Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Кулинарни уроци - сладки изкушения

fedora
 Сподели

Препоръчан отговор

Прекрасно идглежда кекса, Федора, като всяко нещо излязло от под ръцете ти :eek:

Аз онзи ден колко диви малини и боровинки изядох. Думи няма...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 2 седмици по-късно...
  • Отговори 185
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Тамио, благодаря за рецептата! Още днес ще я пробвам и ще разкажа за резултата :-) може пък да се окаже първия ми успех със сладкото, а някой ден, кой знае, може и Тирамису да се науча да правя

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тамио, благодаря за рецептата! Още днес ще я пробвам и ще разкажа за резултата :-) може пък да се окаже първия ми успех със сладкото, а някой ден, кой знае, може и Тирамису да се науча да правя

Аз Тирамису не съм правила,но знам че за него задължително трябват Маскарпоне и Амарето.Ако направиш,сподели резултата моля.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 3 седмици по-късно...
аз нямам смелост да се захвана, но сестра ми го прави отлично - ако искаш рецепта, ще я попитам. Искаш ли?

То тук у наше село се съмнявам да намеря необходимите продукти,но като се прибера в България може да се пробвам да го сътворя.Давай я рецептата:)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се, че бавя рецептата за тирамисуто, ама сестра ми май е в чужбина, защото няма връка с телефона й. Не съм забравила, Тамио - ще я пусна веднага, щом успея да я намеря :-)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се, че бавя рецептата за тирамисуто, ама сестра ми май е в чужбина, защото няма връка с телефона й. Не съм забравила, Тамио - ще я пусна веднага, щом успея да я намеря :-)

В нета валяло с такива рецепти...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 6 години по-късно...

Козунаци - тайната на конците

12933126_1306627459354169_47591141410688

http://samozagladni.blogspot.bg/2016/04/blog-post_5.html

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 1 година по-късно...
  • 1 месец по-късно...
  • 1 месец по-късно...
  • 1 месец по-късно...
  • 1 месец по-късно...
  • 1 месец по-късно...
  • 2 седмици по-късно...
  • 3 седмици по-късно...
  • 2 седмици по-късно...

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...