Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

• Отговори 1k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Хаха. Има един много стар лаф: За каквото и да говорим, говорим за пари

Уф...   Поредната българска интернет-драма... върви с баничка.   Едните взели... какво? Другите отишли... къде? Открили още 5-6 огледални сайта, което кореспондира с първоначалното изявление в .НЕТ. П

Я сподели да ги прегледаме и ние Мъж пуши на стълбището и от съседния апартамент се чуват крясъци, стонове.. Изведнъж с трясък се отваря вратата и комшията му излиза бесен със счупени 3D очила на г

Публикувани изображения

още 2 проксита / не се задават ръчно / който работят ... засега

http://leather-bg.com

http://www.stranabg.com/upload/

и следващият път го оставам на моят приятел omon :mad: !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво ви става бе хора с опера и едно от прокситата на ханибал лектар съм си 3 дни...Работят си. П.С.От Португалия пиша.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И при мен вече не работят прокситата, които ползвах с опера както ханибал беше казал. Защо така става незнам. Което и прокси да ползвам, и на следващия ден вече не работи. Много ще се радвам на нови идеи :blink: Ханибал е супер! поздрави

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В Германия дебнела същата фирма,а вие които сте там не се ли страхувате с тези торенти?

Здравей, аз съм в Берлин. Да, контролът е голям, из сайтовете има постоянно новини за "изгорели" с огромни глоби, но за осъдени още не съм чул. Във всички случай ползвай торент клиент, поддържаш криптиране на протокола като µTorrent или Halite. Имай предвид, че криптирането на протокола не винаги е включено по подразбиране и е добре винаги след инсталирането на торент клиента (и преди сваляне на каквото и да било) да се заровиш в найстройките и да направиш следното:

За µTorrent:

Отиваш на Options > Preferences > BitTorrent, там ще видиш (долу) графа Protocol Encryption. Стойността Outgoing я правиш на Forced и махаш чекчето от Allow incoming legacy connections.

Важно е и да не държиш нищо на харддиска си. Просто веднага след свалянето записвай на CD/DVD и крий на "тайното място". Трябва да се пазим, но не смятам, че е кой знае каква трагедия.

Успех.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

stela52 ... v2.0 има си ЛС за това :nono: ! Не виждам какво общо има темата с това :) !

П.П. http://www.stranabg.com/upload/ това прокси още работи , НО другото изгоря ... абе още ще намеря ;) !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не виждам какво общо има темата с това :) !

Нека кажем, че съм го написал във връзка "ускоряване на скоростта при теглене от Замунда", защото наистина помага и в това отношение.

:]

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нека кажем, че съм го написал във връзка "ускоряване на скоростта при теглене от Замунда", защото наистина помага и в това отношение.

:]

Благодаря ти много. :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Забелязах че с това прокси http://www.stranabg.com/upload/ Торентите в замунда не се обновяват, от снощи седят едни и същи торентите, не знам дали е само при мен така.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Забелязах че с това прокси http://www.stranabg.com/upload/ Торентите в замунда не се обновяват, от снощи седят едни и същи торентите, не знам дали е само при мен така.

При мен няма проблем, обновяват се нормално.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

87.246.55.154:80 87.246.55.154:8080 и тези проксита не работат вече. :cool: Остана само това за сега ->93.180.73.249:3128 което е отвратително бавно но все пак е нещо. :cool: ПП: сега видях и това http://www.stranabg.com/upload/

Редактирано от Brujerizmo (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
http://www.bgproxy.net/bg/index.php .. И това работи .. и все пак щом толкова хора са сигурни че не замунда спират прокситата , някои знае ли защо горят постоянно :biggrin: ??
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И как по-точно влизаш във Arena, като е само за потребители на територията на България.До колкото разбрах ти живееш във Италия как така влизаш без проблеми? :beer::)

ами влизам направо в www.0.######

от тук се влиза от чужбина.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

volcomgirl ... темата е " Нов проблем с Zamunda " , а не от кой тракер тегля аз !!!

съжалявам!отговарях на въпроса, това е.

А по темата : И аз все още не мога да влизам в Замунда.Пробвах ръчно да го оправя с прокситата, но не става.Сега успях само с leather-bg, но е много бавно.

П.С.

Извинявам се още веднъж за споменаването на другия сайт. :ohmy::cool::hush:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И това което предложих вчера вече неработи .. колко ще искараме с тея временни решения НЗ.. :С

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Два пъти опитах да вляза през прокси сървър - два пъти влизам по няколко пъти и ме банват от проски сървърите. Ако някой има обяснение - нека ми обясни... Последният случай бе с бгпрокси.нет.Влязох точно 10 пъти в замунда и ме блокираха - 403 Forbidden. Много моля,ако някой знае някакъв друг начин или друг български прокси сайт да го сподели с мен. А как върви оправянето на замунда.нет?Ще можем ли ние от чужбина въобще да влизаме отново?

Редактирано от ynwa1892 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е задължително прокситата да са български.Гледам какви "флагове" лийчват от мене..има от канада,египет,сащ;швеция,норвегия...по-скоро става дума за затваряне на прокситата за европейския съюз. А както каза един потребител преди мен с анонсера няма проблеми.Щом от въпросните държави се оправят,значи проблема е в европа.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е задължително прокситата да са български.Гледам какви "флагове" лийчват от мене..има от канада,египет,сащ;швеция,норвегия...по-скоро става дума за затваряне на прокситата за европейския съюз.

А както каза един потребител преди мен с анонсера няма проблеми.Щом от въпросните държави се оправят,значи проблема е в европа.

Въпроса тука е как да се влезе във замунда - демек самия тракер, а не торентите които сийдваш или лийчваш. Самите торент програми нямат проблем да сваля и качват проблема е че не може да се влиза във замунда (сървъра) от никаде освен България. Зарад това и проксито трябва да е българско.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Два пъти опитах да вляза през прокси сървър - два пъти влизам по няколко пъти и ме банват от проски сървърите.

Ако някой има обяснение - нека ми обясни...

Последният случай бе с бгпрокси.нет.Влязох точно 10 пъти в замунда и ме блокираха - 403 Forbidden.

Много моля,ако някой знае някакъв друг начин или друг български прокси сайт да го сподели с мен.

А как върви оправянето на замунда.нет?Ще можем ли ние от чужбина въобще да влизаме отново?

П.П. http://www.stranabg.com/upload/ това прокси още работи , НО другото изгоря ... абе още ще намеря :) !

Редактирано от kjufte (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

нали сте наясно,че като ги пусакте така тези проксита,хората от замунда не спят :) утре-вдруги ден и от тях няма да имате достъп...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване