Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Това "сървъра не може да бъде намерен" съм го виждал при приятели - подсказах им този път за достъп и тогава и при тях нещата се нормализираха.

Редактирано от TNN (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

2010-03-22 - Attention!

Due to scheduled maintenance on 25 March 2010 (Thursday), the site will not function in the range 06:00 to 09:00 GMT

login: adXok

password: *****

Login failed!

This account has been disabled

Ето това ми изписва след порфилактиката от 23.10.2010 г., а яжно ще има и още една утре! Ако след утре не ми се е жчрнал акаунта, кофтито е, че дори не мога да пиша на Екипа, защото, за да го направя, пак трябва да е през акаунт. Смотана работа. С нищо не съм нарушавал правилата, до оная вечер сийдвах без порблеми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

adXok ... писах на един от колегите ми от zamunda ... той ще ми каже какво става с твоят акаут и защо не можеш да влезеш ... !

Само дето не пишеш дали не си нарушил нещо прабилата и да са те банирали ... помисли !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Едниствения начин, по който мога да наруша правилата е да пиша в коментарите. То разбира се и аз мога просто да не пиша, въпрос на воля, но така или иначе ако е имало противоречие, е било решавано на ниво лични съобщения. Не бих си позволил да обиждам човек във коментарите или форума. След профилактиката от 23.03.2010 г. се случи тоя проблем. Някаква грешка е станала споед мен с подобно име или нещо от сорта. Но винаги съм бил с тоя си акаунт. Всеки в интернет може да ме разпознае по него. Аз съм единствен с този никнейм в десетки сайтове, тракери и форуми и съм горд с това, че не се крия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ама Вие не се ли научихте?Със и без замунда все тая.Отвреме на време се появи някое друго прокси и влизам да видя к'во става ,ама иначе имам наносет и арена дето вършат същата работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С Опера нямам посочения проблем:)

Публикувано изображение

никакъв проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имате ли проблем със свързването със замунда

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имате ли проблем със свързването със замунда

Аз да....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

днес май имат профилактика , ама до колко часа незнам....... :yanim:http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

профилактика ... глупости :rolleyes: ! Скоро имаха ... сайта вече е достъпен !

Упсссс ... виноват !

2010-03-22 - ВНИМАНИЕ!

Поради планирана профилактика на 25 март 2010г. (четвъртък), сайтът няма да функционира в интервала 08:00 - 11:00 часа.

Редактирано от Hanibal_Lektar (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вече работи

Аз изобщо не мога да вляза. Не иска да ми зареди страницата. Продължава ли тази профилактика или има друг проблем?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При мен няма проблеми ! :cant believe:С опера съм !

Редактирано от vasko073 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е няма го при мен и го няма,още

http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И все още го няма...........

И при мен го няма. Някой знае ли какво става?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След профилактиката вчера днес МБАМ блокира сайта и тракерите--трябва да игнорираш 4 ай пи адреса :cool:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След профилактиката вчера днес МБАМ блокира сайта и тракерите--трябва да игнорираш 4 ай пи адреса ;)

Би ли обяснил по-разбираемо, че не схванах какво да направя. Кой е блокирал сайта и защо? Какви са тези ИП адреси?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Би ли обяснил по-разбираемо, че не схванах какво да направя. Кой е блокирал сайта и защо? Какви са тези ИП адреси?

Работи си като пушчица тракера, не го слушай ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Работи си като пушчица тракера, не го слушай ;)

Предполагам, но аз не мога да го отворя. С Гугъл Хром съм. Пробвах и с Интернет експлорър. Не става от вчера. Някакви идеи?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При мен МБАМ блокира всичко от Замунда--долу в трея игнорирах 4 айпита--ако нямаш Малуербитес би трябвало да нямаш проблем-някои се оплакаха че след профилактика са им закрили акаунта-за това незнам

Редактирано от peter69pl (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
peter69pl , я обясни по човешки ... какви ІР-та , какви блокирания , какви 5 лева ... няма проблем със споменатия тракер ... имаше ... ама сега се оправи ???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...