Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Вие имате ли проблем data.bg? Аз съм с интернет от БТК и от няколко дена не мога да свалям от датата, ако тръгне да сваля, сваля с 2-5KB

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз нямам проблем, но съм към SPNET.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и аз нямам проблеми.тегля си със скоростта,с която тегля от всички сайтове.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Явно БТК има проблем biggrin.gif

пфууу, явно са ни ограничили трафика, защото и други мои познати, които са на БТК, имат същия проблем sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Питай доставчика ти,все пак му даваш пари за неограничен трафик.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Питай доставчика ти,все пак му даваш пари за неограничен трафик.

Казват, че имало някакъв проблем. Натоварени били сървърите на датата, ама щом от другите доставчици нямат проблем...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доставчикът ми купува интернет от БТК и ние имаме проблем с data.bg - същия като твяо

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С БТК ADSL Бизнес план и току що пробвах.

От store3 свалям без проблем, но с нестабилна скорост - от 20 до 120 KB/s

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днес върви малко по-добре, но пак е много слабо

С БТК ADSL Бизнес план и току що пробвах.

От store3 свалям без проблем, но с нестабилна скорост - от 20 до 120 KB/s

Аз съм на 2048Безкрай, пак не е малка скоростта,ама...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз съм на 4096 безкрай и също не мога да свалям с повече от 10к, явно всички които сме на бтк сме с този проблем sad.gif......

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

BTK ADSL 2048 Безкрай(на теория) също имам проблем с дата.бг от няколко дена,но услужливите оператори от хелп деск-а твърдят че датата имат проблем с техните сървъри,а при БТК всичко е наред...просто няма смисъл човек да си губи време/пари/нерви с тях както установих през последните няколко дни.Рано или късно БТК ще благоволи да си оправят проблемите и ще можем да теглиме от дата.бг с такава скорост за която си плащаме

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Току-що и аз установих,че само БТК имат проблем :)

Денс в къщи свалях без проблем със скороск 30-40 КВ/сек а сега,от служебния комп,който е на БТК -с 10 до 15 КВ/сек ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

data.bg отряза квитанциите на БТК, с тенденция да е за постоянно. Виновните са от БТК и по-специално някои от техните юзъри...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
data.bg отряза квитанциите на БТК, с тенденция да е за постоянно. Виновните са от БТК и по-специално някои от техните юзъри...

Добре де-ама какво правим от тук нататък?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да не казвам голяма дума (че да не се урочасам biggrin.gif) , ама аз съм на BTK ADSL и нямам проблеми с тегленето от дата.бг ;) Преди няколко дена само ми правеше номера при опит да зареди страницата, но иначе..си тегли нормално. До колкото знам обаче, проблема не е само при потребители, които са на БТК!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз също нямам проблем с дата-та и съм на БТК ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо и на Опти се оплакваха хлапетата, ама според датата имам повече, отколкото плащам.

8a0c81e49a5a.gif

А от друг доставчик пак през мрежата на Опти

84b364416bfc.gif

Редактирано от Филипов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И при мен според теста за скорост на дата.бг (http://www.data.bg/settings/speed_test.sphp) всичко е наред, но в действителност тегли адски слабо. Дано скоро да се разберат двете страни, то вече се разбра, че проблема е нещо между тях.

Пон Окт 22, 2007 19:00 от bolero:

Съвсем скоро проблема с БТК ще бъде решен.

cool.gif Редактирано от korn (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това не е верно! Много от потребителите, които имат проблем с дата.бг не са на БТК. За съжаление и аз вече имам проблем с тегленето от там. За сметка на това пък му намерих цаката biggrin.gif --> http://proxy.edu-varna.com/ - влизате, написвате интернет адреса (в случая data.bg ), влизате в търсачката и от там вече теглите с нормална скорост! :blow out candles: При мен се получи cool.gif

Успех!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Нещо и на Опти се оплакваха хлапетата, ама според датата имам повече, отколкото плащам.

8a0c81e49a5a.gif

А от друг доставчик пак през мрежата на Опти

84b364416bfc.gif

Опти ползват мрежата на БТК :angry:

така че мисля, че е логично и при тях да има проблем, но аз имам приятел в София на Мегалан и той не може да тегли от датата

Оф, каквото и да е, дано се разреши тоя проблем

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...