Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

misi

Търсите си домашен любимец? Може би той е тук...

Препоръчан отговор

Пипи е късокосместо момиченце с щур и игрив характер – винаги готова за игри и закачки! Тя ще бъде в магазин PETS&U на 1 и 2 февруари, в търсене на своите нови стопани.
Помогнете ни да сбъднем нейната мечта!

Публикувано изображение

Този рошав симпатяга ще бъде в магазин PETS&U на 1 и 2 февруари, където ще очаква своите нови стопани. 3-месечния сладур е готов да дари цялата си любов и енергия на хората, които го осиновят.

Публикувано изображение

https://www.facebook.com/petsandyou.bg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!
Ние сме Томи и Аника, братче и сестриче на 3 месеца.
Тази събота и неделя ще бъдем в центъра, в магазин PETS&U с надеждата да се появи човек, който да ни иска. Не знаем защо ни взеха от мама и ни изхвърлиха, но обещаваме да бъдем най-най-най-добричките и послушните!

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ние сме Руди и Мати - две мънички момиченца с една мечта - в месеца на любовта да ни обикне и нас някой!

Тази събота и неделя ще чакаме да дойдат да ни потърсят нашите хора - ще бъдем в PETS&U и ще стискаме всички лапички и очички, да се сбъдне нашият сън.

Да, и ние кучетата можем да сънуваме. Само че нашите сънища са повече като мечти, ние не тъгуваме като вас. В нашия любим сън има много прегръдки и ласкави погледи, в него ние сме у дома, обичани и щастливи, с хора, които ни позволяват да ги следваме, нашите си човеци...

Ще можете ли да дойдете да се запознаем тази събота? Ние може да сме съвсем мънички по размер, но в нас е цяла вселена от обич и вярност

Публикувано изображение

Руди и Мати ще очакват своите осиновители този уикенд в магазин Pets&U до Хемус.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

-Здравей! Аз съм Кардам, а това е брат ми - Ку-Брат. Ние сме на 2 месеца сега и много ни харесва да сме живи. По едно време работите бяха се объркали много и замалко да станем неживи, обаче - ето ни, тука сме...

Значи, ние с Кубрат ми много обичахме мама обаче нея я няма. В торбата, в която ни сложиха беше гадно, ние с Кубрат ми бяхме най-дребните и малко не можехме да дишаме, ама не чак толкова, че да не сме живи сега, нали. Обаче после човеците от Фермата ни извадиха и после бяхме малко болни и ни после ни убождаха много гадно ние тъкмо като си мислехме, че са дошли да ни гушкат, но после все пак ни гушкаха и с Кубрат ми не се обиждаме.

Та, исках да кажа, че ние с Кубрат ми сме много важно нещо! Първопроходници! Мисля, че това е почти като параход, но не съм сигурен. Обаче е свързано с това дето с Кубрат ми ще ходим в PETS&U тая събота и ще наблюдаваме хората от прозореца на магазина и ще им действаме привлекателно, така ни казаха, така ще правим.

Значи, аз много привлекавам! Заставам ето така и започвам да гледам много внимателно и да привлекавам и както си гледам от на човеците сърцата започва да се появява едно розово и меко, което е любов.

Затова сега с Кубрат ми са ни дали задача да привлечем някой човек да ни обича - точно като параход! И затова ще стоим в магазина тая събота и неделя и ще ги чакаме човеците, дето толкова обичат да са привлекателни. И ще ги привлечем!

Тука Кубрат ми ми подсказва - ако мислите, че не можем да ви привлечем, да кажете на другите човеци за нас, защото понеже ако не привлечем никой се връщаме в клетката а тука с Кубрат ми умираме от скука и е адски самотно и изобщо не искаме де седиме тука, нали.

Ще ви чакаме! Аз - Кардам и Кубрат ми!
------
Двете бебчета ще очакват своите осиновители този уикенд, в магазин PETS&U точно до Хемус. Цялата информация ще намерите в описанието на албума.
Благодарим на всички, които ще споделят техния апел!

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Здравейте, приятно ни е да се запознаем!
Ние сме Лидия, Еми и Митко, викат ни "трохичките", но ние не сме от хляб направени, а от любов.

Любов - това е да си мъничък, топъл и мек и да се гушнеш в ръцете на човек, който те обича.

