Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Свалям от замундата с 700кб горе/долу но процентите не са мръднали вече стана два дена... :baby:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 4 седмици по-късно...
  • Отговори 1k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Хаха. Има един много стар лаф: За каквото и да говорим, говорим за пари

Уф...   Поредната българска интернет-драма... върви с баничка.   Едните взели... какво? Другите отишли... къде? Открили още 5-6 огледални сайта, което кореспондира с първоначалното изявление в .НЕТ. П

Я сподели да ги прегледаме и ние Мъж пуши на стълбището и от съседния апартамент се чуват крясъци, стонове.. Изведнъж с трясък се отваря вратата и комшията му излиза бесен със счупени 3D очила на г

Публикувани изображения

Здравейте:Някой знае ли дали е позволено да се ползва в ZAMUNDA един акаунд от 2 комп.в смисал дали ще те изключат.

Редактирано от kapeto (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте:Някой знае ли дали е позволено да се ползва в ZAMUNDA един акаунд от 2 комп.в смисал дали ще те изключат.

Обратно, би следвало да ти изключат акаута, ако засекат втори, който се използва от твоето PC.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

нещо не си разбрал не от моето пс а от друго пс в моя акаунд

Няма проблем!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

Получих ЛС че прокситата дадени от мен не работят вече ... е това си работи отлично

http://www.stranabg.com/upload/index.php

Успехи на всички ... и не забравяите заглавието на темата ... и аз мога да дам 100 алтернативни торент-тракера НО хората си искат замундата !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...

Получих ЛС че прокситата дадени от мен не работят вече ... е това си работи отлично

http://www.stranabg.com/upload/index.php

Успехи на всички ... и не забравяите заглавието на темата ... и аз мога да дам 100 алтернативни торент-тракера НО хората си искат замундата !

Sorry, this proxy does not allow the requested site (######) to be viewed.

И това прокси вече не работи ...
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...

Защо замунда не работи пробвах с няколко браузъра не мога да се свържа излиза ми сървъра не може да бъде намерен вие имате ли този проблем.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо замунда не работи пробвах с няколко браузъра не мога да се свържа излиза ми сървъра не може да бъде намерен вие имате ли този проблем.

И при мен нещо не се отваря май не съм единствен....................

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

при мен няма проблем ... какъв е проблема при вас ???

Вече го оправиха, ама като гледам не зарежда както трябва.

Редактирано от viiipeer (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...

Потребител съм в Zamunda. Направиха някаква профилактика преди два дена и о, чудо: акаунтът ми изчезна!!! Държа да подчертая, че имам (имах) коефициент почти 4.0 и не съм имал порблеми при други профилактики. Някой знае ли какво са направили умниците от "профилактиката"? Дори и да се регна наново няма свобдни места. Излагат се...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моят проблем със Замундата е, че не ме пуска да си влезна с регистрацията от няколко дни го прави този проблем и незнам от какво е.Изписва се следното съобщение: Your Account has been disabled. А имах висок рейтинг и голям трафик.Смених си и Биткометата с Ю-торент, но няма разлика.В момента имам нов аканунт, но ми се иска да си върна старият, тъй като го ползваме няколко човека даже и има сиид, не е като да няма, някой друг има ли същият проблем, ако го има и също знае как може да се оправи, нека пише. :) А това, че на моменти Замундата не се отваря и зарежда е често явление, както и понякога се губи връзка към нея и сървърите и скоростта става променлива, в повечето случаи намаляваща.А DHT-to ми на торрент клиента ми свети в зелено през повечето време и бачка.Настеойките на Ю-торента ми са по дефолт,т.е. води се че е регионално в Гърция :)

Редактирано от mikrotik (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

mikrotik , сигурен ли си че някой от тези " няколко човека " не е сменил паролата :ph34r: ! Ако е така ... на забравена парола на е-mail-а ще ти пратят новата парола ... ако ти си главният ... и знаеш какъв си сложил !

adXok ... да си вършил нещо нередно в сайта ... не може да ти изчезне така акаунта ... пиши и ти на тях ... ама първо помисли до не си нарушил с нещо правилата им !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От доста време влизам не само там през http://torenti.inbulgaria.info/ и не съм установявал никакви проблеми и затруднения. Поздрави

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От доста време влизам не само там през http://torenti.inbulgaria.info/ и не съм установявал никакви проблеми и затруднения. Поздрави

TNN ... това какво общо има с темата ???
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване