Премини към съдържанието
misi

Търсите си домашен любимец? Може би той е тук...

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Във връзка със все по-зачестилите теми, засягащи търсенето на домашен любимец се отваря специална тема.

Моля, хората, който си търсят да погледнат в следните сайтове преди да постват:

дог

без дом

Обявите във тези форуми се отнасят обикновено за непородисти животни.

Ако сте претенциозни и желаете породисто ще трябва да се разровите из Интернет обявите.

Напомням ви, че в този живот безплатен обяд - няма, така че вероятността породисто животно да се подарява или да се продава на символична цена е минимална.

Ако очаквате някой да ви подари животно, което струва около 600 лв, значи сте повече от опитимист.

Надявам се с тази тема да секнат безбройните темички, в които някой търси "еди какво си животно". Същите безбройни темички се превръщат в една тема- тази.

Така че вече като търсите, пишете тук.

Всяка отделна тема подобна на "Търся си..." ще бъде изтрита.

П.П Ако някои от потребителите знаят други адреси, които могат да бъдат полезни да не се свенят, а да ги постнат.

П.П2 Гледам, че все по-често започваме да цитираме линкчета към дог. Този подфорум не е рекламна агенция на въпросния сайт. Много ясно, че дискусиите ще се дублират. Но сигурно 90% от темите тук се дублират някъде из Интернет пространството. Ще помоля да се въздържаме.

Редактирано от dindi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мъжкото котенце - бяло-оранжево,вече ще си има дом,но двете шаренки момиченца,все още си търсят стопани.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много са красиви! Бих взел едно, но съм лош стопанин - последната ми котка в момента я гледат родителите ми...Все пак е нужно внимание и грижи, които аз не успях да положа както трябва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

немски вълчо търси (благо)склонна немска пастирка. май си му е време, на 6-7 г. е, породист. ще излязат хубави кученца. може и снимка да сложа тия дни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте много искам бебе хъски (мъжко), нямам финансова възможност, затова търся някой който има възможност да ми подари.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте много искам бебе хъски (мъжко), нямам финансова възможност, затова търся някой който има възможност да ми подари.

Оптимистка. За да ти подарят породисто куче, или трябва да са ти близки приятели или някой да бърза, да се отърве от кучето. Без да искам да се заяждам ама като нямаш пари да си купиш куче, как ще имаш пари да гледаш такова, то не са ваксини, обезпаразитявания, храна...Имай го в предвид като си вземеш такова! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе по различно е, тия кучета ги продават по 500лв и от горе всички останали грижи не са проблем аз имам едно куче , страшно много искам хъски много... Да наистина съм страшна оптимиска може пък и да се намери някой, който да не се интересува от това да спечели от животното... Абе знам, че най-вероятно няма да се намери ама :) надявам се де...

Редактирано от ˙·٠•●IN4ETO•٠·˙ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ultra offtopik Зависи. Ако си с такова дупе като на аватара... може и да се измисли нещо. :gift: /ultra offtopik

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

продавам 4 малки котета от рядката порода американска късокосместа родени на 22.09.07 в гр. Добрич. тел. за връзка: 0897589544 или на email: ivetooo89@abv.bg Цената на 1 коте е 50 лв.

post-114824-1191136831_thumb.jpg

post-114824-1191136842_thumb.jpg

Редактирано от ivet0o089 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

здравейте тярся си малко хъски до 2 месеца. цената му да е около 150 лв а ако може също кученцето да е от варненска област. Благодаря предварително :);):speak:

Редактирано от stanley56 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

здравейте тярся си малко хъски до 2 месеца. цената му да е около 150 лв а ако може също кученцето да е от варненска област. Благодаря предварително :wors: :wors: :wors:

И аз си търся, 4 до 8 седмици, произход, желателно е да е женско, може да дам до 200 лева, Софийско

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е надхвърля малко бюджета ама вижте тази тема:

http://www.kaldata.com/forums/index.php?sh...33&hl=хъски

по мои сметки са малко стари, а и не се споменава за родословие :-( Иначе цената как да е....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз вече жидях тази тема но мисля че вече тези кученца са продадени. Ако някой друг има нека да пише.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За тези пари малко трудно ще намерите хъски с родословие .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами, защото старата котка ни се изгуби, а вкъщи без домашен любимец не е хубаво, решихме да си вземем нова. Та най-добре да я гледаме още от коте. Аз ще съм съгласен горе-долу на всякакво женско коте, но тате настоява да е ангорско, и то чисто... Знам, че се срещат рядко, но ако някой дава/продава такова на разумна цена, да пише на ЛС. Предварително благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...аз търся персийка със сини очи. Маxim4о по-добре към подобна порода се ориентирай, но трудно се намират, ако някой предлага и сиамки да ми драсне едно ЛС.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, персийските не ми харесват, много са тромави, просто нищо котешко не е останало в тях.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
:) Като чуя за котки и настръхвам направо , такава нещо ако имам в стаята не мога да заспа от страх, никога не знаеш какво ти мислят и са много отмъстителни животни. Ако ще и най злобното куче да ми е в стаята ще спа като окъпан , кучето няма задни мисли или ти се радва или те захапва от пръв поглед.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Затова ми харесват котките... Защото не са много "подчинителни"...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре се е постарала вашата кучка, цели девет сладура, кой от кого по-хубав и масата женски ;)

Вчера си взех куче иначе бих прибрала едно две от тези Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А ако ми обясните и за чий ви е това родословие???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,търся си куче от породата Джак Ръсел териер,на приемлива цена,не е задължително да е с родословно дърво! оставям ви и телефон за контакти:0883327156

Редактирано от AciDBurn (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Здравейте!!!Продават се 5 малки Бретон Шпаньоли на 40 дни от работещи родители.Цена 200 лв.Кученцата се намират в гр. Търговище.Телефон за контакти 0899 500 442

post-43382-1212092903_thumb.jpg

post-43382-1212092931_thumb.jpg

Редактирано от kal (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване