Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Madonna

Официално: Солариумите са канцерогенни

Препоръчан отговор

..." Вероятно имате предвид "меланин"", да, това имах предвид, благодаря за корекцията :yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Твърде несериозни цифри, за да приемем казаното за 100% обективно. Има нещо, което фармацефтичните гиганти не искат да знаете и то е че има пряка връзка между респираторните заболявания, витамин "D" и ултравиолетовите лъчи. Витамин "D", образуващ се под въдействието на UV лъчите е най-силното лекарство за грип. Кога е пикът на грипа? Когато хората се излагат най-малко на слънце, т.е. през зимния сезон. Нали? Схващате ли нишката? Солариумите не са по вредни от слънцето, ако се ползват разумно.

Помисли отново, а от мен да знаеш, че СЗО е мафиотска структура. Какво стана със свинския грип? Доказана измама, в която участва и СЗО. Ха честито.

:yanim: хахаххаха - терорията за "Световната конспирация " в действие ;)

Относно вредата от солариумите...На теория би трябвало в апаратурата да липсват или да са сведени до минимум "вредните" съставки на УВ-лъченето, но на практика- кой знае...

а като сложиш и това, че повечето от посетителите висят там с часове всеки ден, само и само да се сдобият с тен....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Аз лично се забавлявам с факта, че прекалената суетност води и до рак :blink:

Редактирано от Amadea (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен никога не ми е харесвал тена получен в солариум - наподобява ми един вроден тен...Друг е тена придобит под слънчевите лъчи с подходящи защитни мазила!:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:eek: хахаххаха - терорията за "Световната конспирация " в действие :ph34r:

Чети ТУК

И ТУК

МОЖЕ И ТУК

Още ли ти е смешно?

Разбирам, че те засяга професионално, но когато фактите говорят, нали знаеш.......

Редактирано от npn (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чети ТУК

И ТУК

МОЖЕ И ТУК

Още ли ти е смешно?

Разбирам, че те засяга професионално, но когато фактите говорят, нали знаеш.......

Така е. Изобщо не е смешно.

Където се търкалят милиони, винаги ще има кой да ги гони.

Парадокс: Корупция не може да има само там, където не работи нито един човек. :whist:

-------------------------------------

Няколко години след разпространението на солариумите стана известно вредното им въздействие върху кожата. Оттогава продължават и споровете.

Само слънчевите лъчи са полезни, стига да се получават умерено и след като са взети необходимите предпазни мерки. А... и да не идват през озонова дупка. :blink:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чети ТУК

И ТУК

МОЖЕ И ТУК

Още ли ти е смешно?

Хем ми е смешно с тия бабини - девитини, хем не, защото тази зима, лично в моите ръце умряха 2 момичета с дихателна недостатъчност следствие от "свинския" грип.Едното на 19, другото на 26 години.

Да - не се пули.От грипа си умряха.

В цялата болница, тук в Плевен - починаха 17 човека.Повечето млади, здрави до преди да се разболеят.

И нямаше лекарства, защото тогава нямаше все още внесени Тамифлу и Реленца.Когато ги внесоха ( в края на годината) и започнахме да ги даваме на болните - смъртността рязко падна, но пък и грипната вълна вече беше отминала.

Колкото до излишно раздухата истерия по медиите - това си беше чиста рекламна кампания на фирмите.Там си търси конспирации, рекети, подкупи и некадърност на управляващи, както и пари под масата да се заявяват количства лекарства, когато вече не са нужни. :speak:

Но това не омаловажава сериозността на грипа, който ни отмина, както и ефекта от лекарствата.

И няма нужда да ми търсиш конспирации и тем подобни глупотевини, защото като ти се слуи на теб самия, или на твой близък - ще запееш съвсем друга песен.

А колкото до салариумите - нагледал съм се на кожен рак следствие от солариуми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще се въздържа от по-нататъшни коментари и нека всеки разумен човек сам да валидизира истината за себе си. Валидизирането на едната или другата полярност на въпроса е своего рода евгеника, приложена по силата на свободния избор на всеки индивид. Вярваш в конспирациите, не слагаш ваксини, не вярваш, слагаш. Точка.

Редактирано от npn (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Руски виц - Еин ден европейците ще констатират , че е прекалено опасно да се живее и ще си теглят куршума :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...