Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

В първия момент го намразих ама ще трябва да му свиквам,в тоя живот всичко е до свикване.Още карам на разделителна 600x800 на домашния компютър защото съм свикнал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честито,този дизайн е много по як от стария.Продължавайте в същия дух :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичко е хубаво, само малко цвят нямаше да е излишен на линковете. Това с изчезващата долна черта при поставяне на мишката върху линка е много дразнещо за мен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малко ми заприлича на Softpedia, но като цяло е по-добър от стария. На това му се вика еволюция. Не може цял живот едно палто да носиш. Дори и при автомобилите на няколко години има промяна на емблемите, при Интел също. Подкрепям и одобрявам новия дизайн.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аре стига с това свикване дее....искам си стария скин.......ДОБРЕ де добре не ,че и този не ми харесва :yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стария дизайн е наистина по-опростен и лесен за работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз мисля, че и двата са еднакво добри. На пръв поглед нищо не се е загубило от стария скин като функции. Само дето малко са по разместени. Имам едно предложение обаче, ако може да се стеснят малко крайните две колони, за да се увеличи средната, където е основната информация. Мисля, че ще е по-добре, пък и новините няма да са така сбити. Поздравления за екипа на www.kaldata.com за новия облик на НАЙ-ДОБРИЯ БЪЛГАРСКИ ПОРТАЛ! :yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поздравления! :yanim: Новият облик е много добър.Като на всяко ново нещо е нужно малко време да му свикнеш,но като цяло винаги подкрепям промените. А тази определено е към по-добро.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отначало се стреснах не знаех какво да мисля, а и с тези промени които налегнаха торентите смяна на адреси на държави и на какво ли още не. Мислех си, че и Калдата нещо ги е подгонило, но после видях съобщението за нов дизайн. Да ви кажа честно аз не си падам никак по промените, просто защото ми се налага да свиквам, но щом трябва ще свиквам. Преди ми се струваше по подредено.Това разместване не ми допада особено много, но ако се приеме единодушно от форумците и така остане ще го приема и аз. Глас Народен глас Божи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Отначало се стреснах не знаех какво да мисля, а и с тези промени които налегнаха торентите смяна на адреси на държави и на какво ли още не. Мислех си, че и Калдата нещо ги е подгонило, но после видях съобщението за нов дизайн. Да ви кажа честно аз не си падам никак по промените, просто защото ми се налага да свиквам, но щом трябва ще свиквам. Преди ми се струваше по подредено.Това разместване не ми допада особено много, но ако се приеме единодушно от форумците и така остане ще го приема и аз. Глас Народен глас Божи.

Няма какво да ги подгони,отдавна тука няма пиратски програми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Няма какво да ги подгони,отдавна тука няма пиратски програми.

Така е. Направих не добра аналогия, за което се извинявам. Просто излях всичко онова, което ми дойде на ум в първия момент без никакви лоши чувства. Просто действах импулсивно не съм искал да злепоставям Калдата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хмм...ами честито за новия дизайн, наистина много добре е направен, но както вече доста хора споменаха по-добре ще бъда да има възможност за смяна между стария и новия :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предлагам да бъде пусната анкета за новия дизайн. Евала кефи ме.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

стария вид за мен е по-добър, сега трябва да местя мишката вдясно за да гледам последователно 4-те основни секции. Освен това тези бутони или табове вляво са доста широки, могата да се намалят малко, сами виждате текста в тях не е толкова дълъг, следователно целия бутон не трябва да е прекален дълъг. Аз съм за стария вариант определено.

Редактирано от some_spirit (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам предложение за корегиране на новия дизайн, а то е много лека корекция. Става дума за сините полета от двете страни на сайта да се стеснят или даже да се махнат и да се разшири. Това го предлагам най-вече за новините които са посредата, за да не са толкова събрани. Ще е по-добре и по-удобно за разглеждане и четене на новините, ако са по разширени, а не толкова събрани както са сега. Надявам се да сте ме разбрали за какво говоря. И се надявам, че ще обърнете внимание на това.

С уважение: Biskata

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бах м..... angry.gif Викам си май обърках страницата, но тя каква била работата. Ами освен да кажа да ни е честито!!! Наистина е станало много добре :huh: Трябва малко време да се свикне но определено ми хареса :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честно казано не съм особено очарован. Дизайнът е наистина много хубав.

Но се губи част от предишната функционалност. На преден план е единствено "Последно в софтуер"

Много ще ми липсват "Последно в хардуер, "Последно в други" и "Последно във форумите".

Чрез стария дизайн беше възможно по-бързо да се изберат наистина последните новини и там .

Все пак много високо оценявам труда на екипа и пожелавам още по-висок рейтинг на сайта!!!

:huh::ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен ми се иска да има възможност да се избира между двата дизайна, и честно казано новия не ми харесва ама никак sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Честно казано не съм особено очарован. Дизайнът е наистина много хубав.

Но се губи част от предишната функционалност. На преден план е единствено "Последно в софтуер"

Много ще ми липсват "Последно в хардуер, "Последно в други" и "Последно във форумите".

Чрез стария дизайн беше възможно по-бързо да се изберат наистина последните новини и там .

Все пак много високо оценявам труда на екипа и пожелавам още по-висок рейтинг на сайта!!!

;):rolleyes:

Ако не забелязваш, като застанеш с мишката върху линковете отстрани Софтуер, Хардуер, Други и Форуми автоматично се сменят новините показвани в квадрата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте ! Доставчика ми имаше проблем от 3 часа с всички български сайтове . След като се оправи , влизам в калдата ....и какво да видя ?! .... Викам си : нещо не е наред ?! ... Бързо влязох в новата обстановка . Сайта е направен по-модерно , по-стилно . Имам малка забележка : възможно ли е да се разшири полето , където ни показва новия софтуер , новите постове във форума , новия хардуер ... ? ... Като цяло - Браво на Екипа и създателите на сайта ! Винаги , за мен ще си останете №1 ! .. :rolleyes:

До скоро !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Новия облик е супер. Поздравления :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Предлагам да бъде пусната анкета за новия дизайн.

Браво :rolleyes: . Това е най-доброто решение. Ако имаме право на анкета разбира се. И после вече да решаваме кое е функионално и кое не. И кое да стои от ляво и кое от дясно. Идеята е демократична и аз съм за и с двете ръце.

Редактирано от keba (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Време е да се смени и логото на форума с новото лого от сайта ;) Дизайна наистина е добър, но наистина трябва да се помисли по някакъв друг начин за показване на другите новини. В момента, честно казано, е доста объркващо и тегаво докато се стигне до тях, отколкото с предишния дизайн. Нека дизайнерите помислят отново и дано да им дойдат нови идеи :) Поздрави и наздраве с днешният празник! :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване