Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Ако може един новогодишен подарък /код :)/ и за мен! [email protected]

Благодаря предварително и ЧНГ на всички форумци. Здраве и много успехи през 2012 - та.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето двечки от мен. ZlobXgp50o8fvu82xdt1qojbb7neckfszyzxjnr ZlobXmhuxduypwkx4rfg4dfr5gvjb9am1gevd4jjnwloj Не пращам лично по мейли, мисля, че така е по-справедливо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва ми покана, ако можете да ми пратите ще Ви бъда много благодарен [email protected]

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте и аз съм от нуждаещите се ,моля не ми е ясно точно какво ми трябва но гледам всички си дават мейлите ето моя ,ако може и на мен да изпратите за Demonoid код.Благодаря предварително ,мейла ми е : [email protected] Нека ми е подарък за Свети Валентин :).Пак благодаря на човека ,който ще ми помогне.

Редактирано от genatraikova (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрация за Demonoid ви трябва само ако искате да ползвате форума или да качвате торенти.

Самите торенти са достъпни за теглене и без да имате регистрация, да не говорим че голяма част от торентите са от други тракери - (които са с надпис external).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрация за Demonoid ви трябва само ако искате да ползвате форума или да качвате торенти.

Самите торенти са достъпни за теглене и без да имате регистрация, да не говорим че голяма част от торентите са от други тракери - (които са с надпис external).

Да, но има лимит на брой тегления на седмица.. :(

Така че, registered_acc[маймунка]abv.bg продължава да моли за покана, когато на някого му останат свободни.

Благодаря! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Заповядайте:

ravemaXau62lykw2mmzhh8hqtql99sw3

ravemaXd3t78z1eid4085yrslvj64l2pmqtxabqo37qpm

ravemaXibtcfzav8flo1aum5ny6qxh1qmsrlcq132nho8

ravemaX308zw3qsgrp4k03zsquscgg909lc2btb8kg1w1

Пробвайте някои от тези,които бях дал тука миналата година,защото в профила ми в Демоноид пише,че някои все още са активни и не ми дава да създавам нови.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвайте някои от тези,които бях дал тука миналата година,защото в профила ми в Демоноид пише,че някои все още са активни и не ми дава да създавам нови.

Не става.. пробвах всички по два пъти току-що. Благодаря все пак!

Ще продължим да се надяваме. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля изпратете ми покана за Демоноид на [email protected]. Благодаря предварително!

Преди малко към 15.00 часа видях,че сайта е отворен за регистрации и успях да си направя. Хауевър бях пуснал молба за покана и на др. място,където един потребител ми даде следните кодове

rulez05X2ozpb7et1cmnbopnks38acfl8sp0

rulez05Xpq8m3kwdp5gaunxptav2f731wn5as8f3

Енжой :)

Редактирано от Dhampius (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм вътре благодарение на уникално добър човек! Ще се радвам да помогна на някого затова ще дебна темичката за молби.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много ще съм благодарен ако ми изпратите една покана за demonoid на лично. Благодаря Ви :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, много ще съм ви благодарен ако ми изпратите покана за демоноид. Имейла ми е [email protected] Благодаря предварително :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Предвид това, че е ограничен седмичният free достъп за теглене от demonoid, се обръщам с молба към форумната аудитория за съдействие ;) Моят e-mail e [email protected] Благодаря предварително на отзовалите се ! :handshake: Поздрави от Лондон :bye1:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

http://www.d2.vu/

saketooXssmaokn8ocwk348ndmj8kupe4f

saketooXrk43n840birhedy0bqcmlu6tc2b312dstw6w

saketooXsziqfuh1ijab9ymhta7txnb07vvvi8

:wink12:

Редактирано от saketo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето малко покани от мен за d2.vu

mycekXz790kigc67lrum6wiepoohewpm7c mycekXutr8o0np2ez8xfpvdsvj2bj21e0t77rj6aa mycekXyqhmk8ntktoht3citv0cxjr7ph1thrj9js96 mycekX1xc4of7c58cqqtzfao0rok30oc62gmeekpuf3mx mycekXbp8iugfjxlw3oreyd61nmv0tqa mycekXvpy2tscozr08iovvz8aimeawo7ed1wnb7kw1xsv mycekXt33rztfglfmq71wujlt0eodbcw4uybo3fn

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...