Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

tao

Редакция и триене на постове

Препоръчан отговор

И с право. Над полето за писане има предупредителен надпис с червени букви. Да не си прочел правилата и да се втурнеш да постваш не е оправдание. Все едно аз да застрелям някой на улицата и после да кажа, че не съм знаел че е незаконно. Но да тръгнеш да постваш и да пренебрегнеш предупреждението... excusez-moi...

<{POST_SNAPBACK}>

сигурен съм че всеки път когато слагаш програма винаги прочиташ най обстойно лайсънс ъгриимънта в началото. нали не се лъжа

или като си купуваш презервативи им четеш и на тя упътването

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
сигурен съм че всеки път когато слагаш програма винаги прочиташ най обстойно лайсънс ъгриимънта в началото. нали не се лъжа

или като си купуваш презервативи им четеш и на тя упътването

<{POST_SNAPBACK}>

Няма база за сравнение. Тук говорим за форум с чиито правила ти си се съгласил при регистрацията като необходимо и единствено условие за ползването му и в който ти активно комуникираш с други хора, т.е. не го ползваш сам и само за себе си. Да не говорим че това за кирилицата и главните букви отдавна би трябвало да се подразбира, а не да се вписва в правила.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма база за сравнение. Тук говорим за форум с чиито правила ти си се съгласил при регистрацията като необходимо и единствено условие за ползването му и в който ти активно комуникираш с други хора, т.е. не го ползваш сам и само за себе си. Да не говорим че това за кирилицата и главните букви отдавна би трябвало да се подразбира, а не да се вписва в правила.

<{POST_SNAPBACK}>

даа ама това заради което те притеснявам е тази чаправо ти намалят репутацията даже и да си нов. айде за латиницата съм съгласен и на мен ми е гадно да я чета

ама за гл букви не разбира

ама няма проблем

пък и триенето на постовете е доста долно никой не ти казва

ти си постваш и си мислиш - даа някой ще го прочете и ще ми помогне- обаче бааам

на някой му се е сторил поста тъп

и айдее отиваш

а пък после и като се оплачеш пак ти трият поста

така е най лесно

така действат истинските императори на мрака :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

даа ама това заради което те притеснявам е тази чаправо ти намалят репутацията даже и да си нов. айде за латиницата съм съгласен и на мен ми е гадно да я чета

ама за гл букви не разбира

ама няма проблем

пък и триенето на постовете е доста долно никой не ти казва

ти си постваш и си мислиш - даа някой ще го прочете и ще ми помогне- обаче бааам

на някой му се е сторил поста тъп

и айдее отиваш

а пък после и като се оплачеш пак ти трият поста

така е най лесно

така действат истинските императори на мрака :P

<{POST_SNAPBACK}>

Първо - главните букви се приемат за викане. Освен това в българския език, както и в много други, се оразличават малки и големи букви. Пише се с малки и големи букви и си има граматически правила за употребата им. На теб ако ти е приятно да четеш текст съставен само от главни букви, на повечето хора не е.

Второ - постове в този форум все още не се трият защото някому са се видяли глупави, а защото нарушават правилата. Никой не е длъжен да те уведомява всеки път щом изтрие твой пост. Ти знаеш ли колко работа е това!? Ще се наложи да ми плащат тогава... Щом не си прочел правилата и темата ти не е била съобразена с тях си носиш последствията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дам.Без правила би настъпило анархия.Щом проблемът ти(според мен)е за минусите в репутацията ти,от мен получаваш +1 ,дори и аз да получа нещо повече,отново от Админ.:baby:

А за правилата на форума,кой ли ги чете.От собствен опит говоря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

бих ли могъл да ти изложа моята проста логика

главните букви може и във светът подчинен на правилата ви да се приемат за викане

незнам

в моят свят те се по удобни за четене

за съжаление бог не ме е дарил с кой знае колко добро зрение и когато случайно не съм си сложил очилата ми е мн по удобно да пиша с главни букви