Любов означава да знаеш, че няма нищо по-хубаво от хората!

Любов е да отмерваш живота с всяко притупване на обичащото си сърце!

Любовта е такова чудо, от което ставаш огромен и велик, колкото и да си мъничък и неважен...

Ние сега още не сме огромни и велики, защото имаме само половината Любов, която ни трябва.

Тази събота и неделя ще бъдем в Pets&U и там ще се борим за другата половина от любовта в този свят - човешката.

Без човешката обич ние - кучетата, които не са направени от хляб - оставаме в нищото, в самотата, в безкрайната празнина на живота без свое семейство.

Елате да се запознаем, приятели!
Ние сме Митко, Лидия и Еми - три хлапета на по цели 50 дена, които знаят какво е Любов и ще направим всичко за хората, които ни позволят да ги обичаме!

Публикувано изображение

Еми, Митко и Лидия ще очакват своите осиновители този уикенд в магазин Pets&U
Всички подробности ще намерите в описанието на албума.
Елате да се запознаете с тях - те са направени от любов

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днес ви представяме Сачи и Стинки – две кученца, които са били домашни, но ако питате тях – предпочитат да не бяха. И двамата са намерени в чудовищно състояние, и двамата са от приемен дом, и двамата – доведени до ръба на силите си от човешкото животно. Днес юначетата са вече на правия път – стават все по-красиви и щастливи с всеки изминал ден, остава им само да намерят хората си, за да бъде щастието пълно. Запознайте се с нашите герои, те ще очакват осиновителите си тази седмица (08-09.03) в магазин PETS&U:

Публикувано изображение

Публикувано изображение

още тук

http://arsofia.com/bg/43790/mopscheto-stinki-i-dakelcheto-sachi-ochakvat-svoite-osinoviteli-v-pets-u-tozi-uikend/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тази събота и неделя в магазин PETS&U ще гостуват три храбри кученца, три кученца, които са се преборили със съдбата - Тримата четириноги мускетари Атос, Портос и Арамис. Късметът веднъж им се е усмихнал и са били спасени и отгледани от Симона и майка й. Сега ще могат да дойдат при нас за да покажат колко добри, смели и чаровни могат да бъдат, и за да спечелят сърцата на хората!
Помогнете ни да сбъднем мечтата им и да им намерим нови стопани!

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Три прекрасни девойки ще се надяват да бъдат харесани този уикенд в магазин PETS&U!

Това са две мънички черни кученца на по 1 годинка и едно чисто бяло кутре на 2 месеца. И трите са живели в приемни домове с други кучета и котки, и трите са абсолютно неотразими, симпатични и умилителни. Тази седмица дамите ще се борят за вашето внимание и, дай боже, за любовта на осиновителите на 22-23.03!

Лизи

Публикувано изображение

Лизи е мъничко домашно кученце на 1 година. Чиста, възпитана и много обичлива, малката шушулка е била изхвърлена на произвола неясно защо – всичко свързано с нея е истинска радост. Дребосъчето ходи прекрасно на повод, пази чисто вкъщи, много обича да се гушка, а вече колко е хубаво и мило – да не говорим. Приказен ангел!

Лизи е кастрирана, ваксинирана, обезпаразитена и здрава, с микрочип и ЕС паспорт.

Бамби

Публикувано изображение

Бамби и тя е мъничка чернушка, и тя е на 1 година, и тя е прибрана от улицата. Тя е един наръч нежност и любов, изключително всеотдайно и лоялно същество, просто злато. Както Лизи и мъничката Бамби е домашно кученце, незнайно защо омръзнало някому и изоставено да се оправя навън само. Бамби е живяла по-тежък живот, в сравнение със сестричките си по съдба – все още е малко стеснителна с непознати хора, но бързо се отпуска и отваря огромното си сърце!

Бамби е кастрирана, ваксинирана, обезпаразитена и здрава, с микрочип и ЕС паспорт.

Снежанка

Публикувано изображение

Снежанка е едно страхотно весело бебче на 2 месеца! Тя е бяла, тя е добра, тя е умна, тя е весела, тя е игрива – тя е абсолютно прекрасна! Обезпаразитена и ваксинирана веднъж, мъничката Снежанка няма търпение да бъде осиновена и да започне живота си на чисто и отначало – но вече не като захвърлено хърбаво кутре, а като принцесата, която всъщност се крие в нея!

