Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

misi

Търсите си домашен любимец? Може би той е тук...

Препоръчан отговор

в www.bezdom.info се подаряват много котета и кучета.Спасете един живот!Животното което ще осиновите ще ви дари с много любов :) и незабравими мигове!

Така е,права си-няма такава любов,знам го от опит.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявам се предварително ако някой е споменавал,това което ще кажа. Значи,ако имате фейсбук и си търсите животинка намерете групата "Заедно срещу насилието над животните".Всекидневно тамс е публикуват съобщения за животни,които си търсят дом. Мисля,че породата не трябва да е от значение-има невероятно красиви и мили животни без родослово дърво.Все пак при избора на домашен любимец трябва да си търсим другарче,а не украшение. Надявам се да си харесате и да дадете дом на някое животинче!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гушкайте ги,те търсят своя дом

:blink:

На 2 месеца са,мъжкарчета останаха от котилото,двете са тигрови,другото е жълто с бяло

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Искаме да ни обичат

Искаме да ни гушкат

:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:down:

На 2 месеца са,мъжкарчета останаха от котилото,двете са тигрови,другото е жълто с бяло

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Искаме да ни обичат

Искаме да ни гушкат

Сладуранчета!С удоволствие бих си взела котенце,но вече имам.Обожавам ги тези животинки! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Искаме да ни обичат

Искаме да ни гушкат

може ли едното сладурче за мен :)

тези дни заминавам за провинцията , но в вторник се връщам и тогава да говорим :down:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

може ли едното сладурче за мен :)

тези дни заминавам за провинцията , но в вторник се връщам и тогава да говорим :)

Разбира се,ще се радвам всички да си намерят стопани.

Просто е трудно да ги опазим от кучетата,а и още са бебенца и не умеят сами да се пазят.

Живеят в кв.Гео Милев,до мола SKY SITY

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,намерих тази вечер 2 изоставени малки котенца.Споре дмен са изхвърлени,защото са много слабички-а майка ако ще кожа и косит ще стане,но децата си ще накърми,а и бяха до една метростанция..съмнявам се ,че котка би си гледала децата там.

Та намерих ги-нахранени са,изкъпани..предстои в други ден да ги обезпаразитя.Мисля да ги заведа на ветеринар.Молбата ми е някой да ги осинови или поне докаот намерят постоянен дом,да ги вземе.Родителите мис е прибират след 3 дни и мога само до тогава да ги задържа-заварят ли ги тук ще се вдигне страшен скандал.Не искамд а ги връщам на улицата.Много са милички и гальовни...стоят си само в кашончето.Ето сними,надявамс е някой да е заинтересован поне от едно от тях.Мога да поема и кастрация,но не знам на такива слаби и малки животни дали се праив това.

Ето ги....сивото е мъжко,а черното женско

Цък

Цък

Цък

Цък

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,намерих тази вечер 2 изоставени малки котенца.Споре дмен са изхвърлени,защото са много слабички-а майка ако ще кожа и косит ще стане,но децата си ще накърми,а и бяха до една метростанция..съмнявам се ,че котка би си гледала децата там.

Та намерих ги-нахранени са,изкъпани..предстои в други ден да ги обезпаразитя.Мисля да ги заведа на ветеринар.Молбата ми е някой да ги осинови или поне докаот намерят постоянен дом,да ги вземе.Родителите мис е прибират след 3 дни и мога само до тогава да ги задържа-заварят ли ги тук ще се вдигне страшен скандал.Не искамд а ги връщам на улицата.Много са милички и гальовни...стоят си само в кашончето.Ето сними,надявамс е някой да е заинтересован поне от едно от тях.Мога да поема и кастрация,но не знам на такива слаби и малки животни дали се праив това.

Ето ги....сивото е мъжко,а черното женско

Цък

Цък

Цък

Цък

Действай бързо-щом ще стане мазало у вас-

пускай още обяви по сайтове,но сайтове предимно за животни.

Гугъла ще ти ги изкара,доста са.

Не се кастрират толкова мънички,така знам.

Толкова са красиви,ще си намерят дом,сигурна съм.