разбирам че строгите ви правила не побират моята логика

както и да е

място с толкова добре изразена йерархия не би приело такъв довод

разбира се

не е и нужно

мислих да започна да развивам на дълго и на широко няколко тези

например че интернет би тр да бъде символ на свободата на начините за изразяване най малко

и това колко приятна мисълта че тук в този форум ти си по различен, ти можеш да ми изтриеш поста, ти можеш да изтриеш на всеки поста нали си началник нали правилата ги пишеш ти

така де the all mighty emperor of evil може да си позволи това

интересно как се справяш с хората който викат в рейса

или там няма значка модератор

там извън границите на империята

а съседът който пуска чалга и не можеш да правиш нищо парализиран от свръхдозатапростотия

няма намаляне на репутацията там май май

ок съобразявам се с правилата ти

очевидно е че пиша с малки букви

не ми е толкова трудно да си взема очилата

ама защо на някой му се е сторило грях спрямо каноните на калдата това че

неще да ми се рестартира комютъра

и е решил да я изтрие

при условие че няма такава тема в търсачката

също незнам

всъщност е тъп този спор

идеята заради която са се изписали 100000000000000000 книги

сменили са се 1000000000000000 строя

е тази че всички сме равни

всички имаме право да променяме правилата

да спорим

да изтриваме

всички сме равно значими

това ни дава почва да бъдем интелигентни и креативни

и това че някой пише с главни букви

или по някакъв си измислен начин

не тр да пречи на никой

това е свободата

а не това

правила на този

правила на онзи

ясно е че промяна няма да има

ясно е че е удобно да си мислиш че си повече от другите

ясен ми е и твоят отговор

като не ти харесва намери си друг форум

това е от мен

пп айде да не си говорим за езици

начини на писане и начини на разбиране на написаното

Дам.Без правила би настъпило анархия.Щом проблемът ти(според мен)е за минусите в репутацията ти,от мен получаваш +1 ,дори и аз да получа нещо повече,отново от Админ.:baby:

А за правилата на форума,кой ли ги чете.От собствен опит говоря.

<{POST_SNAPBACK}>

неразбирам какво лошо има в анархията

ако всеки може да прави каквото си иска така мн повече хора биха могли да се развиват

утопията за анархо-комунизма е мн интересна

разбира се не говоря за кашата в която бяхме забъркани 45 год

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Знаеш ли ? Преди да пишеш където и каквото и да е май трябва да се върнеш в първите класове (или ти май си още в тези класове). Трябва ти сериозен урок по граматика. Как е възможно да изпишеш толкова много текст с толкова много грешки и без да използваш нито една точка, запетайка или главна буква.

Не ни интересува, какво се случва в градския транспорт... аз не съм министър на транспорта, но когато пишеш в нашия форум ще спазваш нашите правила, когато се возиш в градския транспорт ще четеш "Закона за пътниците и товарите".

И на края...... докато не спазваш правилата на форума ... заглавията ти на темите са с главни букви , ли не започват с главна буква .. или целия ти пост е съставен само от малки букви аз ще ги изтривам и няма да ти изпращам лично съобщение .... пък ти ако искаш се оплачи и на президента.

Бъди здрав...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Знаеш ли ? Преди да пишеш където и каквото и да е май трябва да се върнеш в първите класове (или ти май си още в тези класове). Трябва ти сериозен урок по граматика. Как е възможно да изпишеш толкова много текст с толкова много грешки и без да използваш нито една точка, запетайка или главна буква.

Не ни интересува, какво се случва в градския транспорт... аз не съм министър на транспорта, но когато пишеш в нашия форум ще спазваш нашите правила, когато се возиш в градския транспорт ще четеш "Закона за пътниците и товарите".

И на края...... докато не спазваш правилата на форума ... заглавията ти на темите са с главни букви , ли не започват с главна буква .. или целия ти пост е съставен само от малки букви аз ще ги изтривам и няма да ти изпращам лично съобщение .... пък ти ако искаш се оплачи и на президента.

Бъди здрав...

<{POST_SNAPBACK}>

очевидно не разбирам

как мога да бъда сигурен че в твоята компетентност по български език

би ли могъл да ми покажеш начин чрез който да удостовериш това че си напълно квалифициран специалист по български език

а това че употребата на препинателни знаци ми се струва излишна си е мое виждане

цитирай ми моля

кое от правилата нарушавам с това че не започвам изреченията си с главна буква или че пиша само с малки букви

помисли върху идеята за свободата

имаш нужда

ето ти малко точки и запетайки

да не те ядосам старши и да ми изтриеш постчето

.......,,,,,,,,-------""""""""

разрешете да напусна :offtopic_s:

пп ако желаете господин мохикан сър

да водите спор с мен на равни начала ай си кю номера ми е 281806640

бих се радвал да поговорим

да разменим няколко идеи

но мисля че там няма да можете да ми наложите правила или пък да ми изтриете поста

това би направило спора ни равен

а съм сигурен че това не е търсената от вас форма на комуникация

просто потребител номер ххххххххххххх с потребител номер yyyyyyyyyyy

:offtopic_s:

очаквам с нетърпение разбирасе да разменим няколко идеи в словесен дуел

ама да не е при изгрев слънце че спя

мнооооооого здраве и щастие

всъщност

здраве...

:)

Редактирано от d_n_g (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
бих ли могъл да ти изложа моята проста логика

главните букви може и във светът подчинен на правилата ви да се приемат за викане

незнам

в моят свят те се по удобни за четене

за съжаление бог не ме е дарил с кой знае колко добро зрение и когато случайно не съм си сложил очилата ми е мн по удобно да пиша с главни букви

разбирам че строгите ви правила не побират моята логика

както и да е

място с толкова добре изразена йерархия не би приело такъв довод

разбира се

не е и нужно

мислих да започна да развивам на дълго и на широко няколко тези

например че интернет би тр да бъде символ на свободата на начините за изразяване най малко

и това колко приятна мисълта че тук в този форум ти си по различен, ти можеш да ми изтриеш поста, ти можеш да изтриеш на всеки поста нали си началник нали правилата ги пишеш ти

така де the all mighty emperor of evil може да си позволи това

интересно как се справяш с хората който викат в рейса

или там няма значка модератор

там извън границите на империята

а съседът който пуска чалга и не можеш да правиш нищо парализиран от свръхдозатапростотия

няма намаляне на репутацията там май май

<{POST_SNAPBACK}>

Словесната еквилибристика, разните дребнави иронии за Императора на злото и явното извъртане на причините вменяващи правилата не служат за оправдание на каквото и да е, нито пък правят тезата ти и грам убедителна, поне в моите очи. Щом не виждаш имам много хубаво предложение за теб - направи си неистовия труд да задържиш Ctrl и да завъртиш скрола на мишката си. И тогава проблема ти ще се реши.

неразбирам какво лошо има в анархията

ако всеки може да прави каквото си иска така мн повече хора биха могли да се развиват

утопията за анархо-комунизма е мн интересна

разбира се не говоря за кашата в която бяхме забъркани 45 год

<{POST_SNAPBACK}>

Анархията лишава обществото от норми, НЕ задължава човека да се съобразява с другия, т.е. тя е с антисоциална насоченост. Там където съществува понятието за Другия, съществува и условието да го зачитаме и да спазваме норми осигуряващи общия комфорт. Анархията е "идеология" на егоизма и самодостатъчността. Прочети какво пише под правилата:

Когато ние, като отделни индивиди, се подчиняваме на законите, които ни наставляват да постъпваме по един или друг начин с оглед на благото на общността като цяло, с това косвено помагаме да се увеличи щастието на всички човешки същества.

Аристотел

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
очевидно не  разбирам

как мога да бъда сигурен че в твоята компетентност по български език

би ли могъл да ми покажеш начин чрез който да удостовериш това че си напълно квалифициран специалист по български език

а това че употребата на препинателни знаци ми се струва излишна си е мое виждане

цитирай ми моля

кое от правилата нарушавам с това че не започвам изреченията си с главна буква или че пиша само с малки букви

помисли върху идеята за свободата

имаш нужда

ето ти малко точки и запетайки

да не те ядосам старши и да ми изтриеш постчето

.......,,,,,,,,-------""""""""

разрешете да напусна :offtopic_s:

пп ако желаете господин мохикан сър

да водите спор с мен на равни начала ай си кю номера ми е 281806640

бих се радвал да поговорим

да разменим няколко идеи

<{POST_SNAPBACK}>

Не мисля а и нямам времето да водя безсмислени спорове с теб, когато човек не желае да се научи на нещо аз го приспадам към една категория, която само от добро възпитание няма да назова.