Малката Снежанка ще бъде предадена на осиновителите си с приемен договор, докато я ваксинираме още веднъж и я кастрираме за наша сметка.

http://arsofia.com/bg/44039/bambi-snezhanka-i-lizi-ochakvat-svoite-osinoviteli-v-pets-u-tozi-uikend/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Те са мънички, те са добрички, те са много дружелюбни, те са социални, те са нежни и красиви, а освен това и двамата ще останат съвсем дребнички! Запознайте се с Лейди и Чопър

Мъничката Лейди е на около 6 месеца и ще остане дребно кученце и като порасте. Тя е много весела и дружелюбна, мека и кротка – страхотно симпатично бебче, пълно с игри и закачки!

Още по-дребничкият Чопър е дакел микс, пак на около половин годинка. Той е безкрайно смешен, сладък и късокрак и има страхотно чувство за хумор – като истински дакел!

И двете кутрета са безупречни – не знаем как още да ги похвалим – кученца за чудо и приказ са те, много мили, много весели и… на този етап много самотни. Лястовичетата нямат търпение да се приберат у дома. Ще им помогнете много, ако споделите тази снимка с приятелите си.

- - - -

Нашите кучета ще очакват кандидат-осиновителите си в PETS&U в съботния ден. С тях ще бъде и представител на приюта, който ще проведе интервютата на желаещите да осиновят.

В края на деня или на другата сутрин одобрените кандидати ще получат обаждане от нашия представител, за да дойдат да осиновят своето ново приятелче и да подпишат договор. Третата, задължителна среща между нас и осиновителите може да се случи в дома им или в приюта (изборът е на осиновителя).

Публикувано изображение

https://www.facebook.com/Animal.Rescue.Sofia

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей, човечество!
От името на Драма и мен - Хърби - един топъл привет.
Казаха ми, че трябва да разкажа нещо за нас, ама такова, от което да се разбира колко сме прекрасни и да ни поискат. Обаче аз съм едно кученце с много малко ум и не знам кои са нашите средства за привлечение...

Затова мисля да ви разкажа вместо за миналото - за бъдещето! Може да имам малко ум, обаче съм куче и затова ми е много по-лесно да погледна отвъд, отколкото на вас, мили човеци, и да предскажа:

ЗА ДРАМА:
Тихичко сега, защото надничам в бъдещето на Драма. Ето така си затварям едното оченце и виждам, че... Човеците на Драма са прекрасници! Гледай ги само как я обичат! Галят я по меката козинка и и казват, че никога повече няма да бъде самичка. Момент да се огледам... Дааа, в тяхната къща е топло и уютно, точно колкото за милата Драма. А пък тя се гушка в краката им и ги гледа с топлия поглед - знае, че тя вече не е кучето на Глада, а на нейните любими хора! Това ми каза, докато надничах!

ЗА МЕН - ХЪРБИ:
Обаче да гледаш в своето бъдеще не е толкова лесно. Обаче виждам нещо... Да! Да! Аз съм Хърби!!! Ще ти я донеса и още милион пъти ще ти я донеса тази топка, мамо, аз съм най-бързия на света...
Аххх, какво видях, какво видях!!! Дали ще се сбъдне, о, дано, дано, дано да се сбъдне! В моето бъдеще също има любов!!! И топки! И разходки! И галене! И дори "Хърби е най-красивото куче в целия свят!" - така ми каза мама от бъдещето.
...Само че не успях да видя нейното лице, не можах да и кажа да ме потърси тая събота... Ела, ела, ела да ме намериш, моля те, мамо, като те видя - веднага ще те позная!

- - - - - - - - - - -
Тази събота 6-месечните кутрета Хърби и Драма ще очакват своите осиновители в магазин PETS&U. И двамата са здрави, кастрирани, ваксинирани и обезпаразитени - а освен това са безумно мили, симпатични и добри - горещо препоръчани кучета

Още информация за двамата ще намерите тук: http://arsofia.com/bg/44492/leydi-u-doma-na-starta-drama-i-harbi/

Всичко за осиновителските уикенди ще намерите в описанието на албума.

Заповядайте тази събота в магазина, за да се запознаете с двамата сладури! Те ще чакат своите "майки" с трепет и благоговение.

