Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

misi

Търсите си домашен любимец? Може би той е тук...

Препоръчан отговор

Здравейте! Приятелката ми има рожден ден след месец и много искам да й подаря персийско коте. От Варна съм. Не претендирам за родословие и прочие, само да е пухкава :) Ако имате някой познат, който подарява, ще се радвам да ме свържете. Това е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съжалявам,но чисто персийче без пари няма да намериш

Публикувано изображение

На породистите даже и без родословие пак им искат пари

Ако е кръстоска някаква,нещо мешано-може и да ти подарят

Пусни обяви в няколко сайта-все ще се намери таковинко

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съжалявам,но чисто персийче без пари няма да намериш

Публикувано изображение

На породистите даже и без родословие пак им искат пари

Ако е кръстоска някаква,нещо мешано-може и да ти подарят

Пусни обяви в няколко сайта-все ще се намери таковинко

Публикувано изображение

Ами бих се разделил с някаква сума, но парите, които искат от развъдници или от ветеринарни клиники ми звучат абсурдно. Все пак ако нечия котка на познат роди да се обажда ;)=

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами бих се разделил с някаква сума, но парите, които искат от развъдници или от ветеринарни клиники ми звучат абсурдно. Все пак ако нечия котка на познат роди да се обажда :P=

Именно, че ако някой си държи чистокръвната персийска котка да му ражда чистокръвни персийчета, то е с цел да изкарва пари от тях. Ще се учудиш колко нормални са всъщност цените за тези котки. По света са дори по-скъпи от у нас ;)

Шефът на приятелят ми всъщност си подарява котенцата, когато роди котката му, но те са ангорски, не персийски, така че не е същото... пък и има запълнени списъци с чакащи сигурно за година напред Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Именно, че ако някой си държи чистокръвната персийска котка да му ражда чистокръвни персийчета, то е с цел да изкарва пари от тях. Ще се учудиш колко нормални са всъщност цените за тези котки. По света са дори по-скъпи от у нас ;)

Шефът на приятелят ми всъщност си подарява котенцата, когато роди котката му, но те са ангорски, не персийски, така че не е същото... пък и има запълнени списъци с чакащи сигурно за година напред Публикувано изображение

Ако можеш да попиташ... може и да не е персийска, важното е да е рошава Публикувано изображение Чудно ми е, ако си намеря котка от друг град дали някои куриерски фирми предлагат транспорт на животни? :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж тук-подаряват ангорчета

http://www.kaldata.com/forums/index.php?sh...mp;#entry788706

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж тук-подаряват ангорчета

http://www.kaldata.com/forums/index.php?sh...mp;#entry788706

Мда видях, но момчето е от Казанлък, а аз съм от... Варна... Как да стане номера.. Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мда видях, но момчето е от Казанлък, а аз съм от... Варна... Как да стане номера.. Публикувано изображение

Проучих няколко куриерски фирми-не превозват животни

Публикувано изображение

Другият вариант е по пътуващ-в автобуса от Казанлък за Варна

Бебче на моята ангорка отиде чак в Бургас-с новата си стопанка,но тя учеше в София

Не правят проблеми в автобусите,е питаш най-напред-разбира се-дали може

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проучих няколко куриерски фирми-не превозват животни

Публикувано изображение

Другият вариант е по пътуващ-в автобуса от Казанлък за Варна

Бебче на моята ангорка отиде чак в Бургас-с новата си стопанка,но тя учеше в София

Не правят проблеми в автобусите,е питаш най-напред-разбира се-дали може

Публикувано изображение

Благодаря ти, че си разучила. Но определено никой няма да му се занимава, пък и не е сигурно за котето така. Трябва да търся нещо локално.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,търся си куче от породата Джак Ръсел териер,на приемлива цена,не е задължително да е с родословно дърво!