ОК пиши както намериш за добре , само не се сърди после защо ти ги няма темите. Повярвай ми - ние можем да изтриваме много по - бързо от колкото ти можеш да пишеш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

всъщност май успях

допълних мнението си за форумите

разрешете да го изложа

форум - място в което хората си помогат, кой с каквото може/при условие че не раздразнят последният мохикан, потребител номер едно - тогава изтриване без предупреждение/

за мен беше повече от удоволствие

да пропуснем лицемерието с пожелаването на здраве

а?

ааааа относно желанието ми да науча нещо

опитах да науча защо не мога да си рестартирам компютъра или да го изключа

ама не успях

някой ми изтри поста

идеи???

Повярвай ми - ние можем да изтриваме много по - бързо от колкото ти можеш да пишеш.

kal

бравоооо

:offtopic_s::offtopic_s::)

супееер

Форумът на kaldata.com има за цел да предоставя възможност на всеки да сподели своите мисли и опит, както и да общува с останалите потребители – информацията трябва да е за всички и всички са добре дошли да я споделят, ако не дразнят администраторите разбира се; да се срещнат хора с общи интереси; да има ползотворни материали и дискусии и да се отсее в тях истината.

позволих си да направя малко допълнение :):hush:

Редактирано от d_n_g (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
всъщност май успях

разрешете да го изложа

форум - място в което хората си помогат, кой с каквото може/при условие че не раздразнят последният мохикан, потребител номер едно - тогава изтриване без предупреждение/

а?

ама не успях

някой ми изтри поста

идеи???

Повярвай ми - ние можем да изтриваме много по - бързо от колкото ти можеш да пишеш.

kal

бравоооо

:offtopic_s:  :offtopic_s:  :)

супееер

<{POST_SNAPBACK}>

Отговора ти не носи почти никакъв смисъл, но това явно е запазена марка за теб. Пишеш много и не казваш нищо ... Продължавай да твориш ... добре дошъл си във форума ... И не се стряскай за напред ако ти изчезват теми написани в същият стил.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
всъщност май успях

разрешете да го изложа

а?

ама не успях

някой ми изтри поста

идеи???

<{POST_SNAPBACK}>

Уважаеми колега (съфорумец) d_n_g... Кога ще престанете с тия детинщини? Искам да ти задам един много странен и директен въпрос! А именно: Като отидеш на госи някъде и ти се прище да идеш до тоалетна какво правиш? Питаш домакина "Къде е тоалетната?" или заставаш в средата на хола, сваляш кащите и се изсираш на килима (да ме прощавате за сравнението ама ми писна от хленчещи индивиди, които търсят вината навсякъде другаде само не и у себе си)? Тука си "на гости"!!! Защото нито страницата, нито форума е твой, нито си правил някакви подобрения по него и т.н. kal в случая е един виртуален домакин и на който не му харесва (в интерес на истината и у мен се е пораждало недоумение за някои негови действия и смятам, че би трябвало точно той да е малко по толерантен, но ... всеки си има "трески за дялане") спира да посещава това място. Елементарната култура - същата тая, която би те накарала да попиташ "Къде е тоалетната?" - би те накарала да не коментираш действията на домакина! Или ако го правиш да е дискретно поне!