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Прекрасни 3 мъничета ще очакват своите осиновители тази събота в магазин PETS&U

Запознайте се с ангелчетата Фрея, Ерик и Дороти - те нямат и 3 месеца, но вече са им се случили много тъжни приключения в живота. Въпреки това, те са изключетелно нежни и човеколюбиви палета.

Милият Ерко е добряк и гушканчо;
Прекрасната Дороти е красавица и душичка;
Нежната Фрея е сладурана и умница,
Те са три прекрасни малки кученца.

Фрея, Ерик и Дороти търсят своите семейства.
Тази събота те ще ви очакват в магазина до Хемус - да се запознаете, да си поиграете и дай Боже - да намерят хората си и да се приберат у дома!

Всичко за осиновителските уикенди ще намерите в описанието на албума.

https://www.facebook.com/Animal.Rescue.Sofia?fref=photo

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Още две животинки, за които нямаше как да не се погрижим – котарака Мичо и немеца Армаган.

И двамата намерени в безпомощно състояние, те получиха помощ в полеви условия, но тъкмо навреме.

Мичо

Публикувано изображение

Мичо беше в толкова лошо състояние, че нямаше никакъв начин да го препращаме към колеги и така се насели в един бокс в нашия импровизиран офис. Юнакът е при нас вече от 2 седмици и съвсем скоро ще може да ни напусне – миг, за който той копнее все по-силно, докато ни ръмжи и гледа все по-страшно през клетчицата си. Намерили са го добри хора – умирающ насред Орлов мост, донесоха ни го едноок, гноясал и с лизис на костите заради много тежко възпаление. Сигурно някой го е ритнал здравата по муцунката.

Мичо не чакаше покана, за да се бори за живота си. В състоянието, в което ни го донесоха се очакваше да е вече отдавна отпътувал във вертикална посока – вместо това, вече на втория ден венозни антибиотици и системи юнакът започна да ни стрелка със зло оченце и да ни заплашва със живописни звуци, че приближим ли го пак с тая игла, костите няма да си съберем.

Мичо може да си заплашва колкото си ще. Проклети котки сме виждали и ще продължим да виждаме. А когато оздравее – ще го пуснем да си щъка на воля, само че далече-далече от родния му Орлов мост и надлежно кастриран. Имаме си тайно местенце при приятели в едно селце, където пускаме онези котешки зверове, които твърдо отказват какъвто и да е контакт с хора. Мичманът и той ще се влее към немногобройната им група, когато оздравее напълно, виж за това – той вече няма никакво търпение! Малък зъл неблагодарник :))

Армаган

Публикувано изображение

Обаждат се хора – от два дни в канавка било изхвърлено старо, залитащо куче с лош слух и зрение, не можело само да излезе, нямало кой да му помогне, събота, края на деня… беше ясно, че никой друг няма да може да реагира поне до понеделник. И така д-р Станкова и Веси се натовариха в колата – уж само да помогнат за измъкването му от бедата. Щом пристигнали обаче заварили – 1. Армаганчо – любвеобилен, умен и мил домашен пес на около десетина години; 2. Страховита воня – момчето започнало да се разлага, от едното ухо, та нататък – с екзема на гърба от цялото това люто възпаление, пък за болката вече да не говорим…

И тъй Армаганът бил натоварен, или по-точно скочил сам с огромна радост в колата, настанил се удобно до Веси, гушнал се с нея, погледнал я умно: “Отиваме сега да ме лекувате, а аз да ви обичам, нали така?”. Не съвсем, миличък, за съжаление – не съвсем.

Вече във Фермата умникът се лекува бързо и добре, нещата вървят, а с това наближава и страшния ден, в който ще му съобщим “Армаганчо, приятелю, здрав си вече”, а след това – накъде?

Както знаете, Армаган не може да остане в приюта, горкият.

СПЕШНО търсим човек, който би му предложил покрив и местенце в сърцето си, за да доживее достойно края на дните си. Той е в добра форма за възрастта си, умен, добронамерен, много готин пес – истинска немска овчарка. В момента иглежда леко опърпан, но буквално за 2 месеца ще грейне. Армаган е чудесно животно, домашен е и няма да му е лесно да се справи с трудностите на улиците тепърва – ако имате местенце, където да му е добре – молим, свържете се с нас. В противен случай, когато е вече здраво, това старо момче ще трябва да се върне обратно на улицата.

http://arsofia.com/bg/44731/micho-i-armagan/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това са приказните кутрета, които ще очакват своите осиновители този уикенд в PETS&U

Двете бебчета отляво и отдясно са съответно Нели и Ники - чудни сестрички-душички на почти 3 месеца!

