Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Време е да се смени и логото на форума с новото лого от сайта ;) Дизайна наистина е добър, но наистина трябва да се помисли по някакъв друг начин за показване на другите новини. В момента, честно казано, е доста объркващо и тегаво докато се стигне до тях, отколкото с предишния дизайн. Нека дизайнерите помислят отново и дано да им дойдат нови идеи ;) Поздрави и наздраве с днешният празник! :)

Ама човече и до другите новини се стига много лесно както преди. Просто като застанеш с мишката върху линковете Софтуер, Хардуер, Други и Форуми и се появяват последните новини веднага.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и аз се присъединявам към мнението за смяна между новия и стария интерфейс

анкета за някои детайли също е добро решение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте , отново ! Ето какъв проблем имах два пъти при писане на нов пост :

3280_853.PNG

Предполагам и съм убеден , че не е от моя браузер . Надявам , че ще бъде коригирана тази грешка . Думата "следващи " изчезва от монитора .

До скоро !

Редактирано от maicky (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И на мен ми харесва новия дизайн.Само ако може да се направи централната колона по-широка би било много добре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен лично не ми харесва новият вид на сайта.Също така не ми се струва много по-удобен от стария.

Това си коментирахме с приятели,че преди сайта изглеждаше по-добре и сега този някак си ни седи "дървен".Но може би защото е нов и не сме свикнали с него.Само неразбрах защо беше нужно това,старият си беше добре:по-шарен(луд на шарено се радва :) ),и визията беше на ниво.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Здравейте , отново ! Ето какъв проблем имах два пъти при писане на нов пост :

3280_853.PNG

Предполагам и съм убеден , че не е от моя браузер . Надявам , че ще бъде коригирана тази грешка . Думата "следващи " изчезва от монитора .

До скоро !

Изчисти си кеша на браузъра и мисля, че трябва да се оправи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Изчисти си кеша на браузъра и мисля, че трябва да се оправи.

Благодаря , Biskata ! Оправи се . До сега не съм имал такъв проблем . :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поздравления за новия облик ! Постепенно ще отвикнем от стария и продължавайте в същия дух да изненадвате приятно !!!!!!!!! :);) ;) :) :) :clap:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Харесва ви или не ще трябва да свиквате, честито на всички на мен лично ми допада, стария беше много ярък дразнеше леко очите, но за това пък новия е по-тъмен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И на мен ми харесва Браво за дизайна. :clap:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ми харесва определено. Явно все по - малко ще се влеза тук

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

като влязох преди малко помислих,че нещо съм сгрешил страницата...

ами не е лош,харесва ми,но повече ми допадаше стария дизайн

Ше трябва време докато се свикне :yanim::clap:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От една страна браво на екипа за труда, но все пак и аз клоня малко повече към стария, но каквото е такова ще се свиква... :rolleyes:

Редактирано от B-boy[StyLe] (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Семпло и издържано стилно, което е най-важно.

Определно е по-добро.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хареса ми, хубаво е да се освежава от време на време дизайна на форума:rolleyes:

Аз лично нямам проблеми със свикването.

Поздравления за екипа!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да,наистина трудно се оправям засега.най потребителски настроен беше едно време с четирите плъзгача отгоре(нови програми;хардуер;други;форуми)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Едно нещо, заради което не мога да прежаля стария дизайн:

Дори за хора с по-голяма резолюция стария се разтягаше на 100%.

А тоя го гледам, като някое блогче :speak:

Иначе .. . понася се, а като свикна, може и да ми харесва повече.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Струва ми се по-удобен ама ще е зор докато му свикнем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами браво да потрудилите се, но и аз като повечето май ще свикна трудно, но има време:speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като чели не ми харесва чак толкова както преди,но като свикна и това ще ми хареса.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

мне , определено не ми харесва.. прекалено претрупано и трудно за ориентация.. особено ако искаш да видиш последни теми във форумите и другите категории , които преди бяха изведени най-отгоре на сайта..

един поглед ти беше достатъчен за да се ориентираш и да видиш какво ново.. сега .. пълна скръб

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
да,наистина трудно се оправям засега.най потребителски настроен беше едно време с четирите плъзгача отгоре(нови програми;хардуер;други;форуми)

мне , определено не ми харесва.. прекалено претрупано и трудно за ориентация.. особено ако искаш да видиш последни теми във форумите и другите категории , които преди бяха изведени най-отгоре на сайта..

един поглед ти беше достатъчен за да се ориентираш и да видиш какво ново.. сега .. пълна скръб

И сега ги има. Просто задръж мишката на избраната от теб категория и последните новини ще се появят в полето в дясно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Харесвам новите неща, но някак си бях свикнал и ми беше много приятно вечер като си отворя браузъра да виждам стария но все пак мил вид на калдата. Бяхте единствени. Сега не сте. Маса сайтове минаха към новия тип изглед. Станахте един от многото. Пак ще ви посещавам, може би. Преди време още един сайт стана с такъв нов изглед и май спрях да го посещавам. Мисля че беше HiComm. Забравил съм вече.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Браво за новия облик,но от както стана това,когато реша да влезна в сайта или форума,постоянно ми иска име и парола,не съм барал никъде из интернет настройките и всеки път наново въвеждам,,,,да не би нещо от самия сайт,а?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И при мен е същото. Мисля че е от сайта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...