Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Ползвате ли Wi-Fi?  

1075 гласували потребители

1. 1. Ползвате ли Wi-Fi?

• Да,често
      791
    • Да,рядко
      127
    • Не ползвам
      105
    • Какво е Wi-Fi?
      38

Препоръчан отговор

Безжичните мрежи стават все по-масови и повечето от нас са се сблъсквали с тях.Нека тук се пише всичко за тях и се решават проблемите на всеки.Темите по въпроса стават все повече и с цел да съберем всичко накуп правя тази тема.Добавям и една анкетка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди четох пък и от приятели чувам че ще пускат Waerless интернет за цяла България Някой има ли информация коя фирма ще го прави и кога и въобще може ли да се надяваме на такова нещо скоро време ?

Редактирано от kazno (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди четох пък и от приятели чувам че ще пускат Waerless интернет за цяла България

Някой има ли информация коя фирма ще го прави и кога и въобще може ли да се надяваме на

такова нещо скоро време ?

В Добрич има цък,но нещо не мога да се регистрирам.Това е платената услуга на фирмата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Можеби е тази фирмата ..хммм ще видим к'во ще направят Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами аз го позлвам постоянно, защото в къщи съм с безжична мрежа, на работа също

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато го пуснат и в Бургас веднага зарязвам "кабеларката" без да се замислям ! Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То на много места има,аз от нас хващам няколко мрежи сред които и две безплатни.Принципно не е трудно да се реализира,особено в гъсто населени места.

Редактирано от dragozow (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами аз го позлвам постоянно, защото в къщи съм с безжична мрежа, на работа също

Аз също,в къщи съм с безжична мрежа-мнннннооооооооооого е удобно Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз също,в къщи съм с безжична мрежа-мнннннооооооооооого е удобно Публикувано изображение

Ами то в къщи са 2 машини към безжичната и още две по кабел (много хора сме) и нямам никакви грижи :-) Редактирано от capnemo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Аз също ползвам и ми е доста удобно.Наскоро се сблъсках с това, но за жалост на този етап, не може да ме огрее. Няма покритие за Търново. :http://www.maxtelecom.bg/index.php?p=15 А що се отнася до новата тема - идеята е чудесна и ще е от полза на всичките за споделяне на информация. Поздравления.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз също ползвам и ми е доста удобно.Наскоро се сблъсках с това, но за жалост на този етап, не може да ме огрее. Няма покритие за Търново. :http://www.maxtelecom.bg/index.php?p=15

А що се отнася до новата тема - идеята е чудесна и ще е от полза на всичките за споделяне на информация.

Поздравления.

Мдааа, аз също преди време се загледах за това приложение, но при условие че имам вече един доставчик, който се ползва от семейството не съм сигурен в ползата от този, зашото за телефон ползвам мобилен и скайп, телевизия почти не гледам...

@dragozow, не си включил като отговор - постоянно (като мен) :-)

Редактирано от capnemo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Мдааа, аз също преди време се загледах за това приложение, но при условие че имам вече един доставчик, който се ползва от семейството не съм сигурен в ползата от този, зашото за телефон ползвам мобилен и скайп, телевизия почти не гледам...

[/quote

Драгозов се досеща, че се отнася за него. А раздела според мен ще има успех. все пак е много интересна темата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Драгозов се досеща, че се отнася за него. А раздела според мен ще има успех. все пак е много интересна темата.

Искрено се надявам, има някои много интересни неща в радиото (но ти ги знаеш) както и в безжичните мрежи, управление, протоколи за криптиране, защити и какво ли още не :-)

П.П. Ако някой се интересува от помагало за съкращенията в комуникациите мога да предоставя справочен файл , за съжаление е по-голям от 2 мегабайта и не мога да го добавя към темата, но ето от къде можете да го изтеглите: http://www.mpirical.com/files/companion.zip

Редактирано от capnemo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Плащам 30 лева за нета в къщи,не ми се дават още 20 за нет и на телефона.Когато работя съм толкова зает,че нямам време да си играя с телефона,ако има нещо спешно си влизам през М-тел.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Плащам 30 лева за нета в къщи,не ми се дават още 20 за нет и на телефона.Когато работя съм толкова зает,че нямам време да си играя с телефона,ако има нещо спешно си влизам през М-тел.

Нещо не разбрах. Аз съм пусна безжичната връзка и на телефона си в къщи и в службата, но не го ползвам защото си имам компютър за тази цел, а GPRS-а ми е достатъчен когато съм в движение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направих анкетката съвсем неангажираща,затова е позволен и повече от един отговор.Иначе и аз имам на работата рутер и като съм с лаптоп си джиткам.С телефона също си проверявам пощата(имам Wi-Fi на него) понякога ама предпочитам истински компютър.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нещо не разбрах.

Мога да си пусна нет на телефона,има wi-fi в Добрич,но не го ползвам често,няма смисъл да давам 20 лева на месец.Трябва ли ми да проверя нещо си ползвам М-тел.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мога да си пусна нет на телефона,има wi-fi в Добрич,но не го ползвам често,няма смисъл да давам 20 лева на месец.Трябва ли ми да проверя нещо си ползвам М-тел.

Разбирам, да, в такива случаи (особено ако се налага рядко достъп) няма смисъл да се абонира човек

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предстои ми ходене до Варна - кажете ми има ли безжични мрежи около Технически университет - безплатни. Знам, че там има на самият ТУ, но искат някакво записване - нещо друго някой знмае ли?!?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предстои ми ходене до Варна - кажете ми има ли безжични мрежи около Технически университет - безплатни. Знам, че там има на самият ТУ, но искат някакво записване - нещо друго някой знмае ли?!?

Може да провериш тука. сайт

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е много слабичко в този сайт!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ако знаеш къде да застанеп около ТУ има стабилен нет, но без акаунт ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ако знаеш къде да застанеп около ТУ има стабилен нет, но без акаунт ...

То в центъра на София едвам се открива безплатни hot spots, камоли около ТУ..(с изкл. на вътрешния free wi-fi, но обхвата му е само в 1ви, 2ри и малко около тях блокове..). Направо бях удивен в центъра когато отидох с лаптоп, надявайки се на безплатна връзка.. Може да ти хване 15 безплатни, но или ще дава грешки, или ще цикли конекта, или ще са с 1 чертичка сигнал.. Пълен ужас.. Един читав оператор не се наема да направи поне центъра безплатен и безжичен..(но читаво,а не псевдо безпалтен в центъра, елате и вижте невижданото..!)

Мъка..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...