Нели е умозрително, нежно и умно момиче, Ники пък е страхотно весело, жизнерадостно, любопитно хлапе. И двете са страхотни!

А освен тях в магазина ще дойде и Зоуи (в средата)! Тя е почти българско овчарско куче, но не съвсем-съвсем Умна, весела, добра, безобразно красива (което не си личи от снимките, които сме и направили) 6-месечната Зоуи е горещо препоръчано куче!

Елате да се запознаете с мъниците, приятели! Те ще ви очакват с нетърпеж!

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
ЗДРАВЕЙ, ПРИЯТЕЛ!!!
Аз се казвам... Казвам се... Чакай сега...
(напрегнато шушукане)
Ами, ние си нямаме имена значи, обаче на мен, понеже съм най-голям ми дават да говоря за всички ни, така че - АХОЙ!

Работата е такава:
ние сме 4 бебета от най-хубавата порода - Уникален Опашковъртящ Любимандец. Преди беше страшно, обаче сега живеем по едни тайни клетки във Фермата при другите (много сме, обаче заклевам се в опашката ми - по-готини от нас четиримата няма)...

Попитахме няма ли да ни раздадат и на нас човеци вече обаче ни казаха да се наредим на опашката. Сега, аз това мисля, че е много нечестно. Нали все пак ние сме най-милите??

Това аз мисля, че не може да е истина, обаче ни казаха, че нямало човеци за всички и можело някой от нас да остане с години в клетката. Аз обаче им казах, че понеже съм най-големия и това няма как да го позволя. Аз отговарям за всички тия дребни глупчовци, как така ще им кажа - е, за вас щастие няма... Не мога! Трябва да се борим!

Как беше значи...
А, да! Значи тази уикенда - след утре се пада, първо събота после неделя, това са два дни - са ни дали ШАНС! Уредил съм го вече и значи, че ще бъдем в магазин /обаче няма да ни опаковат, разбрали сме се/ в средата на този град, казва се София.

Там ние ще бъдем с една приятелка - Креми, тя също е много готина, ако някой иска да я осинови да знае, че я препоръчвам. И тя ще пита всеки:

-Ти заслужаваш ли да имаш ето такова невероятно мило и добро кученце от породата Уникален Опашковъртящ Любимандец?

А човеците, значи, ще кършат ръце, ще се чудят как да и се харесат и как да докажат, че са достатъчно печени, за да ни вземат!!!! Това се казва Осиновителска уикенда! Отиваме в магазина и си избираме човеци!

Тази събота и неделя ще си избираме човеци и освен това са ни обещали да ни дадат имена! Щяли в неделя звезди да идват да ни кръщават, обаче аз това не си го представям, защото ние ще сме там през деня - те как ще светят???

Как беше... Най-тъжерствено ви каня да дойдете тая уикенда при нас в PETS&U- това е магазина, който не ни опакова, а не раздава човеци. Там сме аз, брат ми, брат ми и сестра ми!

Разбрали сме се вече: Който най-хубаво гали го взема сестра ми; който най-много дава наградки е за малкия брат; който вече се е научил да хвърля топка е за средния; а който е най-умен и добър - го вземам аз! И готово! Ще си имаме човеци, ще се махнеме от клетката... Идеално ще стане! ДО СКОРО!!!!!!!!!!

- - - - - -
Прекрасните бебоци ще ви чакат този уикенд на бул.Черни Връх 25А!

Всички подробности ще намерите в описанието на албума.
Елате да се запознаете с тях - те нямат търпение да си осиновят човеци!!!

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Две кутрета, две сестрички – Мира и Нора! Кучовци, които търсят своето семейство, своя дом! Сладки и прекрасни, двечките ще ни бъдат на гости в PETS&U този уикенд. Добрички и обичащи, Мира и Нора ще зарадват своите нови най-добри приятели! Помогнете ни да им намерим човеците, които ще ги обичат.

https://www.facebook.com/petsandyou.bg?fref=photo

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Уважаемо човечество,
за мен е изключителна гордост и удоволствие да ви представя три изненадващо симпатични кученца (не мога да повярвам, че го казах!) и своя милост - госпожица Маха - представител на доминиращата раса на нашата малка планета, а именно: рода котки.

