-news.net/ - най-"голямата" новина ти е най-напред изведена, след това най-важните неща от различните категории. При kaldata.com не си говорим за някакво просто променяне на цвета от зелено в розово примерно, а за цялостна промяна на визията и начина на поднасяне на информацията на потребителите, който сме НАЙ-ВАЖНИТЕ :) А не може да си позволите такъв процент от недоволни от новия дизайн. Според анкетата към този момент 264 човека одобряват новия дизайн, 177 не го одобряваме. Но в крайна сметка - вие си решавате!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямам думи да изразя отрицателните си чувства, когато за първи път се "сблъсках" с новия дизайн. По анкетата се вижда, че масово потребителите не го харесват.

Старият дизайн бе пълен с информация и всичко ти ставаше ясно още от заглавната страница, защото виждаш всички заглавия веднага. С новият дизайн трябва да се цъкаш като кретен из хилядите менюта ... и още много други неща не ми харесват, но няма смисъл да се повтарям

Редактирано от devil_d (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И да ми харесва,и да не ми харесва трябва да се свиква,няма как!Но определено ми допада новият дизайн.Мога само да поздравя екипът за добрия избор :no-no: .От първо бях малко шашардисан ама след някой друг ден всичко си дойде на мястото.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Яд ме е да влизам вече в сайта направо. Какво му беше на стария дизайн ма*ка му ст*ра . Имаще си 3 колонки с най важната информация всичко беше изключително удобно и юзър френдли , а сега тука трябва да изпонакликам половината линкове за да стигна до информацията която ми е нужна. Еми как ще ми хареса ?!? Като толкова искате да направите нов дизайн добре , но нека потребителя има правото да избира кой да ползва. От толкова много време влизам в калдата и винаги с кеф, а сега ме е яд да я гледам в това състояние. Вземете нещата на сериозно ,защото тая глупава анкетка която сте пуснали не е никакъв ориентир за да си мислите ,че новия облик се приема . Аз немога да го приема който иска да се радва на този кич.

Редактирано от Forslor (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Посещавам форумът от много време.Много ми харесва новият дизайн.Според мен kaldata прави всичко за да бъде перфектен сайт и успява.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Относно анкетата- новият дизайн кефи. Толкова! Относно функционалността при новия дизайн-ПЛАЧЕВНА! Никога досега kaldata не е била толкова объркана и навигацията из сайта вече е супер тромава. Но както каза един колега по-горе: "Луд на шаренко се радва", ама от функционалност не разбира ще добавя аз. Много жалко за хубавия сайт...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Посещавам kaladata от доста време поне по 3-4 прегледа на ден ... новия дизайн е просто плачевен затруднява ме ужасно не мога да направя бърз преглед на новините .... то си личи и от анкетата 511 за 303 не ... 127 неосъзнали се .... но явно парите са дадени и каквото такова.

поздрави,

Краси

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Здравейте,

Посещавам kaladata от доста време поне по 3-4 прегледа на ден ... новия дизайн е просто плачевен затруднява ме ужасно не мога да направя бърз преглед на новините .... то си личи и от анкетата 511 за 303 не ... 127 неосъзнали се .... но явно парите са дадени и каквото такова.

поздрави,

Краси

Различн ихора-Различни вкусове.Едно нещо изчезва,друго се появява и така..!Неможе всичко да е изрядно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И мен ме затруднява новия дизайн.Немога да избирам по дефолт кое да ми се показва в "последно в",показва само последно от софтуер,а аз искам да виждам и форума.За сметка на това има ОГРОМЕН банер който ми вади очите и с много голямо удоволствие добавих в Adblock.Ако говорим за визия новия вариант е по-хубав,ако говорим за функционалност стария си остава доста по-добро решение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добър е новият дизайн!! В началото и на мен ми се стори малко сложен, но като му свикнах малко се оказа, че много лесно и достъпно можеш да получиш най-ценната информация!!! cool.giflaugh.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля напишете упътване как "много лесно и достъпно можеш да получиш най-ценната информация" в новата версия на сайта. Да видим как работят тия 630 човека, че да се научим и осналите 480. Можеби ние не схващаме.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Моля напишете упътване как "много лесно и достъпно можеш да получиш най-ценната информация" в новата версия на сайта. Да видим как работят тия 630 човека, че да се научим и осналите 480. Можеби ние не схващаме.

Що?

Коя информация не можеш да откриеш ? ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нова версия:

1. Задължително трябва да преместваш мишката в/у отделните секции.

2. Избиране на новина

а) отваряне в нов прозорец

б) отваряне в същия прозорец

3. Прочитане (и/или писане на коментар) на новината

4. В зависимост от т.2 дали е а) или б)

а) затваряне на новия прозорец с новината

б) връщане назад в същия прозорец

5. За следваща новина започваме отново от т.1

Стара версия:

1. Избиране на новина и отваряне в същия прозорец

2. Прочитане (и/или писане на коментар) на новината

3. За следваща новина започваме отново от т.1

Открийте разликите?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Нова версия:

1. Задължително трябва да преместваш мишката в/у отделните секции.

2. Избиране на новина

а) отваряне в нов прозорец

б) отваряне в същия прозорец

3. Прочитане (и/или писане на коментар) на новината

4. В зависимост от т.2 дали е а) или б)

а) затваряне на новия прозорец с новината

б) връщане назад в същия прозорец

5. За следваща новина започваме отново от т.1

Стара версия:

1. Избиране на новина и отваряне в същия прозорец

2. Прочитане (и/или писане на коментар) на новината

3. За следваща новина започваме отново от т.1

Открийте разликите?

Оправи си настройките на браузъра!

Аз лично зареждам сайта в един прозорец, с един таб (това с FF и IE). Вярно, че трябва да мръдна мишката нагоре-надолу, когато искам да сменя раздела, но при избирането на някоя новина тя се отваря в същия прозорец (същото ако избера да отворя новините от еди кой си раздел)

Тъй че - проблемът е при теб. Погледни си настройките на браузъра. Никъде няма линк към _blank.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
при избирането на някоя новина тя се отваря в същия прозорец (същото ако избера да отворя новините от еди кой си раздел)

Това имам в предвид. Ако искаш да отвориш друга новина винаги трябва да се връщаш назад и отново да се развихряш с мишката за да намериш това, което ти трябва.

А преди всичко си беше на мястото-точно там където ти трябва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Браво на администраторите ,че се заемат да разесняват на дългогодишните си потребители как да се работи с новата Калда "THE NEW KALDA". Да се смея ли ?! Повечето не ги интересува дали е удобно или не ... просто виждат :

-ООоо синичко...ооо ко кеФарску логуу..... оооо 10 ка направо.

Останалите на които не им се нрави явно ще трябва да влачат, кликат, влачат, кликат, клита, влачат опааа back,back,back уаууу мноу яка реклама направо, дирекшън AdBlock-a . Сега да разгледаме новините клииииккккк опааа , а ся на горната стрелка клиииккк ...еее пак пропуск клиииик на долната еее най накрая, ми софтуера я да видим и там клииик.... това ми заприличва на една чалгарска песен : Първо малко надоло, надоло , надоло , после леко нагоре, нaгоре , нагоре.... (е не мн ме бива в пеенето ). Ако ще да ме научите и с мисъл да отивам на това което ме интересува с новия дизайн ,аз пак ще си искам стария. Мислили ли сте за нещо като хибрид... малко от новото ...повече от удобното старо?

Редактирано от Forslor (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...