оставям ви и телефон за контакти:0883327156

[email protected] На този имеил ще ти отговорят,Имат рьселчета!! :speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тъй като забелязах че сте доста усложливи в този сайт- бих искала да ви попитам дали някой подарява прсииско или ангорско коте. Видях какво сте предложили, но аз съм от София и ми е много далеч чак там. На най-добрата ми приятелка й почина котката от жълтеница и сега тя е много разстроена и искам да я зарадвам като и подаря нова. За жалост, не мога да сабера пари за да й купа, защото са много скъпи тези котки, но наистина се надявам някъде някой да се навие да подари едно коте ;);) Благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся си малко сиамско или бирманско коте(мъжко за предпочитане) ако някой подарява супер,но ако може линк към някоя обява цена немога да кажа но едва ли повече от 100-150лв. бих дал.Не държа на родословие искам го за домашен любимец не за развъждане,ако може от Русе или областа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.kaldata.com/forums/index.php?showtopic=88605

http://www.kaldata.com/forums/index.php?showtopic=89197

Само тук има 2 обяви за котки. Лично мое мнение, е че няма по ценно нещо от това да спасиш някое непородисто коте от нерадостната му съдба.

За всеки търсещ животни искрено му препоръчвам да се разтърси из дог.бг и бездом и да направи едно добро дело.

Малко се изисква...

Породистите котки винаги намират стопани, ами останалите малки сладурчета? Още повечета, че аз си гледам моите две сладурани и пет пари не давам каква порода са.

Както и да е, ще помоля следващия път когато някой си търси домашен любимецпърво да се разтърси из обявите в нета. Чичо гугъл е много добър източник на информация и не е лошо да го използвате, търсачката на форума - също!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Потъсих из котки.ком или нещо такова но само 2 стари обяви имаше за симачета и ми бяха далеч.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.kaldata.com/forums/index.php?showtopic=72523

Ето ти още една обява, само 5 теми под твоята...

А тук са ти обяснили как може да се оправиш с транспорта...

http://www.kaldata.com/forums/index.php?showtopic=87939

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ми се спори просто си търся коте от определена порода по чисто сантиментални подбуди,знам че има много други котета които си търсят стопанин но аз си искам такава порода.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тъй като забелязах че сте доста усложливи в този сайт- бих искала да ви попитам дали някой подарява прсииско или ангорско коте. Видях какво сте предложили, но аз съм от София и ми е много далеч чак там. На най-добрата ми приятелка й почина котката от жълтеница и сега тя е много разстроена и искам да я зарадвам като и подаря нова. За жалост, не мога да сабера пари за да й купа, защото са много скъпи тези котки, но наистина се надявам някъде някой да се навие да подари едно коте worshippy.gifsmile.gif Благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Ще помоля, всеки търсещ коте, независимо от каква порода да си поства съобщенията тук...

http://www.kaldata.com/forums/index.php?showtopic=89370

Не е нужно, форума да се пълни с теми с една и също насоченост.

Извинявам се за създалото се неудобство на авторката, но ще я помоля да си постне отново постта в по-горе посечената тема.

А, видях, че си се отчела и в друга тема...ами, хората най-вероятно са видяли молбатата ти, не е нужно да го постваш по няколко пъти.

Редактирано от dindi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тъй като забелязах че сте доста усложливи в този сайт- бих искала да ви попитам дали някой подарява прсииско или ангорско коте. Видях какво сте предложили, но аз съм от София и ми е много далеч чак там. На най-добрата ми приятелка й почина котката от жълтеница и сега тя е много разстроена и искам да я зарадвам като и подаря нова. За жалост, не мога да сабера пари за да й купа, защото са много скъпи тези котки, но наистина се надявам някъде някой да се навие да подари едно коте worshippy.gifsmile.gif Благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся да купя малко питбулче Публикувано изображение в област Враца съм за контакти пишете в темата или на ЛС моля със снимки :P

Намерих си можете да затворите темата

Редактирано от diwaka (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако има някой който подарява или продава на символична цена бебе шпиц, моля да ме уведоми. Благодаря предварително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Hi на всички.Търся някой, който подарява котенце(ако може да е персийче или поне да е пухкаво).Имам една котка вече от 3 год. и 1 месец.Преди 10 дни роди 3 котенца,но всичките бяха мъртви.Това беше 2рото и раждане,но при първото нямаше проблем.Та ако някой има котка,която на скоро да е родила и нямат възможност или просто не им се иска да гледат животинчета нека да пише.Мерси предварително :rolleyes:;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://dog.bg/forum/index.php?PHPSESSID=65...&board=55.0

Влез тук и разгледай обявите. Аз наскоро си взех от там един красавец...Всички котенца са страхотни и наистина заслужават добри стопани.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...