Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

misi

Търсите си домашен любимец? Може би той е тук...

Препоръчан отговор

Ако не сте забелязали - в котките ком стоят същите ми обяви от половин година - не съм ги продала. Развъдник нямам и не се подигравайте, имам четири котенца. Защо не се подиграете на онези с крупните суми - страх Ви е,предполагам!

Не знаех, че за МОИТЕ ОБЯВИ за котета се полагат плащания, защото за другите не съм забелязала да гим изпращате ценоразпис - сега ще попитам модератора! Ади

Добре,извинявам се,ще сложа "развъдник" в кавички,то че не е лицензиран-не значи че не е същото де.

Щото от къде аджеба ще дойдат толкоз много котета

:)

Не знам новите ви дали са продадени,но това определено е заминало за 50 лева,щом вече е невалидна обявата.

http://alabala.bg/Prodavam-malko-angorsko-kote-4509.html

Полуангорските 30 лева,ок.

http://www.petolevka.com/1/posts/20__/117__/75635_%D0%9F%D0%A0%D0%9E%D0%94%D0%90%D0%92%D0%90%D0%9C%20%D0%9C%D0%90%D0%9B%D0%9A%D0%98%20%D0%9A%D0%9E%D0%A2%D0%95%D0%A2%D0%90.html

http://www.petolevka.com/1/posts/20__/117__/74942_%D0%9F%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%B0%D0%B2%D0%B0%D0%BC%20%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D1%83%D0%B0%D0%BD%D0%B3%D0%BE%D1%80%D1%81%D0%BA%D0%B8%20%D0%BA%D0%BE%D1%82%D0%B5%D1%82%D0%B0.html

Дано си намерят добри стопани всичките и успех в бизнеса Ви желая!

:cool:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Айде, ако обичате прекратете спора!Това не е мястото за подобни дискусии.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря Динди - котетата от линковете на Хайдукпикасо са у дома - да заповяда да й ги покажа. Само ме втрещи обстоятелството,че не разбрах коя е тя,да ми държи сметка - а всичките котета,отбелязани от нея и последното са у дома - да заповяда. И да си вземе поука от писмото ми на личните й, понеже не е добре да се съди от разстояние! Ади

Редактирано от linaadelina (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Търся си куче кръстоска между немска овчарка и ротвайлер.

dindi:Моля, пишете на кирилица, писането само с главни букви също е забранено. Ползвайте кирилизатора.

Редактирано от dindi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся си куче кръстоска между немска овчарка и ротвайлер.

Много се извинявам за любопитството ми,но защо търсите точно тази кръстоска?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много се извинявам за любопитството ми,но защо търсите точно тази кръстоска?

Случайно попаднах на темата, но веднага и мен ме загложди същото любопитство. :headphones:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Случайно попаднах на темата, но веднага и мен ме загложди същото любопитство. :headphones:

Защото кучето й, което починало било такава кръстоска.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защото кучето й, което починало било такава кръстоска.

Благодаря за бързия отговор :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Осиновеното кутре е най-благородно.Не си празнете джобовете за наконтени пудели - осиновете си безплатно куче от приют или от изолатор.Помислете си добре:в зоомагазините и развъдниците дори и ако никой не купи някое куче или коте,то цял живот ще си остане в развъдника и ще си живее щастливо.А в приюта е различно - там умъртвяват!ОСИНОВИ ЖИВОТНО - СПАСИ ЖИВОТ!!! Вземете за пример моята мила Нешка - кръстоска от бишон фризе и болонка.Днес я взех от приюта,не можах да устоя на тези големи,черни като опали очички и на къдравата бяла козинка...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Осиновеното кутре е най-благородно.Не си празнете джобовете за наконтени пудели - осиновете си безплатно куче от приют или от изолатор.Помислете си добре:в зоомагазините и развъдниците дори и ако никой не купи някое куче или коте,то цял живот ще си остане в развъдника и ще си живее щастливо.А в приюта е различно - там умъртвяват!ОСИНОВИ ЖИВОТНО - СПАСИ ЖИВОТ!!!

Вземете за пример моята мила Нешка - кръстоска от бишон фризе и болонка.Днес я взех от приюта,не можах да устоя на тези големи,черни като опали очички и на къдравата бяла козинка...

:) и име и избра! Много да те радва!

В момента не мога да си позволя 2 кучета, но в първия удобен момент ще си взема още едно от приюта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!
Имам една молба към всички приятели. Днес оставиха при мен един персиец на 5 години за евтаназия, защото стопанина не може да го гледа повече. Не бих искал да коментирате постъпката, а да помогнете да намерим дом на това животинче. Постригал съм го и за сега е при мен в кабинета. За съжаление не мога да го гледам затворен в клетка или в банята, затова моля за помощта Ви.....