Приятно ни е! Ние сме звездите на предстоящия Осиновителски уикенд в магазин PETS&U. Тоест, звездата съм аз, разбира се, на тях се паднаха поддържащите роли - трябва да се гордеят, че ще се появят редом с мен!

Както знаете, досега на Осиновителските уикенди в магазина са присъствали само кучета. Наложи се изрично да посочвам този пропуск неколкократно преди голямата несправедливост да бъде най-сетне корегирана и аз - госпожица Маха - на 2 месеца, в перфектно здраве, настроение и благоразположение да чакам кандидатите за свои поданици предстоящата събота и неделя.

Трябва да отбележа, че тази чест се падна на мен не просто поради великолепния ми външен вид и поведение. Не. Аз съм изключително толерантна котка, може да се каже - либерална, сред приятелите ми има както други котки, така и кучета и аз не се срамувам от това.

Ето, например моите връстници - 3-месечните Кира, Елвира и Драко. Добри хлапета, макар и малко наивни и глуповати в сравнение с мен, пълни с надежди, очаквания... Това, впрочем е типично за кучетата, нали знаете? Гледат ви като богове и си мислят, че едната преданост е достатъчна, за да ги обикнете.

Божеее... Де да беше така - сигурно за всяко куче щеше да има дом. Нищо подобно! Човеците гледат хем красотата, хем ума, хем на тях си да им харесва, хем на съседите. Те са капризни създания.

За щастие трите дечурлига, за които отговарям се вписват добре в критериите, засега съм им казала, че имат 65% шанс да влязат в нови семейства, но напоследък социолозите доста грешат, изпитвам лека тревога, дали ще мога да изпълня това обещание.

А за тях какво да кажа... Прекрасни дребосъци са. Е, като за кучета. Много харесват хората и игрите, а и са доста умни, което им прави чест. Гледах ги, че много се стараят да угодят, чакат команди. Малко са смотани май, не разбират, че не трябва да се стараеш твърде много за хората, защото спират да те ценят. Уча ги уж всеки ден, но те не разбират. Кучета са все пак, те са отчаяно влюбени във вас, независимо какво им причинявате.

А аз... Какво да кажа за себе си - ще прегледам кандидатите внимателно, ще се погушкам с всеки, ще ви дам шанс. И ако има такива, чието сърце да бие в унисон с моето мъркане - ще ги взема. Нямам нищо против да взема и някое от кученцата, или пък да дойда в дом, където вече има друга котка. Либерална съм, както казах, смятам, че за всекиго има място под нашето синьо небе.

Очаквам ви тази събота на Черни Връх 25А, в PETS&U.
А ако се чудите какъв е този Осиновителски уикенд, прочетете тук: http://arsofia.com/bg/pets-u-pomaga-na-ar-sofia/

До събота!
Ваша,
госпожица Маха

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този уикенд магазин PETS&U (до хотел “Хемус”) отново ще посрещне специални гости от Animal Rescue Sofia! Важните особи, които ще изпълнят магазина ни с усмивки, са две момченца и една дама.
Първият господин се казва Неро - на 3 месеца, мил, любвеобилен, дружелюбен и очите му казват всичко. Няма как да не се влюбите в тези големи, топли, кафяви очи!
Госпожицата от тримата кучовци носи името Бела - също на 3 месеца, фина, крехка, спокойна. Какво да ви кажем - истинска дама! Е, да, малко любопитна, но това го броим към чара ѝ.
Бялата лястовичка в бандата е Уайти - може да е дребничък, но си има огроооомно сърце, което търси дом и семейство, които да дари с истинската си любов. Едва на 4 месеца, но с характер на голям мъж - малко срамежлив в началото, но когато се отпусне, показва истинските си качества - смел, търпелив, всеотдаен и гальовен.
Ако виждате нов верен приятел в муцунката на един от тримата симпатяги, ви очакваме събота и неделя в PETS&U (до хотел “Хемус”) по време на Осиновителския уикенд.

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искаме да ви представим това невероятно мило създание – FF.

