lariskot

Може ли да се увеличи скоростта на интернета?

19 мнения в тази тема

Би ли могло да се увеличи скоростта на приемания от мен интернет по някакав начин така, че скоростта дасе повиши над тази която ми се отпуска от доставчика? Благодаря много!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не. Но ако си платиш ще получиш повече.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Може,с пари само ;).Иначе каквото пусне доставчика,това е.Няма как да го заобиколиш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Би ли могло да се увеличи скоростта на приемания от мен интернет по някакав начин така, че скоростта дасе повиши над тази която ми се отпуска от доставчика? Благодаря много!

:no-no:

Редактирано от rgf (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Може с 10 - 15 % , но първо ми кажи каква ти е оперативната система. :wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Може?!? Може ли на мен да ми кажеш? Аз съм с Windows XP

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не вярвам да се увеличи но това ще ти помогне за оптимални настроики:

http://www.download3k.com/TZ-Connection-Bo...tzcb26.exe.html

---> Конфигурирайте оптимално настройките на модемната или LAN връзката си за да получите максимална производителност при сърфиране в Интернет, играене на online игрички или download. Конфигурира Internet Explorer за по добра стабилност. По OS ще нагласи най добрите настройки MTU (Maximum Transmission Unit) и MSS (Maximum Segment Size). Защитава системата ви от SYN Flood атака и защита от ICMP redirect атака.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ами няма софтуер който да ти повиши скороста над тази,за която си плащаш :)

"Плащаш повече - получаваш повече"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Чак да я повиши, най-много ще ползваш максимално това, за което си плащаш. Което не е никак малко!

Много точно казано!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз до колкото знам е можела с една програма с кояо използваш на потребителите твоята мрежа трафика и така теглипш по бързо,но нз как се каза програмата

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Ами няма софтуер който да ти повиши скороста над тази,за която си плащаш :)

"Плащаш повече - получаваш повече"

Благодаря на всички които проявиха интерес! cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

публикувано (редактирано)

Аз до колкото знам е можела с една програма с кояо използваш на потребителите твоята мрежа трафика и така теглипш по бързо,но нз как се каза програмата

Ей това наистина ще е интересно!

Обаче, как ще използваш трафика на останалите потребители ? Аз, например, не съм съгласен !

Може би имаш в предвид някои P2P програми...

Няма ли да е по-лесно да помолиш доставчика да качи това което искаш на някой от абсолютно легалните си сървъри (ако има такива ).

Редактирано от gpp (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Вероятно има предвид кражба на mac адрес.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

И аз съм чувал от един колега,че имал такава програма,но не се заинтересувах-с "Дънлоуд Мастер" си тегля филмите от 2мин.50сек. до 3мин.20сек.Ако не си забравя-утре ще го питам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

И вдигна старата тема за да напишеш че теглиш филми от локала, докато питането е за интернет?

Например моя доставчик има екстра - след 1 часа нощем отпуска повече - до 1,7 - 2 пъти повече от това което плащаш, защото каналите тогава не са натоварени.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    И вдигна старата тема за да напишеш че теглиш филми от локала, докато питането е за интернет?

Например моя доставчик има екстра - след 1 часа нощем отпуска повече - до 1,7 - 2 пъти повече от това което плащаш, защото каналите тогава не са натоварени.

Моя доставчик Networx-BG-RUse след 1 часа дава до 3 пъти повишаване на скороста ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

а ако както при нас трафика в града е фрее,кака мога да тегля с по голяма връзка..........програмка.......моля,ако някои знае

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    а ако както при нас трафика в града е фрее,кака мога да тегля с по голяма връзка..........програмка.......моля,ако някои знае

Само ника ми и сиренето в капана за мишки са "free". Когато имаш някъде по трасето шейпър, то той ти определя скоростите с които ще приемаш / предаваш. Ако ще правиш локален трансфер в един сегмент от мрежата може и да достигнеш максималната за съответната мрежа скорост. Варианта с отваряне на хиляди портове с цел увеличаване на скоростта над разрешената ти въобще не е разумен вариант. Най много да останеш без мрежа, поради умишлено претоварване на съоражения. Съвсем друг е въпроса как най-добре да уплътняваш предоставения ти канал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Само ника ми и сиренето в капана за мишки са "free". Когато имаш някъде по трасето шейпър, то той ти определя скоростите с които ще приемаш / предаваш. Ако ще правиш локален трансфер в един сегмент от мрежата може и да достигнеш максималната за съответната мрежа скорост. Варианта с отваряне на хиляди портове с цел увеличаване на скоростта над разрешената ти въобще не е разумен вариант. Най много да останеш без мрежа, поради умишлено претоварване на съоражения. Съвсем друг е въпроса как най-добре да уплътняваш предоставения ти канал.

Е на тоя цитат му уголемете буквите достатъчно,и четете!!!... ,стига сте писали простотии... ,няма начин да стане... ,това за което плащаш-това получаваш,не вярвяйте на разни самозванци,които казват че това е възможно.

Ако евентуално нета ви е по-бавен от обещаният,единствено можете да оптимизирате настройките на вашето РС с някоя програмка,това е всичко.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Известия

• Калин Карабойчев

Бъди специален, вземи своя VIP Абонамент   14.06.2016

Със своя VIP Абонамент получаваш:  Форум без никакви реклами.  5 пъти повече точки репутация, с които да гласуваш.  Табелка Специален потребител под аватара си.  Възможност да съхраняваш до 1000 лични съобщения в пощата си.  Специален различен цвят на ника ти, който те отличава от останалите.  До 50 мегабайта пространство за прикачване на файлове.  Използваш търсачката без да чакаш между честите търсения.  Възможност да отваряш и затваряш своите теми.  2 снимки, 3 линка и 5 реда в подписа ти.  Възможност да създаваш теми с Анкети в тях.  Възможност да прикачваш файлове към личните си съобщения.  Не чакаш между честите изпращания на лични съобщения.  Достъп до специален VIP форум, в който можеш да се включиш в дискусии с администрацията на форума относно нововъведения и нови услуги касаещи целия сайт и форум. Не чакай, бъди специален Поръчай сега!
                             VIP - 3 месеца                         VIP - 1 година        5.00 EUR с ДДС                      10.00 EUR с ДДС
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение