Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

vodafoneo ... пробвай през друг браузер !

Пробвах през Maxthon, IE, avant. Същата история. Проверих за тази грешка в гугъл и някой се справил като пуснал почистване със CCleaner. ИЗчистих всичко, дори бисквитките пак нищо. http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

сега и при мен не иска снощи всичко беше ок..... http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif :cool:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тъй като и при мене Malwarebytes Anti-malware блокира адреса на замунда. предполагам, че при някой от оплакващите се горе проблемът е сходен само, че адреса се блокира от доставчика, а не от техните машини. И все пак зависи какво имат инсталирано като защитни стени, антивирусни и подобни. Определено Malwarebytes блокира Замунда!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
отговори ... и още отговори ! Редактирано от Hanibal_Lektar (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Toва clear browser data в гугъл хром не мога и не мога да го намерщ. Къде е тази опция?

П.С Не стана и с това...

Редактирано от vodafoneo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
vodafoneo виж колегата icemans какво е написал ... погледни антивирусната да не ти я блокира ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

обяснявам--Връщам се от работа и пускам компа-дом страница- Замунда-не се отваря а МалуербитесАнтималуер бясно съобщава в трея че блокира споменатите адреси които явно са на сайта и тракерите към торент клиента-игнорирах ги и тръгна всичко.К а к в о неясно има :P

Редактирано от peter69pl (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ползвам аваст, изключих временно всички онлайн shields и проблемът си остана.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

-игнорирах ги и тръгна всичко.К а к в о неясно има

По тази логика игнорирай всички адреси които ти блокира Malwarebytes. Въпросът е не как да заобиколим това, а защо го блокира!!!

Ползвам аваст, изключих временно всички онлайн shields и проблемът си остана.

Кой ти е доставчик? Свържи се с него. Може той да го блокира!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

сега говорих с колега от замундата ... каза че имат проблем и ще се реши скоро !

П.П. Даже трябва да е решен !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

сега говорих с колега от замундата ... каза че имат проблем и ще се реши скоро !

Не е решен поне за мен. С БТК съм. Не вярвам проблема да е в доставчика. Ако беше така сума ти народ да беше ревнал досега.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Решен е, от сутринта тегля и сийдвам, никакви проблеми като имам поглед от няколко доставчика:

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тъй като и при мене Malwarebytes Anti-malware блокира адреса на замунда. предполагам, че при някой от оплакващите се горе проблемът е сходен само, че адреса се блокира от доставчика, а не от техните машини. И все пак зависи какво имат инсталирано като защитни стени, антивирусни и подобни. Определено Malwarebytes блокира Замунда!

А така,браво,и сега какво правим - изписва ми че блокира IP 95.211.34.41

Доставчика ми е PowerNet,не вярвам да е при тях проблема

:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

идеа от приятел от HJT Team

Да деинсталира МБАМ или да и спре само модула в реално време,поне за сега докато не оправят проблема от МБАМ

Пробвайте ... човека си разбира от работата !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми то същото се постига и с действието, ако само му дадеш да игнорира въпросния адрес и да не го блокира!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам нормален достъп сега и от двата си компютъра - защитават ги съответно Symantec EP 11 и Online Armor ++.Чудя се как търпите защитни програми с поведение на централни главни герои - особено когато грешат... Преценките са си Ваши. Поздрави

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам нормален достъп сега и от двата си компютъра - защитават ги съответно Symantec EP 11 и Online Armor ++.Чудя се как търпите защитни програми с поведение на централни главни герои - особено когато грешат... Преценките са си Ваши. Поздрави

TNN ако можеш помогни на хората ... а не се хвали с какво ти си защитил РС-то си !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

TNN ако можеш помогни на хората ... а не се хвали с какво ти си защитил РС-то си !

Hanibal_Lektar Възможно ли е да пишеш на някой админ от замунда относно проблема ми. Готов съм да предоставя всякакви данни, които трябва. Ще ти пиша на ЛС, ако можеш да им го препратиш. Интересното е, че сега не се появява съобщение за грешка, а следното: http://picbg.net/img.php?file=d4591e12292f29c0.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо не взмете да изчакате малко бе хора. Спряха ви Замунда и полудяхте! Ами явно си имат някакви проблеми хората. Сигурен съм, че нещата ще се стабилизират.

vodafoneo, няма смисъл да се пише до администраторите на Замунда за индивидуален проблем, в случай твоя. Това че не ти отваря страницата не означава, че от Замунда са ти спряли достъпа само на тебе. Ако искаш пробвай да си рестартираш ADSL модема!

Редактирано от icemans (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо не взмете да изчакате малко бе хора. Спряха ви Замунда и полудяхте! Ами явно си имат някакви проблеми хората. Сигурен съм, че нещата ще се стабилизират.

vodafoneo, няма смисъл да се пише до администраторите на Замунда за индивидуален проблем, в случай твоя. Това че не ти отваря страницата не означава, че от Замунда са ти спряли достъпа само на тебе. Ако искаш пробвай да си рестартираш ADSL модема!

мамка му и прасе жив и здрав да си, от пари да не се отървеш. Това го мислех одеве, така и не го свърших. След рестарт на модема всичко е пушка. Благодаря ти пак.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В замунда са написали, че е български сайт и само от български мрежи може да се влиза, защото искат да запазят правата на българите, т.е. да не се хаква щот може да го направят тка, че да е на друга страна

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...