Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте, Наскоро пристигнах за пореден път в Холандия, Ротердам и реших да си сваля накой нов филм да гледам. Всичко добре, влизам си с Open-url.com в Zamunda, избирам си филма и си свалям торент файла. Отварям го с Vuze и ми изписва следното съобщение Connection Error(Socket Exception: Connection reset by peer) Vuze-то ми е ъпдейтнато до най новата си версия но не ми разрешава да свалям торента. Арената и останалите български тракери работят но не и Zamunda-та. Някакви идеи как да го оправя това? Поздрави. SellBobSell

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвах с uTorrent. Пак същото.

Аз също ползвам uTorrent , но не се логвам в Zamunda през прокси-сървър. Виж шота и се опитай да промениш нещо в настройките на uTorrent.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не става. Сигурно замунда са блокирали да не се отварят от чужбина.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не става. Сигурно замунда са блокирали да не се отварят от чужбина.

ами аз съм в Берлин и си свалям на ден по филм-два като пич, без да ползвам прокси-та и т.н. прокси - само за определени БГ сървъри

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Но, един филм на ден е прекалено бавно. Аз преди нова година постигах 1.5мб/с даунлоуд и ъплоуд от торенти на Замунда. А сега не мога даже да се свържа. А като ползвам прокси за Vuze не мога да ъплоудвам а даунлоуда ми е 3 пъти по малък. :-| Някъкви идей защо става това?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Имате ли проблем със сайта в момента ? Аз немога да влеза,зарежда ми безкрайно дълго а преди три часа влизах без проблем .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имате ли проблем със сайта в момента ? Аз немога да влеза,зарежда ми безкрайно дълго а преди три часа влизах без проблем .

имаме да , ама си траем поне няколко часа а не пускаме мнения ,

вече няма проблем действат бързо

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Но, един филм на ден е прекалено бавно. Аз преди нова година постигах 1.5мб/с даунлоуд и ъплоуд от торенти на Замунда. А сега не мога даже да се свържа. А като ползвам прокси за Vuze не мога да ъплоудвам а даунлоуда ми е 3 пъти по малък. :-| Някъкви идей защо става това?

Това прокси само за връзка със сайта и анонсера ли го ползваш или и за целия трафик на клиента ?

Ако проксито е само за връзка със сайта и анонсера би трябвало да нямаш проблеми с p2p трафика, но само за изходящи конекции. За входящи само без прокси и с отворен порт към клиента /и редиректнат порт, ако си зад NAT/.

п.п. И както каза Morpheus: Welcome to the real world. Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен пък ми е чудно за какъв к... ти е да влизаш в замунда през прокси. Това да не ти е Дата.бг? И пробвай с биткомет. Аз също съм в чужбина и си дърпам без проблем с 7-8Мб/с

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз го оправих. Пробвах сякакви програми, включително BitComet но не стеваше. Затова просто настроих и торент клиент да ползва прокси и всичко се оправи. Дъпрам си с 1-1,5мб/с както и преди. Прокси, освен че ползвам open-url.com да си отворя Замундата, имам и прокси сложено на торрент клиента. И мисля че това си е само проблем за Холандия, та даже замо за Ротердам. Защото останалите Българи които познавам тук, а те са много, всички ползвахме Замунда до един момент (Когато създадох темата) и после нямахме връзка с самия тракера на Замунда. Затова позлвам прокси и всичко е наред.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

криптиране на връзката задължително активирай

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте:Имам проблем при влизане в zamunda не ме приема автоматично и при всяко влизане ми изисква потребител и парола и бисквитките са разрешени с mozila и ie7 не става,някой ако има идея от какво е може да сподели?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте:Имам проблем при влизане в zamunda не ме приема автоматично и при всяко влизане ми изисква потребител и парола и бисквитките са разрешени с mozila и ie7 не става,някой ако има идея от какво е може да сподели?

С Опера нямам посочения проблем:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С Опера нямам посочения проблем:)

Не става въпрос,кой браузер е по добър,а къде е проблема?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Не става въпрос,кой браузер е по добър,а къде е проблема?

В браузъра :)

Редактирано от Disasterpiece (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И все пак,някой ще ми отговори ли на въпроса?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

И все пак,някой ще ми отговори ли на въпроса?

За IE пробвай - Internet Options - Content - Auto Complete - Settings - виж дали има отметка на User name and passwords on form.

П.П. Сложи отметка и на Prompt me to save passwords

Редактирано от icemans (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За IE пробвай - Internet Options - Content - Auto Complete - Settings - виж дали има отметка на User name and passwords on form.

П.П. Сложи отметка и на Prompt me to save passwords

Да има отметки и пак не става?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Наскоро пристигнах за пореден път в Холандия, Ротердам и реших да си сваля накой нов филм да гледам. Всичко добре, влизам си с Open-url.com в Zamunda, избирам си филма и си свалям торент файла. Отварям го с Vuze и ми изписва следното съобщение Connection Error(Socket Exception: Connection reset by peer) Vuze-то ми е ъпдейтнато до най новата си версия но не ми разрешава да свалям торента. Арената и останалите български тракери работят но не и Zamunda-та. Някакви идеи как да го оправя това?

Поздрави.

SellBobSell

Колега смени си Торент Клиента на Уторент или Битторент.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

както е казал пича преди мен пробваи да смениш торент-клиента може и се надявам да се получи ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен пък ми е чудно за какъв к... ти е да влизаш в замунда през прокси. Това да не ти е Дата.бг? И пробвай с биткомет. Аз също съм в чужбина и си дърпам без проблем с 7-8Мб/с

Здравей , искам да те питам как така от чужбина сваляш със 7-8мб/с и къв нет ти е нужен, щото аз съм в италия с 20мб и повече от 1500 от замундата в топ10 некой торент немога да сваля по бързо от тва, та как става номера батка ?

ако имаш желание да кажеш де ... ;]

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За да не създавам нова тема пиша тук. Днес цял ден не мога да влезна в Замунда при условие че комшията на същия доставчик влиза за секунда.Не съм правил и магарии там. Давам принт от браузъра в случая Опера но и с Файърфокс е същото..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...