Хайде със здраве и нека повече да се веселим и да си помагаме взаимно, а не да си опъваме нервите ... реалността е достатъчно сурова!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

сигурен съм че ще изчезват темите ми

разбирам добрата воля на екипа да помага на хората които не разбират толкоз много от компютри

мога ли да помоля за цитат от правилата на форума

относно употребата на

препинателни знаци

главни букви в началото на изречението

и всички онези неща които ще бъдат причина за изтриването на бъдещите ми постове

благодаря

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
сигурен съм че ще изчезват темите ми

разбирам добрата воля на екипа да помага на хората които не разбират толкоз много от компютри

мога ли да помоля за цитат от правилата на форума

относно употребата на

препинателни знаци

главни букви в началото на изречението

и всички онези неща които ще бъдат причина за изтриването на бъдещите ми постове

благодаря

<{POST_SNAPBACK}>

Това е въпрос на обща култура. Потребители ала: дата.бг никога не са били толерирани тук. За теб важи правилото, което все още не е добавено: Ако си мислите, че тук можете да се държите и пишете като в дата.бг - Ами НЕ не можете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Уважаеми колега (съфорумец) d_n_g... Кога ще престанете с тия детинщини? Искам да ти задам един много странен и директен въпрос! А именно: Като отидеш на госи някъде и ти се прище да идеш до тоалетна какво правиш? Питаш домакина "Къде е тоалетната?" или заставаш в средата на хола, сваляш кащите и се изсираш на килима (да ме прощавате за сравнението ама ми писна от хленчещи индивиди, които търсят вината навсякъде другаде само не и у себе си)? Тука си "на гости"!!! Защото нито страницата, нито форума е твой, нито си правил някакви подобрения по него и т.н. kal в случая е един виртуален домакин и на който не му харесва (в интерес на истината и у мен се е пораждало недоумение за някои негови действия и смятам, че би трябвало точно той да е малко по толерантен, но ... всеки си има "трески за дялане") спира да посещава това място. Елементарната култура - същата тая, която би те накарала да попиташ "Къде е тоалетната?" - би те накарала да не коментираш действията на домакина! Или ако го правиш да е дискретно поне!

Хайде със здраве и нека повече да се веселим и да си помагаме взаимно, а не да си опъваме нервите ... реалността е достатъчно сурова!

<{POST_SNAPBACK}>

хората които наричам приятели не ми налагат правила

каквото е мое е и тяхно

когато съм на гости у тях и нещо не ми харесва не се притеснявам да го споделя

пък и ако някой твой приятел има да кажем малък здравословен пороблем

и ти поиска помощта ти какво правиш игнорираш го

защото не ти е поискал аналгин за главоболието си по подобаващият начин ли

наистина съжалавям че не знам др добър форум

в който хората не хранят болни амбиции да са модератори или администратори

а просто си помагат

мислих че този е такъв ама.......

ако някой знае да праща

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а просто си помагат

ако някой знае да праща

<{POST_SNAPBACK}>

Това се нарича рекриминация и е израз на безсилие. И тук хората "просто" си помагат, повярвай ми. Стига да спазваш няколко елементарни правила, благодарение на които този форум все още не се е превърнал в анархично пубертетско "свърталище" като data.bg. Мисля че е повече от излишно да се обяснява ЗАЩО са нужни тези правила и спазването им. Всякакво друго раздухване на темата е просто заядливост.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ако това което е написано като правила на форума

ви дава право да изтривате

бих ли могъл да бъда така нагъл да ви помоля да допълните

това че за мен конкретно важат специални правила

неписани

за да мога утре със спокойствие да кажа

ето трият ми постовете защото не им спазвам правилата

които са написани еди къде си

а не да казвам трият ми постовете щото съм им неприятен и иначе перфектната от гледна точка на йерархия и правила машина има малък бъг на субективизъм спрямо мен

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
forums.data.bg

каквото е мое е и тяхно

а просто си помагат

ако някой знае да праща

<{POST_SNAPBACK}>

С това трябваше да започнеш бе приятел, ето ти форуми колкото искаш:

forums.data.bg - там всички пишат като теб, лесно ще се разбирате

forum.setcom.bg - тях най - ги бива след нас

forums.techbg.com - без коментар

Айде и на теб помогнахме най - накрая :bye:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