Публикувано изображение

https://www.facebook.com/petar.dulgersky

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Имам една молба към всички приятели. Днес оставиха при мен един персиец на 5 години за евтаназия, защото стопанина не може да го гледа повече. Не бих искал да коментирате постъпката, а да помогнете да намерим дом на това животинче. Постригал съм го и за сега е при мен в кабинета. За съжаление не мога да го гледам затворен в клетка или в банята, затова моля за помощта Ви.....

Публикувано изображение

Нито едно животно не заслужава подобна присъда. :(

Дано си намери стопани!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

намерих му и координатите на доктора

Ветеринарна клиника "Dr. Animals"

Д-р Петър Дюлгерски

гр. София Младост 1 ул. Митрополит С. Сливенски № 14А

телефон 0888 268 882
0878 268 880

http://spravochnik.baubau.bg/%D0%B2%D0%B5%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%B8%D0%BD%D0%B0%D1%80%D0%BD%D0%B8-%D0%BA%D0%BB%D0%B8%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B8/%D0%B2%D0%B5%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%B8%D0%BD%D0%B0%D1%80%D0%BD%D0%B0-%D0%BA%D0%BB%D0%B8%D0%BD%D0%B8%D0%BA%D0%B0-dr-animals-rid2078.html#ixzz2Rm3jg2a3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз си търся малко кученце , няма да е лощо запознатите да публикуват в кой град и къде се намират , приюти за животни

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз си търся малко кученце , няма да е лощо запознатите да публикуват в кой град и къде се намират , приюти за животни

Има доста по-добри алтернативи. Например директно от обявите на настоящите стопани, публикувани в зоомагазини, ветеринарни кабинети и интернет. Виж такава >>

Освен това, навън скитат доста осиротели животни. Едно от кучетата ми е взето от приют, но следващите пет (всички породисти) са все от улицата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

София, приюта в Горни Богров

това е сайта им

http://arsofia.com/bg/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нима пращате човека точно при защитниците на Столична община!

че няма при теб я - там има хора

стига плю и завижда ей аман

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Приятели, имам молба към някой от вас който може да осинови или да намери място да се прибере и отглежда едно гълъбче, което намерих. За съжаление фрактурата на крилото е с минала давност и е зараснала на криво, не съм правил опити за оперативна корекция. Иначе е в прекрасна кондиция, храни се , разхожда се. И така нямам възможност да го гледам повече и търся човек да се грижи за него. Благодаря на всички предварително !!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Този уикенд в PETS&U /04-ти и 05-ти януари 2014/ своите обичливи семейства ще очакват:
-Майки, бебочето с нарязаните лапички;
-Мартишко, момченцето с изваденото рамо, на което подарихте грижа и операция;
И госпожица Ечемишка, едно момиченце, изхвърлено на улицата като боклук и отгледано от наши приемни стопани.

Всички подробности ще намерите тук

http://arsofia.com/bg/42803/anton-i-tochitsa-se-pribraha-u-doma-sled-osinovitelskiya-uikend-v-pets-u/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

На 11 януари при нас ще дойде СЕДРИК – момченце на 6 месеца с най-прекрасния характер – умен, кротък, добър и послушен. Той е най-дружелюбния от цялото си кучило /братче на Антон и Точица е/ и прекарва дните си в мечти посред бял ден. Всички те включват един брой дом и няколко броя любящи хора, които да му позволят да ги обича...
Помогнете ни да сбъднем мечтата му!

Публикувано изображение

Също така на 11 януари ще ни гостува и КИМ. Този 7-месечен умник и красавец направо ти спира дъха. Уви, колкото е красив, толкова и не му върви – всички негови роднини отдавна вече се казват я Фрьоке, я Хелга в Холандия, само красавецът Ким чака умните българи, които ще го изберат за свой най-добър приятел.
Ние ще му помогнем да намери своя дом и своето семейство!

Публикувано изображение

След като през изминалата седмица намерихме дом на Ечемишка, сега при нас ще бъде нейното братче Марекчо. Този бебок на 3 месеца, е способен да открадне сърцето ви за секунди! Той е мил, той е нежен, той е забавен, той е умилителен, той е сладък, той е истинско съкровище!

https://www.facebook.com/petsandyou.bg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Днес е много забавно при нас!
Марекчо и Майки не ни оставят и за секунда да скучаем. Елате да ги видите, да си поиграете с тях, а ако доведете и желаещи хора да ги осиновят това би бил най-щастливият ден в живота им!

https://www.facebook.com/petsandyou.bg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Марекчо и Майки намериха своите осиновители този уикенд благодарение на PETS&U :))) Малчуганите имаха късмета да попаднат в прекрасни семейства, където ще бъдат обичани всеки ден от дългия им, щастлив живот!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Три момченца ще очакват своите осиновители тази събота и неделя (25 и 26 януари) в магазин PETS&U!