Пиши ако има проблеми,няма да живеят на улицата никога,споко

:cool:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

И според мен са малки..вероятно трябва да се изчака да поотраснат ,за да се кастрират.Но дори тогава съм съгласна да поема финансово кастрирането.Не съм ученичка..ходя на работа,но все още живея с родителите си-домът е техен,а баща ми не е от най-гостоприемните хора.Майка ми ще е готова да ги задържим,но имам котка,2 хамстера и 1 папагал и баща ми ще побеснее. Мога да им издействам още 1-2 дни в дома на приятелят ми,но ми е неудобно за повече да стоят там.Писах и на една немска организация с приют..ако не успея до 3 дни да ги приютят те...а и те организират осиновяване в Германия.Много ми се иска да ги задържа поне докато заякнат,защото са кожа и кости,но дори това ми е невъзможно.Ще съм щастлива ако поне временен дом се намери до осиновяването им... Писах на няколко места...мисля на още да пиша..надявам се да стане

Редактирано от Gioiella (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От тези мъничета ще станат красиви котки!Дано си намерят по-скоро стопани!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За сивичкото се намери дом вече.Само се надявам жената да не размисли.Остава черното обаче...а него нещо не го харесват.Трябва да го снимам пак,защото е излязло глупаво,а всъщност е много сладко и е като маймунче.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте пак..ще сложа две нови снимки на черното женско коте.То още си търси стопанин.Вижте само как за 2 дни заприлича на котка :huh: Надявамс е някой да се влюби в нея и да я поиска,защото е страхотна и е моя любимка..ако можех бих я задържала http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте пак..ще сложа две нови снимки на черното женско коте.То още си търси стопанин.Вижте само как за 2 дни заприлича на котка :wors: Надявамс е някой да се влюби в нея и да я поиска,защото е страхотна и е моя любимка..ако можех бих я задържала http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Имала съм и черна котка и черен котарак - смея да твърдя,че са едни от най-красивите и най-умни котки!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моята собствена котка е черна...понякога затъпява :wors: и е малко страхлива,но е много красива и огромна.Много искам да задържа малкото..но с 4 домашни любимци,от които една огромна дебела котка,която ще го изяде ми е невъзможно http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оф,мъка позната,да има как да прибера всички бездомни кучовци,котанковци...

Аз имам ангорка на 4 годинки,горе на покрива пък е паркирана на хазяина питбулката му,та

http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Едното тигърче днес си намери своя дом.

Обичайте се много и чакаме снимки

:ph34r:

Пиши как е минало пътуването в тая найлонова чанта,дано да е добре,как го кръсти,не вярвам да слуша че това точно беше май най-дивото

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и аз искам котенце :help wanted2:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и аз искам котенце :help wanted2:

Останаха двечки,намират се в Гео Милев.

Пиши ми на ЛС,май ти е пълна кутията,защото не можах да ти пратя съобщение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Търся си Златист Ретривър,Хъски,или Кокер.На разумна цена разбира се и да е същевременно възможно най-малко. В град Варна се намирам :]

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С моя съседка от блока до къщата ни имам спор за издръжка - тоест, тя разреши драстично спора.

Моят ангорец Сашо има бебета от котката на съседката - котката й е тигрова,много пухкава.

Котката преди 15 дни роди три бебета и съседката беше бясна на котарака ми естествено,на мен,че тази година имам само едно бяло бебе от моята Бялка. Завчера просто котетата се озоваха в двора ми през общата ни ограда. Сега съм ги дала на Бялка да ги кърми с нейното, но не ми се мисли като пораснат,заедно с другите общо-съседски котки и котараци и моите как ще живеем!

Котетата ги подарявам с удоволствие,вече опитват от котешката консерва Дарлинг,слагам и снимки,но имам една-единствена молба-условие - който ги вземе,да видя адресната му регистрация, за да зная как са котетата! живеем в Казанлък.

Ади - нямам телефон, имам скайп и електронна поща - - [email protected] - adelina_stoyanova

ето беберончетата - и трите са момчета,

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Продавам тримесечно женско ангорско коте в костенуркова окраска.

Обезпаратизено, с хигиенни навици, храня го с котешка консерва.

Казанлък - Аделина - 0892715677

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Подарявам 4 броя тримесечни котаци с мустаци и шкембаци :rolleyes:

По ред на номерата:

Госпожица Мимоза

Публикувано изображение

има характер и външен вид на малка пантера. Кръстихме я Мимоза, защото в началото беше много бъзлива и свенлива. Скоро се оказа, че няма нищо мимозесто в нея, ами си е типична зла жена и пердаши немилостиво всичките си братя. Към хората обаче е добра и благоволява да им помърка, ако е в настроение. Търси си игриви стопани, които разбират женската психика.