сталик

мн хора са ми помогнали за мн неща тук

за което им благодаря искрено

но защо днес когато просто потпитах защо не ми се рестартира компа

ми изтриха темата

съжалявам че не мога да я възстановя и да я цитирам

къде беше грешката и на кой му развалих деня

а наистина имах нужда от помощ за проблема си

останах изненадан от това и реших да попитам защо ми изтрит апелът за помощ

и някой ми изтри и това

така и така бях тук в този подраздел и реших да прегледам постовете

и видях един в който се казваше че на никой новак не му е намаляна репутацията при първи грешен пост

е на мен беше и реших да уборя това така добре звучащо твърдени

и останалото може да се прочете

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

каквото е мое е и тяхно

а просто си помагат

ако някой знае да праща

<{POST_SNAPBACK}>

Единствените ми амбиции са свързани с работата и желанието ми за професионална реализация в сферата в която работя! Модераторски и администраторски болести не са ме вълнували, не ме вълнуват, а и в бъдеще не вярвам да ме привличат! И за последно опитай се да потърсиш вината и в себе си (словосъчетанието допуска да има и други виновни, но ти си наясно с българската граматика и езиков изказ и товя пояснение едва ли ти е нужно), а не да сипеш обвинения наляво и надясно!

Лека вечер!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
сталик

мн хора са ми помогнали за мн неща тук

за което им благодаря искрено

но защо днес когато просто потпитах защо не ми се рестартира компа

ми изтриха темата

съжалявам че не мога да я възстановя и да я цитирам

къде беше грешката и на кой му развалих деня

а наистина имах нужда от помощ за проблема си

останах изненадан от това и реших да попитам защо ми изтрит апелът за помощ

и някой ми изтри и това

така и така бях тук в този подраздел и реших да прегледам постовете

и видях един в който се казваше че на никой новак не му е намаляна репутацията при първи грешен пост

е на мен беше и реших да уборя това така добре звучащо твърдени

и останалото може да се прочете

<{POST_SNAPBACK}>

Съжалявам, боба, картите и кристалното кълбо не са ми под ръка, че да ти отговоря на тези въпроси. Но мисля, че да обяснявам защо има правила и защо трябва да се четат при регистрация е все едно да обяснявам защо има закони и защо трябва да се знаят и спазват. Пълен нон сенс.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

благодаря кал

ще пробвам

дано наистина да има добър СВОБОДЕН форум в бг

сталик

разбирам за правилата ви

не бях ги чел при регистрация

мисля че аналогията със лайсънс ъгриимънтите на програмите точна

написах първият си пост с глани букви

ок намалиха ми регистрацията

при някой от др ми постове ми намалих регистрацията за неточно заглавие и спам

ок

ама отговор на въпроса за днешният

сори вчерашният ми изтрит пост не получих

с какво наруших правилата ви???

аз спазвам правилата /написаните а за неписаните незнам/ или ако не го правя си поемам последствията така е и с законите

ама днес какво нарушение направих

така и не стана ясно

интересното е това че след изтриването побликувах пост пак със същият проблем

който не беше изтрит

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
благодаря кал

ще пробвам

дано наистина да има добър СВОБОДЕН форум в бг

сталик

разбирам за правилата ви

не бях ги чел при регистрация

мисля че аналогията със лайсънс ъгриимънтите на програмите точна

написах първият си пост с глани букви

ок намалиха ми регистрацията

при някой от др ми постове ми намалих регистрацията за неточно заглавие и спам

ок

аз спазвам правилата /написаните а за неписаните незнам/ или ако не го правя си поемам последствията така е и с законите

така и не стана ясно

който не беше изтрит

<{POST_SNAPBACK}>

Отговорих ти вече в предния си пост. Повече от това не мога да ти кажа и да искам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

така и не стана ясно

който не беше изтрит

<{POST_SNAPBACK}>

Сега ще ти отговоря и на това ... темата беше изтрита защото беше озаглавена "немога да рестартирам" - тук автоматично нарушаваш правилото за неясно и неточно заглавие. След това извинявай ама в темата имаше повече правописни грешки от колкото думи .. подобни теми винаги съм заличавал и ще продължавам да заличавам. А ти ако искаш продължавай да публикуваш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...