Премини към съдържанието
Shrek

Вече не смеем и на терасата да излезем

Препоръчан отговор

Докъде ни докараха - да излизаме на собствените си балкони с каски и бронежилетки! А полицията да се прави, че не вижда нищо или че това е дребен проблем. В неделя вечерта гражданка бе простреляна, докато си простирала прането. Навсякъде, във всеки квартал и блок отлично се знаят хулиганите, които редовно вършат золуми по нощите. Въпреки това не се прави нищо. Може би полицаите чакат този, който ще стреля, да ги извика и пред тях да натисне спусъка. А може би и тогава ще има пречки да бъде наложено заслуженото наказание. Но полицията даже не си прави труда да пристигне навреме. Оказало се, че първи на мястото са дошли журналистите от "Нощен труд"!

в-к Стандарт

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Те се размърдват, само когато е пострадал техен колега, техен шеф или приятел на техен шеф.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Едно време ,на Нова година ,една комшийка беше излязла на терасата да погледа зарята,и един пияница-военен :) от долия етаж,изпразни цял пълнител по нея (голямо залягане беше-оня и натроши остъклението).

Слава богу-нищо и нямаше,ама голям страх бра женичката тогава. sad.gif

идиоти с пистолети има,и май ще има завинаги sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Добре че сега съм на 15 етаж под звездите и мансардата ми няма тераса ;)

Иначе в предишната ми квартира по Нова година наставаше някакъв ад от стрелби,не смеех да отворя остъклението че току виж ме опушкали sad.gif А котетата ми не излизаха с дни изпод леглото sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз ,както обичам да си зяпам от терасата...Това е нечувано, на нищо не може да се разчита в нашата Родинка sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз пък бях гледала по новините че някакав пияница имал пу6ка и през прозореца си стрелал и в отсрешния блок стеелнал и някакви хора докато вечеряат им се шчупил прозореца и замалко да ги закола минали с леки порезваня а патрона се забил в стената накосам от детето. sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ам, че като и другите пушкат, ае ний да приготвяме гранатомета. Че се задават избори. :whist:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Абе с Автомати стрелят идиотите.На един мач Българи - Германия (3:2) в един приятел в Червен бряг бяхме и излизам на терасата да се покефя на изравняването и от отсрещният блок Калашников бате...цял пълнител

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Наи лесно богатите взимат оръжие с парите си. И какво 4акате от българските закони които е в мафията се оправя в живота. Не е ли така.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    biggrin.gif вие сте добре ами на мен като ми разстреляха трансформатора цял калашник изстреляха по него защото някой е слушал опера та е пречил на съседа си да гледа футбол .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.