След подаден сигнал, че лежи в тревата близо до магазин „Фантастико” на бул. „Пушкин”, екипът ни се притече на помощ. FF имаше изпадане на влагалището, но въпреки тежката операция, на която беше подложена, тя се възстанови изключително бързо и сега кипи от енергия. Тя е едно от тези животни, чието доверие и любов се печелят лесно. Толкова добронамерена, толкова послушна и умна – тя ще бъде разкошен домашен любимец, трябва й само възможност да го докаже. Пишете ни на [email protected]

Ако не намерим тези специални хора, които ще полагат грижи за FF и ще я даряват с много любов, ще трябва да я върнем обратно без да усети щастието на това да бъде нечие обичано куче.

Публикувано изображение

https://www.facebook.com/4lapi?fref=photo

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Запознайте се с Портос, едно от сирачетата на котето Вяра, което, нападнато от кучета, си отиде въпреки всички усилия, които положихме.

Портос е страхотен. Страшно добър, много любопитен, малко стреснат и страшно мек.

Портос си търси свой Човек и... ново име по възможност.

Публикувано изображение

https://www.facebook.com/LetsAdoptBulgaria?fref=photo

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тази седмица, по време на Осиновителския уикенд в PETS&U (до хотел "Хемус"), ще ни гостува едно куче, чиято съдба не е била никак лека. Той се казва Франки - 6-годишен мопс, сляп и изоставен в една клиника за евтаназия.

Изключително добро куче, прекрасно се справя и без да вижда, а сега кучото търси своето семейство! Нека докажем на тази душичка, че животът има хубава страна и сме сигурни, че Франки ще ви дари с безрезервната си любов. Само му дайте шанс!

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Камъче е все по-здрава и все по-игрива. Всички посетители на клиниката на ул Княз Борис я забелязват, забелязва ги и тя. И разбира се, по котешки, започват номерата на Манипулаторка малка.

Камъче търси дом. Поканете я да превземе дома ви, няма да съжалявате.

https://www.facebook.com/pages/%D0%92%D0%B5%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%B8%D0%BD%D0%B0%D1%80%D0%BD%D0%B0-%D0%BA%D0%BB%D0%B8%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B0-%D0%94%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%BE-%D1%85%D1%80%D1%83%D0%BC%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B5/181593548523867

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако си търсите малко сиамче и успеете да го уловите - ваше е.

Изхвърлено е доколкото разбрах отдавна и си съжителства с уличните котета.

На 3-4 месеца да е, не повече.

Пишете ми на ЛС за подробности

:cool:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Публикувано изображение

А това е едно другарче на 10 години, здраво куче, ваксинирано, обезпаразитено, причината да бъде на тази снимка не бих искал да коментирам, положението е сериозно. За сега го спасих от злощастната му съдба, за която беше доведен, ако някой смята, че може да го осинови и да му помогне ще бъда благодарен .....

Публикувано изображение

И още един малък герой, който си търси своето семейство което да радва с добрата си душа .....

https://www.facebook.com/petar.dulgersky?fref=photo

Редактирано от haidukpikaso (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето още една банда, която си търси приятелчета за цял живот ...

Тук вече природата е дала малко повече красота! Едното е пепел от рози и навярно ще бъде дългокосместо, другото е микс от някакви много нежни пастелни цветове, а оранжевата пантера има страхотен темперамент и тоналност тип Кит Кет .... Тук предричам, че ще има опашка за малчуганите!

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

https://www.facebook.com/petar.dulgersky?fref=photo

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Стар, болен и без родословие. Това е предостатъчно едно куче да попадне на улицата след като години наред е пазило някой двор. Вероятно това е била причината и Рекс да бъде натирен, а после да се озове в клиниката ни за бездомни животни в Банкя. При първоначалния преглед лекарите ни нямаше как да не забележат накуцването с единия заден крак. Причината, за съжаление е или в дискова херния, или в износване на хрущялите между прешлените. Операция не би помогнала и до края на живота си Рекс трябва да пие хапчета, които да облекчават болката. За връщане на улицата и дума не може да става, така че търсим дом за това момче на средна вързаст – на около 8 години е, енергичен, любопитен и изключително мил. Много ни се иска в погледа му да видим не само отчаяние, но и надежда, че ще намери дом и добър приятел, с когото да прекара остатъка от живота си. Пишете ни на [email protected]

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...