Премини към съдържанието
Форумът в приложение

По-лесно сърфиране. Научи повече.

Kaldata.com - Форуми

Приложение на форума на цял екран с push известия, значки и други.

За да инсталирате това приложение на iOS и iPadOS
  1. Докоснете Иконата за споделяне в Safari
  2. Превъртете менюто и докоснете Добавяне към началния екран.
  3. Докоснете Добавяне в горния десен ъгъл.
За да инсталирате това приложение на Android
  1. Докоснете менюто с 3 точки (⋮) в горния десен ъгъл на браузъра.
  2. Докоснете Добавяне към началния екран или Инсталиране на приложение.
  3. Потвърдете, като докоснете Инсталиране.

Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

 

За една чиста България!

Featured Replies

Аз и моята приятелка имаме следната идея за лятото: Да основем организация на младите тийнейджъри за опазване на околната среда, Повече информация тук -> http://www.bankazaidei.com/?p=ideas&id=653&s=6

Молим Ви, гласувайте за една добра кауза!

:)

Ако всички разсъждаваха като вас,България ще е Рай ;)

Успех cool.gif

Един глас и от мен. Аз същ се надявам да имате успех. Дано да има още много други младежи като вас :)

Идеята е супер, обаче ми се струва, че това е третата тема във форума( ако не са и повече), в която някой ни приканва да му гласуваме за проекта ;). Не ми се мисли в колко форуми има подобни теми.

Идеята е супер, обаче ми се струва, че това е третата тема във форума( ако не са и повече), в която някой ни приканва да му гласуваме за проекта :whist:. Не ми се мисли в колко форуми има подобни теми.

Повече от три са :) Иначе идеята ми харесва, дано насериозно да си мислите това момичета. Затова и аз гласувах за вас. Успех!

Редактирано от bildera_ (преглед на промените)

"С парите също ще направим плакати и бюлетини, които да провокират всички българи да не съсипват отечеството си."

А замислялили сте се, че ако направите това и почнете да разлепвате и раздавате флайъри, ще сътворите доста тонове боклук всъщност :whist:.

Аз съм за, може и да участвам при интерес, тъй като екологията ми беше специалност известно време cool.gif

"С парите също ще направим плакати и бюлетини, които да провокират всички българи да не съсипват отечеството си."

А замислялили сте се, че ако направите това и почнете да разлепвате и раздавате флайъри, ще сътворите доста тонове боклук всъщност :whist:.

Аз съм за, може и да участвам при интерес, тъй като екологията ми беше специалност известно време cool.gif

По-добре да намерим такъв боклук и да се замислим, отколкото остатък от вестник "Чук чук' и да си бием една..., с която също ще замърсим отводните канализации, а от там вероятността да срещнем хлебарка мутант :)

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

Разглеждащи това в момента 0

  • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

Дарение

  • Подкрепи съществуването на форума - направи дарение
    25%
    Дарени 252.69 EUR от нужните 1,000.00 EUR

Бюлетин

Получавайте известие, когато има важна промяна или новина свързана с форума.

Профил

Навигация

Търсене

Търсене

Конфигуриране на push известия в браузъра

Chrome (Android)
  1. Докоснете иконата на катинар до адресната лента.
  2. Докоснете Разрешения → Известия.
  3. Променете предпочитанията си.
Chrome (Desktop)
  1. Кликнете върху иконата на катинар в адресната лента.
  2. Изберете Настройки на сайта.
  3. Намерете Известия и коригирайте предпочитанията си.