Премини към съдържанието
mitko_9011

Рестартиране на компютъра след преинсталиране на Windows.

Препоръчан отговор

Откакто си преинсталирах Уиндоуса се появи един проблем. Като включа някаква игра моментално последва рестартирване на компютъра :rolleyes: Можете ли да ме упътите къде би могъл да е проблема?

Редактирано от stanley56 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ти препоръчвам да си инсталираш всички драйвери на видео картата и да ги ъпдейтнеш,също така си ъпдейтни BIOS-а.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Темата ти е по-скоро за раздел Операционни системи -обаче и там не вярвам някой да отгатне с толкова оскъдна информация !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това проблемче го имах и аз ,компа се рестартираше моментално след 5-10 минути игра в World of Warcraft. Обновяване на драйвери, почистване на регистри дефрагментиране и тем подобни при мен не помогна , единственото което със сигурност разбрах е че захранването беше решило да се пенсионира така че имай евентуално това предвит.Според мен много е важно да направиш следната процедура :десен клик на иконката My computer=>properties=>advanced=>Startup and Recovery-Settings=> Махаш отметката на Automatically restart =>OK от това би следвало (не винаги) при рестарт да се появи "синия екран на смърта" където би трябвало да видиш кода/индекса на грешката ,вземаш лист и химикал и записваш . Следва влизане в нета и с малко помощ от Google може да ти излезе късмета................

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен ми правеше такива номера след инсталирането на един Autopatcher_XP - мисля че беше мартенския Full. Като го разкарах и сложих ноемврийския всичко заспа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
На мен ми правеше такива номера след инсталирането на един Autopatcher_XP - мисля че беше мартенския Full. Като го разкарах и сложих ноемврийския всичко заспа.

От доста време има нова версия с ново ядро от месец МАЙ...

http://www.kaldata.com/comments.php?id=238...ght=autopatcher

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако си с ATI видеокарта то значи причината е в каталист драйвера . Драивери можеш да си изтеглиш от http://ati.amd.com/support/driver.html . Успех :clap:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.