Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

jackass

Искате да поздравите някого с песен? (част 2)

Препоръчан отговор

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За всички съфорумци - Click Me

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
За всички съфорумци - Click Me

Leslie_ жестоко е!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ей
пък е за Алекс. Помниш ли го biggrin.gif

Аааа, супер :=))) Разбира се, че помня :P

Това е за теб :huh:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За дамите от форума ... за теб Тони, Галя , Бианка , Бени , Саша , Амбър , Ивето , deliverme , shanna , infinity , Leslie_, lilia ако съм пропуснал някой не ми се сърдете МОЛЯ ВИ !

и специално за Вили ... очаквам помощ в една тема !

f170aea0e24db94dba4d3521cebc7080.gif

Редактирано от Hanibal_Lektar (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Leslie_ жестоко е!

Ооо, много ти благодаря, Geronimo! ..и тази песничка е супер ;) Нека върна жеста с една песен, класика в жанра....

За дамите от форума ... за теб Тони, Галя , Бианка , Бени , Саша , Амбър , Ивето , deliverme , shanna , infinity , Leslie_, lilia ако съм пропуснал някой не ми се сърдете МОЛЯ ВИ !

Благодаря! А за теб ... ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ооо, много ти благодаря, Geronimo! ..и тази песничка е супер <ahttps://www.kaldata.com/forums/uploads/emoticons/default_wink.gif' alt=';)'> Нека върна жеста с една песен, класика в жанра.... Do you like the sun ?

А за това какво ще кажеш? :yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И както гласеше заглавието на едно ТВ предаване - "А защо не ?" laugh.gif ..ама вече много ми се спи, тъй като не съм спала много, много през последните два дена и може да те понастъпя, тъй че май по-добре ..не biggrin.gif:yanim:

Paul Van Dyk ..този "чичко" си го бива. Нищо, че за 2007-ма остана 2ри в класацията за DJs ...той си е за №1! ;)

Аз пък ще те поздравя с нещо друго негово If you feel you can let go, let go...

Той има една новичка "Castaway" (ft. Lo-Fi Sugar) ...ама тя още няма клип, така че ...bad luck :P

Редактирано от Leslie_ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Paul Van Dyk ..този "чичко" си го бива. Нищо, че за 2007-ма остана 2ри в класацията за DJs ...той си е за №1! ;)

Аз пък ще те поздравя с нещо друго негово If you feel you can let go, let go...

Той има една новичка "Castaway" (ft. Lo-Fi Sugar) ...ама тя още няма клип, така че ...bad luck ;)

Ще върна поздрава с една моя много любима песничка cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
И както гласеше заглавието на едно ТВ предаване - "А защо не ?" laugh.gif ..ама вече много ми се спи, тъй като не съм спала много, много през последните два дена и може да те понастъпя, тъй че май по-добре ..не biggrin.gif;)

Уж си мисля че не съм толкова грозен... / ама май че е така / и тук ми окзаха танц !

5ab1399ec2b4ec9ed7f0ab52cfd90681.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

f170aea0e24db94dba4d3521cebc7080.gif

1.

2.

3.

kiss.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...