Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

misi

Търсите си домашен любимец? Може би той е тук...

Препоръчан отговор

Алиша

11226912_1632855176965896_37695030946565

Име: АЛИША
Възраст: 02.2014
Порода: Микс
Размер: Среден
Тегло: 14 кг.
Kастрирана и ваксинирана

История: Алиша е едно от най- новите ни спасени от улицата кучета. Взехме я оттам с идеята да я кастрираме и видяхме, че тя всъщност е кастрирана. Нямаше чип, само белег от махната ушна марка- това е второто куче, което намираме в подобно положение.
Подлото прехвърляне на кучета от други общини във Враца продължава....
А Алиша чака някой човек с голямо сърце да я пожелае за свой домашен любмец.

Характер: Освен, че е красива, тя е и много социална, нежна и добричка. Обожава човешкото внимание и се разбира добре с други кучета.

Подходяща за:
- Деца: Да
- Възрастни хора: Да
- Други кучета: Да
- Апартамент: Да
- Къща с двор: Да

https://www.facebook.com/Animal-Help-Vratsa-1386292794955470/?fref=photo

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лео

12438966_1109925729040980_91885285380370

„Една снежинка, две снежинки, три снежинки... Зави ми се свят!“

Приятели, помните ли Лео? Нападнат от куче, изоставен от стопаните си за евтаназия, преминал през няколко твърде близки срещи със смъртта.
Кот преживя толкова, колкото никой не е заслужил.

http://bg.myletsadopt.com/leonid/

Интензивни грижи, силна воля за живот и половин година по-късно Лео е жив, по-висок от Коледна елха и не откъсва поглед от падащия сняг.

Лео търси дом, приятели.
Най-добрия. Ако и вие вярвате, че приятелите не се изоставят, пишете до нашата страница, Let's Adopt! Bulgaria.

Помогнете на Лео и СПОДЕЛЕТЕ неговата история:

http://bg.myletsadopt.com/leonid/

Топла неделна вечер от нас.

https://www.facebook.com/LetsAdoptBulgaria/?fref=photo

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

14192026_1303885179635976_55529419446121

През последния месец котенце Лейлани пребори безброй предизвикателства, оживя и оздравя. Последното препятствие пред маци е да излезе от тясната клетка в Централна ветеринарна клиника. Търсим надежден временен дом в София, т.к. Лани все още е под наблюдение. Изпратете съобщение тук до страницата https://www.facebook.com/letsadoptglobal/ или ни пишете на [email protected] ако можете да подслоните котенцето временно докато ние продължим с търсенето на осиновители.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

15492037_10208252120084575_8100622594625

15421034_10208252314529436_4419844225681

Другарчета, имаме си един мъжки посетител от съзвездието Орион... майка му хъски и баща му неизвестен галактически стопаджия. Веси днес го намери и го доведе на преглед. Направено му бе обезпаразитяване и паспорт, ще бъде и ваксиниран. Единствено търсим човека, за който е родено това извънземно творение на красотата... телефон за връзка 0876 36 363 20 Веси.

https://www.facebook.com/petar.dulgersky

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Британка на 4 години търси своя нов дом

19554296_1377618122287752_56772973003244

19554816_1377618115621086_45593331808243

Здравейте! Налага ми се да се разделя със моята котка. Причината е, че отсъствам често и няма кой да я гледа.
Тя е на 4 години едра, кастрирана и няма родословие. Търся добри хора, които да могат да се грижат за нея и дом, в който да се чувства добре. Ако някой има желание и въпроси да ми пише, всичко ще бъде добре обсъдено и коментирано, като поведение и някои условия от моя страна.

https://www.facebook.com/jeko.atanasov.56

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тигърчо си търси дом и обич

TigyrchoypfRTGL.jpg

Аз съм Тигърчо, така ми викат щото съм като тигър. На 3 месеца съм.

Изхвърлиха ме лошотии на улицата и сега си търся нов дом. Ходя си в котешка тоалетна, културен и възпитан съм. Днес ме обезпаразитиха и ми направиха паспорт.

Мога да обичам много, обещавам ви че много ще обичам

за контакти - пишете ми на ЛС

Tigyrcho-spiISkGFHv.jpg

Редактирано от haidukpikaso (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

53001508_2654874831206266_68425989723604

„Какво се чудиш? Търсиш ли нещо?
Избери мен!“

Ако всяка сутрин се чудите какво да облечете, имаме един черен помощник, който търси вакантно място в нечий гардероб.

Освен да бъде модна полиция, Том притежава и редица други таланти.

Да преде килими, да събира прането, да почиства чиниите от храната, да посреща гостите и да им топли палтата, а после да им оставя скъп космат спомен за вкъщи. Да мърка по-силно от телевизора, да мяука по-шумно от ремонта, който съседът ви започва събота сутрин.

Том може всичко това и още много.
Том е бионик-нинджа, която ще завладее дома и сърцето ви.
Бихте ли го избрали?

Пишете ни, за да ви разкажем как можете да осиновите Том.

Кой е той и защо го наричаме герой, научете тук: letsadopt.net/tom/2019-02-07

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стартира кампания „Осинови ме“

snezhanka_n-696x522.jpg

Организация „Четири лапи“ ще проведе кампания с цел популяризирането на отговорната грижа към домашните любимци и осиновяването на изоставени животни. Мероприятието ще започне на 9 юни в 18:00 часа в Кино „Кабана“ в парка пред Националния дворец на културата в София.

Съвместно с „Пощенска кутия за приказки“ и подкрепящите я известни личности и спонсори, организаторите ще работят за налагане на отговорно отглеждане на домашните любимци, адекватна реакция при проявена жестокост над животни, както от страна на обществото, така и от страна на институциите и основното: налагане на културата на осиновяване, а не купуване на домашни любимци, като най-добър начин за решаване на наболелия проблем с многото изоставени нежелани кучета и котки.

Разкази ще четат Стефан А. Щерев, Лили Гелева, Александра Богданска, Ивет Добромирова, Силвия Стойчева, Любен Дилов – син, Дани Петканов, Виктория Върбанова и други, а сред авторите се открояват още имената на журналистката Полина Паунова, блогърката Красимира Хаджииванова и писателят Делян Момчилов.

През следващите месеци кампанията предвижда фото изложби, конкурси за разкази с истории на осиновени животни, които ще бъдат илюстрирани от известни художници и кратки информационни филми.

iskra.bg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...