ПАСПАРТУ е момченце на 2 месеца - гальовен, добричък, игрив и адски симпатичен!

ЙОНАТАН е момченце на 3 месеца - умен, разбран, ентусиазиран и много прилежен!

ДАРКО е брат на Йончо - той е добър, силен, внимателен и адски красив!

https://www.facebook.com/petsandyou.bg?ref=ts&fref=ts

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Котешки герои

Котешките ни герои са от всички възрасти и с много различни истории, но обединени от едно – търсят най-специалните хора, които ще им дадат любов, уютен дом и грижи, където те никога повече няма да си спомнят за най-трудните моменти в живота им. Търсим хора с големи сърца, които ще загърбят предразсъдъците и ще приемат в живота си специалните ни герои.

Публикувано изображение
Чико и Мирко

Чико и Мирко са двама прекрасни братя на около 7 години. Те са спасени от улицата когато са съвсем мънички. Преди няколко дни загубиха стопанката си, която безкрайно много ги е обичала. Достатъчно е да погледнете тъжните им очи, за да видите колко много тъгуват в момента и си търсят стопанката. Двамата са изключително чаровни и кротки. Търсим им спешно осиновители. Те са кастрирани и ваксинирани. Могат да се осиновят и поотделно.

Публикувано изображение
Missy

Миси е прекрасна, любвеобилна и умна котка, която също наскоро загуби най-близкия си човек. Тя е на около 8 години. Намерена е на улицата в много лошо състояние, което налага животоспасяваща операция. Тя е истински борец и бързо се възстановява. Миси обожава хората и най-любимото й нещо е да се гушне близо до човек. Не обича много да дели вниманието с други котки, макар че в момента споделя приемен дом с още 3 котки. Кастрирана е и ваксинирана.

Публикувано изображение
Tommy

Томи е котарак на около 3 години . Намерен е в окаяно състояние на пазара в Люлин на възраст около 2 месеца през Септември 2011г. със счупено краче и много болен. Излекуван е напълно и си намери много бързо дом и стопанин. Жената, която го взе се грижи много добре за него и го обича.За съжаление синът на стопанката на този котарак злоупотребява с алкохол и тормози Томи. От пенсията на жената не остава за храна и грижа за животинчето дори. Помагат й съседите, но тя ни помоли да потърсим по-подходящ дом за Томи, в който той да може да живее спокойно, да бъде обгрижван и обичан, милван и нахранен. Томи е кастриран,с изградени хигиенни навици, много е гальовен и умен.

Публикувано изображение
Symba

Симба е нашият малък герой, който се справя с живота на трикрако коте. Той е едва на 4 месеца, но вече се е сблъскал с много страшна травма, която го оставя без едното предно краче. Намерен е от спасителите си в една доста студена декемврийска сутрин, плачещ силно в междублоковото пространство. „Меко казано си личеше, че животинчето е ужасено”. След борба и опитите му да избяга успяват да го уловят и веднага разбират, че нещо не е наред. На светло и при по-внимателен оглед спасителите му виждат следните щети: опърлени вежди, отрязани мустаци и жестока рана на лявата лапа. Симба веднага е заведен на ветеринар, където за съжаление се потвърждава, че лапичката е много тежко инфектирана и замърсена. Липсва тъкан и раната е обхваната от гангрена. Ветеринарите се борят в продължение на седмица да спасят крачето, но инфекцията се разпространява и състоянието на малкия се влошава. Ампутацията става наложителна. Малкият Симба много бързо се възстановява след операцията и вече без проблеми се справя с живота. Той е типичното 4 месечно коте – не спира да играе и дивее, хапва като шампион и обожава да се гушка. Търсим грижовни стопани, които ще са готови за огромното количество любов, които той ще им даде.

Публикувано изображение

Almy

Алми също е четиримесечен чаровник, който търси грижовни стопани. Той е намерен с възпаление, в следствие на което е загубил част от опашката си. Като характер е игрив, обичлив и много умен. Прякорът му е Душко.

Публикувано изображение
Pancho i Pako

ПанайтоЧо и ПаскалЧо са игриви, обичливи и изключително чаровни и нежни братчета на около 5 месеца. Заедно със своята сестричка и братче те израстват изцяло отгледани от хората. Намерени са захвърлени в плик, още с пъпната връв. Приемната им майка се захваща с нелеката задача да ги отгледа и успява. И четирите котета пораснаха в прекрасни, мъркащи същества, за които хората са всичко. Две са вече задомени. Сега търсим дом на Панчо и Пако. Те са напълно готови за осиновяване – ваксинирани, с хигиенни навици и паспорти.

http://arsofia.com/bg/43328/koteshki-geroi/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...