Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

capnemo

Искате да поздравите някого с песен- тук е мястото

Препоръчан отговор

Може да не казваш за кого е, ама аз ще кажа, че това е за теб пък

и това също

P.S.Мерси много, не мога да спра да ги гледам...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тебе какво ще те правя, само ако те срещна очи в очи.... biggrin.gif

те чака това :)kiss.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Тебе какво ще те правя, само ако те срещна очи в очи.... biggrin.gif

те чака това :)kiss.gif

Ще се постарая това да не се случи. И без това преди години съм се зарекла кракът повече в Плевен да не ми стъпва. Дълга история...

Това за омилостивение:

Dancing Queen

п.п. Опс забравих най-важното - kiss.gifkiss.gifkiss.gif

Редактирано от Алморот (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За Underwater!

http://www.vbox7.com/play:09116f79

http://www.vbox7.com/play:6c5abf09

Редактирано от backata (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
...

fedora

http://www.youtube.com/watch?v=TYJzcUvS_NU, мислех да ти отговоря в твоя стил, ама няма. ;)

За мене..

А..и за Федора, че бях казал, че ще я поздравявам..ако не ти хареса ще измислим нещо друго..ся малко ми се спи и не съм търсил много biggrin.gif

Директно отива в категория любими. ;)

Но само как небрежно ... а и за оная там... biggrin.gif

;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С Мия Майкалс може да се замеряме цяла седмица :wors: А на мен едно от най-любимите ми в този жанр е The Table Dance на Манди Мур. Знаеш го, поздрав с музиката към него изпълнение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ще се постарая това да не се случи. И без това преди години съм се зарекла кракът повече в Плевен да не ми стъпва. Дълга история...

Това за омилостивение:

Dancing Queen

п.п. Опс забравих най-важното - kiss.gifkiss.gifkiss.gif

Ама аз мислех само хубави неща да ти правя, а ти пък не щеш да идваш насам sad.gif

цъкай тука сега :yanim:

Потребител, сладичък е студентският живот да знаеш... db1c3d9c5cefd7de437641b39ae37ed3.gif

Знам, знам, ама все пак не мисля да я карам като повечето студенти :yanim: :yanim:

С Мия Майкалс може да се замеряме цяла седмица :wors: А на мен едно от най-любимите ми в този жанр е The Table Dance на Манди Мур. Знаеш го, поздрав с музиката към него изпълнение.

О,да, така си е. Помниш хореографията за баща й, нали?...Просто нямам думи за нея...

Но сега Дръж cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами аз като не искам ще дойдеш ти хихихиииии - щрак :wors: Ти знаеш ли какво е да заседнеш 8- часа в тоз ужасен град в тъмното почти без пари и да не познаваш никооййй sad.gif((( тц :yanim: там не отивам никога повече.

п.п. и валеше на всичкото отгоре sad.gif(((

п.п.п. Извинявам се и на двете но си позволих да чуя и поздрава по-долу. Много ми хареса :yanim: Ще споделя настроението си с него. :yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хохохо

Ти ме закопа с тази песен. biggrin.gif

Е, аз ще ти предложа 1 и 2, макар пак везните да се накланят в твоя полза.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Ами аз като не искам ще дойдеш ти хихихиииии - щрак :P Ти знаеш ли какво е да заседнеш 8- часа в тоз ужасен град в тъмното почти без пари и да не познаваш никооййй sad.gif((( тц :nono: там не отивам никога повече.

п.п. и валеше на всичкото отгоре sad.gif(((

п.п.п. Извинявам се и на двете но си позволих да чуя и поздрава по-долу. Много ми хареса :P Ще споделя настроението си с него. :love:

Виж сега- това нищо не означава. Сега вече познаваш хора от Плевен, гостоприемни при това (имам свидетели), а и няма да е, когато вали biggrin.gif

А, щом си се вдухновила от Давид Бисбал, слушкай любимата ми негова cool.gif

Хохохо

Ти ме закопа с тази песен. biggrin.gif

Е, аз ще ти предложа 1 и 2, макар пак везните да се накланят в твоя полза.

Хи-хи, цъкааааааааай laugh.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Виж сега- това нищо не означава. Сега вече познаваш хора от Плевен, гостоприемни при това (имам свидетели), а и няма да е, когато вали biggrin.gif

А, щом си се вдухновила от Давид Бисбал, слушкай любимата ми негова cool.gif

И аз съм гостоприемна + това съм ти кака :love: А за музиката съм те признала, за даскал вече. Плюс това наистина много ми липсвашей дзинбюлкейййй :nono:kiss.gif

Ай на :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Сега вече познаваш хора от Плевен, гостоприемни при това (имам свидетели),

Потвърждавам... :P

cool.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
И аз съм гостоприемна + това съм ти кака :nono: А за музиката съм те признала, за даскал вече. Плюс това наистина много ми липсвашей дзинбюлкейййй :Pkiss.gif

Ай на :P

Хммм, кака?!? Дали??? :P Ама си луда, като мен понякога, затова си те харесвам biggrin.gif

Потвърждавам... :love:

cool.gif

Оле, Данчо, май съм пропуснала да те поздравя sad.gif

kiss.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Хммм, кака?!? Дали??? :love: Ама си луда, като мен понякога, затова си те харесвам biggrin.gif

Оле, Данчо, май съм пропуснала да те поздравя sad.gif

kiss.gif

Чудо, значи е решено, идваш ти защото тази песен винаги си я пеех като ходех на хижа. Ахаааа и за Данчо и в Дзверилево си пеем песни на Щурците особено когато сме на излет :nono: Така че с калното под мишничка и хоп троп към Пирдоп :P

Щурците - Футуролог

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...