Беден Шашо

Публикувано изображение

много красив, коте тип Уискас. Обича да седи на нечие рамо и да мъркоти, което е приятно. Стига до рамото, забивайки нокти в краката ти, което не е чак толкова приятно. Игрив в разумни граници. Много обича да яде. Подходящ е за дебелокожи естети.

Шок

Публикувано изображение

Хуманистичен тип котан, има нужда от хора, за които да се грижи и да дарява с котешки ласки. Смел и уравновесен. Има склонност да те гледа влюбено в очите. Има заложби да се превърне в мъркаща възглавница, което го прави идеална семейна котка.

Ужас

Публикувано изображение

Самата доброта и невинност в котешки образ. Нежен, кротък и свенлив. Сърцераздирателен поглед. Любимо занимание - да си чучне кротичко в нечий скут и да гризе пръсти. Търси спокойни стопани, които обичат да гушкат нещо, докато гледат телевизия.

И четиримата са обезпаразитени, ваксинирани и в идеална кондиция. От София са и предпочитат да не променят местожителството, освен ако не решат, че сте перфектните стопани и няма как да ви откажат.

За въпроси и запитвания - [email protected], skype: bezdomen_ и 0888043331

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ади - нямам телефон, имам скайп и електронна поща - - [email protected] - adelina_stoyanova

Продавам тримесечно женско ангорско коте в костенуркова окраска.

Обезпаратизено, с хигиенни навици, храня го с котешка консерва.

Казанлък - Аделина - 0892715677

А как така пък на следващия си пост вече имаш телефон а

Всъщност ооо то имало телефон,извинявай,още януари месец 2010

http://www.kaldata.com/forums/index.php?showtopic=120783&st=150

Между другото за реклама на развъдника ви,уважаема Аделина... - се плаща

Цени за реклама:

http://www.kaldata.com/modules.php?modname=custompage&name=reklama

Редактирано от haidukpikaso (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Подарявам 4 броя тримесечни котаци с мустаци и шкембаци :)

По ред на номерата:

Госпожица Мимоза

Публикувано изображение

има характер и външен вид на малка пантера. Кръстихме я Мимоза, защото в началото беше много бъзлива и свенлива. Скоро се оказа, че няма нищо мимозесто в нея, ами си е типична зла жена и пердаши немилостиво всичките си братя. Към хората обаче е добра и благоволява да им помърка, ако е в настроение. Търси си игриви стопани, които разбират женската психика.

Беден Шашо

Публикувано изображение

много красив, коте тип Уискас. Обича да седи на нечие рамо и да мъркоти, което е приятно. Стига до рамото, забивайки нокти в краката ти, което не е чак толкова приятно. Игрив в разумни граници. Много обича да яде. Подходящ е за дебелокожи естети.

Шок

Публикувано изображение

Хуманистичен тип котан, има нужда от хора, за които да се грижи и да дарява с котешки ласки. Смел и уравновесен. Има склонност да те гледа влюбено в очите. Има заложби да се превърне в мъркаща възглавница, което го прави идеална семейна котка.

Ужас

Публикувано изображение

Самата доброта и невинност в котешки образ. Нежен, кротък и свенлив. Сърцераздирателен поглед. Любимо занимание - да си чучне кротичко в нечий скут и да гризе пръсти. Търси спокойни стопани, които обичат да гушкат нещо, докато гледат телевизия.

И четиримата са обезпаразитени, ваксинирани и в идеална кондиция. От София са и предпочитат да не променят местожителството, освен ако не решат, че сте перфектните стопани и няма как да ви откажат.

За въпроси и запитвания - [email protected], skype: bezdomen_ и 0888043331

Ако съм на Ваше място, не бих ги дал на никого. Особено - ПРОДАЛ, както прави тази..............."Аделина" от Казанлък.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако не сте забелязали - в котките ком стоят същите ми обяви от половин година - не съм ги продала. Развъдник нямам и не се подигравайте, имам четири котенца. Защо не се подиграете на онези с крупните суми - страх Ви е,предполагам! Не знаех, че за МОИТЕ ОБЯВИ за котета се полагат плащания, защото за другите не съм забелязала да гим изпращате ценоразпис - сега ще попитам модератора! Ади

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...