Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте приятели, Ще съм ви благодарен ако ми помогнете с намирането на следната статия Al-Mawsawi LQ, Neamati N. Blocking interactions between HIV-1 integrase and cellular cofactors: An emerging anti-retroviral strategy. Trends Pharmacol Sci 2007;28(10):526–535 ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли да ми помогнете-търся материали за спинална анестезия!Може и на английски и в електронен вариант! Благодаря ви предварително :huh:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А някой да има учебници по тропически и паразитни болести? В електронен вариант, на български, ако може! Благодаря предварително!

дано свърши работа

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте приятели,

Ще съм ви благодарен ако ми помогнете с намирането на следната статия

Al-Mawsawi LQ, Neamati N. Blocking interactions between HIV-1 integrase and cellular cofactors: An

emerging anti-retroviral strategy. Trends Pharmacol Sci 2007;28(10):526–535

;)

h ++ p://rapidshare.com/files/247032340/01_HIV31548.rar.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой да има достъп до KARGER и по-специално до списание Neuroepidemiology?Thanks!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, Ще бъда благодарен ако ми помогнете в амирането на пълният текст на тази статия: Engelman A. (2009): Isolation and analysis of HIV-1 preintegration complexes. Methods Mol Biol. 2009;485:135-49. Лек ден :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Ще бъда благодарен ако ми помогнете в намирането на пълният текст на тази статия:

Engelman A. (2009): Isolation and analysis of HIV-1 preintegration complexes. Methods Mol Biol. 2009;485:135-49.

http://rapidshare.com/files/252983603/Isolation_and_Analysis_of_HIV-1_Preintegration_Complexes.rar

Успех ! :beer:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дали ще е възможно да откриете пълния текст на тези статии? Chiu TK, Davies DR. Structure and function of HIV-1 integrase. Curr Top Med Chem. 2004;4(9):965-77 McKee CJ, Kessl JJ, Shkriabai N, Dar MJ, Engelman A, Kvaratskhelia M.Dynamic modulation of HIV-1 integrase structure and function by cellular lens epithelium-derived growth factor (LEDGF) protein. J Biol Chem. 2008 Nov 14;283(46):31802-12. Epub 2008 Sep 18 Благодаря и лек ден!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми посочи от къде бих могъл да разгледам или сваля медицинска литература .?Доколкото знам има руски сайтиве но не мога да открия .Някой може ли да ми помогне .Ще съм много благодарен

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! От доста време се опитвам да си намеря в .pdf или .chm формат: Koneman's Color atlas and textbook of diagnostic microbiology. Ще съм Ви много благодарен ако може да ми помогнете! Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! От доста време се опитвам да си намеря в .pdf или .chm формат: Koneman's Color atlas and textbook of diagnostic microbiology. Ще съм Ви много благодарен ако може да ми помогнете!

Благодаря!

Ето нещо, което се надявам да ви е от полза: http://katedraanatomia.data.bg/p/files/d/13783229/ATLAS%20..%20Color%20Atlas%20of%20Diagnostic%20Microbiology.rar

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бихте ли ми помогнали с материали за "Династат" (Dynastat) -проучвания,разработки,дисертации... :)Благодаря ви предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля за спешна помощ! Търся пълния текст на: International Angiology 2006 June;25(2):101-61 Prevention and treatment of venous thromboembolism. International Consensus Statement (guidelines according to scientific evidence) Nicolaides A. N., Fareed J., Kakkar A. K., Breddin H. K., Goldhaber S. Z., Hull R., Kakkar V. V., Michiels J. J., Myers K., Samama M., Sasahara A., Kalodiki E. Предварително много благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Търся две много ценни книги за мен и ще съм много благодарен, ако някой може да ми помогне:

Schmidek and Sweet's Operative Neurosurgival Techniques, Vol. 1 and 2, 5ed., 2006

Youmans Neurologic Surgery, vol. 1, 2, 3 and 4, 5ed., 2004

Видях обявени линкове за рапидшеър, но нещо не работеха.

Благодаря!

Аз май имам Шмидек в хартиен вариант (hard cover), ама е от 2001 г ако те интересува- пиши

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз май имам Шмидек в хартиен вариант (hard cover), ама е от 2001 г ако те интересува- пиши

http://mihd.net/wu97fob/__b73144e__via_gigapedia.info__.html

http://rapidshare.com/files/55958411/YoumansNeuroSurg.ISO.by.talented.part1.rar

http://rapidshare.com/files/55967328/YoumansNeuroSurg.ISO.by.talented.part2.rar

Редактирано от stinch (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, от много време търся един учебник - Scott-Brown's Otorhinolaryngology: Head and Neck Surgery. Дали може някой да ми помогне. Блаодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, от много време търся един учебник - Scott-Brown's Otorhinolaryngology: Head and Neck Surgery. Дали може някой да ми помогне. Блаодаря.

Ето link за sample chapters: http://www.scottbrownent.com/samplechapters.htm

Ballenger ще свърши ли работа -

http://mihd.net/c5pgnd

Password: MeDiCiNe_DoCtOrS

Редактирано от stinch (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за Балинджър, но Scott-Brown's Otorhinolaryngology е това, което наистина ми трябва. Опитвам се от около 2 години да го намеря и не успявам. Ако някой може да ми помогне, ще съм му много благодарен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Нуждая се от пароли за достъп в MD consult . Ще съм безкрайно благодарен, на всеки който ми помогне!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...