Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

misi

Търсите си домашен любимец? Може би той е тук...

Препоръчан отговор

Мерси на всички,които се постараха :P Харесала съм си едно много сладко персийче Публикувано изображение:P :P

Редактирано от urgent (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси на всички,които се постараха :question: Харесала съм си едно много сладко персииче Публикувано изображение:blink::hush:

зимай го и да пуснеш снимки :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
dindi: А аз искам някой да ми подари един Ярис. Първо се научи да пишеш на кирилица, а после проумей, че е важно преди да пишеш, първо да прочетеш. Има достатъчно дадени линкове на хора, които подаряват котенца. Редактирано от dindi (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така е.И аз го бях чела това в една книжка за котките.

Абе и на мен една бивша клиентка ми разправяше, че трицветните били отделна порода и то само женски. Та се чудех как се размножават :P Ако ми дадеш повече инфо за книжката, ще съм ти благодарен. Да се гордея и аз, че имам породиста котка ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обещах снимчици Публикувано изображение

Рових се в тези сайтове,харесах си котенце (мъжко персийче) отидох на мястото да го взема,обаче там чакаха още 2 момчета от Плевен и те за котето.Чаках ме доста време и разбрах ме,че някой си прави шега.Вчера си купих женско персийче-чинчила,много сладко и беличко на 1 месец и 15 дни ;) Ето и снимки.

post-177651-1225182311_thumb.jpg

post-177651-1225182355_thumb.jpg

post-177651-1225182439_thumb.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Публикувано изображение Имам две момченца, едното ми е на година и половина ,другото е на 4 .обещах им куче,за коледа,по възможност да е малка порода-пинчер или пекинезче.Ако някой няма възможност да гледа или има бебенца такива нека се свърже с мен.Skype mi e-gabolina8262

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

разгледай обявите в дог.бг и бездом.ком. Там се подаряват кученца, масово безпородисти, но на някои си им личи, че ще си останат дребни или са полу породисти. юС малки деца е хубаво да вземеш малко по-голямо куче - около 6месечно, защото има вероятност вече да се е научило, че по нужда се ходи навън, а не на пода при децата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

[много благодаря точно там не спирам да гледам! а за кученцето няма проблем ще си го научим.и все пак -БЛАГОДАРЯ!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Едва ли ще намерите mittelspitz да се подарява........ Развъдникът за среден немски шпиц в България се намира в Ботевград - можете да си вземете бебе с родословие за около 500 лева. В зоомагазините са внос, от Словения и от други държави, без родословие, а цените са от 600 до 800 лева. Ако става дума за померан или зa мини шпиц - цените стигат до 1000 Euro, че и нагоре, зависи от родословните линии Успех

Редактирано от fate_ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Във връзка със все по-зачестилите теми, засягащи търсенето на домашен любимец се отваря специална тема.

Моля, хората, който си търсят да погледнат в следните сайтове преди да постват:

дог

без дом

Обявите във тези форуми се отнасят обикновено за непородисти животни.

Ако сте претенциозни и желаете породисто ще трябва да се разровите из Интернет обявите.

Напомням ви, че в този живот безплатен обяд - няма, така че вероятността породисто животно да се подарява или да се продава на символична цена е минимална.

Ако очаквате някой да ви подари животно, което струва около 600 лв, значи сте повече от опитимист.

Надявам се с тази тема да секнат безбройните темички, в които някой търси "еди какво си животно". Същите безбройни темички се превръщат в една тема- тази.

Така че вече като търсите, пишете тук.

Всяка отделна тема подобна на "Търся си..." ще бъде изтрита.

П.П Ако някои от потребителите знаят други адреси, които могат да бъдат полезни да не се свенят, а да ги постнат.

П.П2 Гледам, че все по-често започваме да цитираме линкчета към дог. Този подфорум не е рекламна агенция на въпросния сайт. Много ясно, че дискусиите ще се дублират. Но сигурно 90% от темите тук се дублират някъде из Интернет пространството. Ще помоля да се въздържаме.

Редактирано от Trichocephalus (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здавейте тъй като наскоро ми откраднаха кучето. Бих искал да попитам някои дали продава/подарява Хъски. Пишете става на въпрос за град Враца.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички :rolleyes: Тарся си мъжко котенце което да е най много на два месеца.Савсем скоро си бях взела едно но то беше диво и прекалено голямо и неможа да свикне.Затова си тарся по маничко и да е живяло в домашни условия и да е свикнало на човешка ласка.Благодаря на всички :P:baby::baby::baby:

Редактирано от jenito33 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:rolleyes: моля ви ако някой продава кученце чихуахуа да пише тук :)

колко струва? :huh:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пич, само информартивно- кучета от породите чихуахуе и мопс се продават чистокръвни, без особено звездно родословие по магазините на цена започваща от четирицифрено число.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

http://vbox7.com/play:f8105773

Наистина ли изкаш нещо такова? Публикувано изображение

Намерих 1 в сайт за търгове https://ssl.aukro.bg/item581836060-chihuahua.html

"Чихуахуа (Номер на търга 568216710)

Подробности за артикула..... "

Хора нямате си на представа колко ми е весело в момента :) .

Редактирано от piro2004 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.youtube.com/watch?v=IITTZE2mGpo

Продавам и подарявам полуангорски и обикновени малки котенца - в клипчето, а за повече снимки и на останалите котета можете да ми пишете на [email protected] и [email protected] 0899501162 - Казанлък - Аделина

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте :) Ей тези сладури,когато станат достатъчно големи за да се отделят от майката,се подаряват.Нека ако някой се интересува или познава такъв,които да се интересува ми пише на ЛС http://img32.imageshack.us/i/1014635m.jpg/

Редактирано от buxti4ka (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
http://i33.tinypic.com/1256cl3.jpg Откраднаха котето ми, на две години е, казва се Розичка. Моля Ви, ако го намерите, приберете го и ми се обадете - Аделина - 0899501162 - Казанлък. Редактирано от linaadelina (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В моя квартал Гео Милев има 4 такива котенца,на около 2-3 месеца са,живеят в мазе.

С мен са свикнали-защото вече ме познават,храня ги,нося им водичка.

Майката от няколко дена я няма,те плачат,явно си е отишла...

Пишете ми на ЛС - ако искате обич,каквато само животните могат да дават.

Ще се радвам да помогна - да имат свои домове,топлинка и обич.

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

в www.bezdom.info се подаряват много котета и кучета.Спасете един живот!Животното което ще осиновите ще ви дари с много любов :) и незабравими мигове!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...