Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Никой не казва какъв е проблема. Питал съм администратор оттам и ми каза, че се работело.

За мен единственият проблем е филтрацията по IP. Щом сайта си работи в България, а не се вижда отвън това е единственият проблем. Някой ги е натиснал да го направят това. Ей там е проблема, но никой не смее да каже нещо.

нямаш достатъчно изходни данни, за да направиш подобно умозаключение и то да е 100% вярно

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 1k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Хаха. Има един много стар лаф: За каквото и да говорим, говорим за пари

Уф...   Поредната българска интернет-драма... върви с баничка.   Едните взели... какво? Другите отишли... къде? Открили още 5-6 огледални сайта, което кореспондира с първоначалното изявление в .НЕТ. П

Я сподели да ги прегледаме и ние Мъж пуши на стълбището и от съседния апартамент се чуват крясъци, стонове.. Изведнъж с трясък се отваря вратата и комшията му излиза бесен със счупени 3D очила на г

Публикувани изображения

бе няма да го затворят, но текучеството на ъплоудъри (или поне липсата на дейност от някой от тях) не говори добре

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

нямаш достатъчно изходни данни, за да направиш подобно умозаключение и то да е 100% вярно

Няма друго логично обяснение. Или ако имаш друга идея, защо вътре се вижда, а вън не я сподели.

Натиснали са ги отвън. Убеден съм на 99%.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

бе няма да го затворят, но текучеството на ъплоудъри (или поне липсата на дейност от някой от тях) не говори добре

А всички тези, които нямат възможност да използват тракера от чужбина? Това определено ще окаже влияние на коефициентите и скоростите.

Дано всичко се оправи час по-скоро.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма друго логично обяснение. Или ако имаш друга идея, защо вътре се вижда, а вън не я сподели.

Натиснали са ги отвън. Убеден съм на 99%.

да перифразирам - онзи ден е имало проблем със сървъра и/или компанията-хост, може би още продължава да го има, макар и в по-малка степен

от много точки на БГ също не е можело да се влиза

сега по-ясно ли е?

докато нямаш изходни данни от къде се влиза и от къде не, няма как да направиш неопровержимо вярно заключение

отплеснахме се....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нищо ново не ми казваш. Имам компютър в България и във Франция. Хоста е холандски.

Въз основа на горния ред какво е твоето заключение?

Извод: Има филтрация и тя НЕ Е породена от технически проблем.

Ако хоста беше български щеше да имаш причина да смяташ така.

Едит: Никъде не сме се отплеснали, просто коментираме темата и причините за нея.

Едит2:

C:\Users\ххххх>tracert ######

Determination de l'itineraire vers ###### [85.17.103.163]

avec un maximum de 30 sauts :

1 3 ms <1 ms <1 ms energy [192.168.2.1]

2 10 ms 13 ms 9 ms 85-171-52-1.rev.numericable.fr [85.171.52.1]

3 26 ms 8 ms 9 ms blv1rj-ae2.163.numericable.net [81.67.2.49]

4 18 ms 18 ms 16 ms brx1rj-ge-0-0-0.0.numericable.net [80.236.6.121]

5 37 ms 26 ms 24 ms leaseweb.bnix.net [194.53.172.101]

6 31 ms 26 ms 26 ms te1-4.sr2.esy.leaseweb.net [85.17.100.146]

7 22 ms 28 ms 24 ms hosted-by.leaseweb.com [85.17.103.163]

Itineraire determine.

Имам достъп до анонсера, но нямам до HTTP-то. => Филтрация. :rolleyes:

Редактирано от invio (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

явно проблемът им е голям и скоро няма да се оправи ... ползвайте прокситo дадено на предната страница !

http://proxy.edu-varna.com/

Влизате в този сайт (не пипате настойките) пишете в полето (######) логвате се и си теглите нормално. Няма страшно !

Това прокси вече не работи изписва ми това. Forbidden You don't have permission to access / on this server.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това прокси вече не работи изписва ми това. Forbidden You don't have permission to access / on this server.

И аз сега го видях да ни е честито!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще даде ли някои едно логично обяснение защо за чужбина е забранено? Това са глупости,че имат проблем!!! Да не се крият нещо? От България всички си теглят нормално!!! Няко от модераторите не може ли да се свърже с Замунда Модератори и да ни обеснят...дори и да са решили за чужбина да блокират то поне да си знаем.  

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никой нищо не казва. Били имали проблем и се работело по него. После ти заключват темата и до там.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ново прокси

http://proxybg.com/

Влизате в този сайт (не пипате настойките) пишете в полето (######) логвате се и си теглите нормално. Няма страшно !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ново прокси

Благодаря !!! Работи чудесно :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ново прокси

Благодаря ти много за проксито приятелю :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ново прокси

за което благодарим. :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ново прокси

С риск да се изложа максимално (не за друго, ами защото хич не съм наясно с тия неща) и да отнеса някакво наказание, ще питам, пък каквото дойде: Аз това прокси мога ли да го ползвам, при положение, че съм "с БТК у дома"(ха-ха-ха)? Защото от известно време нищо не мога да сваля, а нямах такива проблеми до скоро.

Благодаря предварително за отговора на отзовалите се! :question:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никой нищо не казва.

Били имали проблем и се работело по него. После ти заключват темата и до там.

Умрели са от страх, че са ги погнали след ония 24 терабайта и други акции.

И не публикувайте така прокситата (за БГ и без това са само няколко), че тая тема се чете и от замундци и ще изпоблокират и другите. Който си знае прокси, да си го ползва. Не ги учете малките шминдели. Само hit-and-run правят и после блокват нашите проксита!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Умрели са от страх, че са ги погнали след ония 24 терабайта и други акции.

И не публикувайте така прокситата (за БГ и без това са само няколко), че тая тема се чете и от замундци и ще изпоблокират и другите. Който си знае прокси, да си го ползва. Не ги учете малките шминдели. Само hit-and-run правят и после блокват нашите проксита!

Вярно ли е това .. че от замунда могат блокират прохитата ? въпроса ми е към ханибал (просто ми се струва че е наи запознат с проблема и дава полезни съвети) :Р

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ееее ... проксита има ... говорих с тяхен модератор ... докато решат проблема влизайте през тях ... не е проблем !

Проблема е голям ... по тяхни думи ... и не си мислете че те блокират прокситата !!!

icicle_78 ... няма проблеми ... възползвай се и ти !

Редактирано от Hanibal_Lektar (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ееее ... проксита има ... говорих с тяхен модератор ... докато решат проблема влизайте през тях ... не е проблем !

Проблема е голям ... по тяхни думи ... и не си мислете че те блокират прокситата !!!

icicle_78 ... няма проблеми ... възползвай се и ти !

Благодаря ти за това че ни помагаш на нас които живеем в чужбина.Наистина е лошо когато имаме само няколко възможности да държим връзка с България и те не работят.Надявам се от Замунда проблема да се оправи скоро и също така се надявам да не вземат да ни баннат зради тези Proxy-та.Благодаря ти още веднъж

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Едвали са се стреснали от онази "акциика" при която хванаха разни бекъпи на основни сървъри и до колкото разбрах всичко "изхващано" е било отново оналйн след 3 дни. Вероятно leaseweb им създават проблеми и се опитват да поприкрият нещата за да си запазят хостинга, друг неприятен момент а и вертоятна причнина е, че ден преди да спре замунта основният им рекламен партньор easytrader спря дейността си с тях. Та, вероятните причини са няколко.. дано се разрешат бързо и успешно.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване