Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Какво мислите за тази конфигурация и дали ще имам някакъв проблем ако кача Windows 7?

ПРОЦЕСОР МОДЕЛ: Intel CORE I5 750 2.66GHz 8MB L3

ДЪННА ПЛАТКА: GYGABYTE P55 DDR3

ПАМЕТ (MB): Kingston 4096 MBD DR3 1333MHZ

ТВЪРД ДИСК (GB): 1000TB

ГРАФИЧНА КАРТА: ATI Radeon HD 5770 1GB DDR5

ЗВУКОВА КАРТА: 7.1 Звук

ОПТИЧНА МЕДИЯ: DVD+/-RW DL

КОМУНИКАЦИОННИ ПОРТОВЕ: 10xUSB 2.0e-SATA Firewire

КОМПЮТЪРНА КУТИЯ: COOLERMASTER ELITE 334

ЗАХРАНВАНЕ: HIPRO 430W 12CM FAN PFC

Мерси.

Редактирано от ToH1o (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доста неяснотии по марките на повечето компоненти и захранването не мисля , че е подходящо точно за тази конфигурация.Проблем с уиндоус 7-никакъв , даже 64 бита няма да е проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Доста неяснотии по марките на повечето компоненти и захранването не мисля , че е подходящо точно за тази конфигурация.Проблем с уиндоус 7-никакъв , даже 64 бита няма да е проблем.

Еми харда е на "WD" а другото още несъм видял точно защото е подарък и несъм много сигурен какви са марките,но това е бегла представа като цяло...Но ми казаха че ще имам проблем с звуковата карта това незнам какво значение има с Windows 7,нещо с стерео звук и тн...Захарнването като изтече гаранцията не е проблем може да се смени :lol6:

P.S. Монитор PHILIPS 21.6" 220E1SB Full HD 1920 x 1080

Редактирано от ToH1o (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво мислите за тази конфигурация и дали ще имам някакъв проблем ако кача Windows 7?

Мерси.

Може би след 15-20 години...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Захарнването като изтече гаранцията не е проблем може да се смени :lol6:

Пр такава система , аз лично не бих се доверил на това захранване!Звуковата карта вероятно е вградената , има си драйвъри за уиндоус 7 , не виждам какви проблеми ще създава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пр такава система , аз лично не бих се доверил на това захранване!Звуковата карта вероятно е вградената , има си драйвъри за уиндоус 7 , не виждам какви проблеми ще създава.

Слабо или марката е незнайна ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Довери се на CHIEFTEC или Cooler Master Цък.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Марката е знайна , имат добри попадения , но те са от по-високия клас , съответно са и по-скъпи.Това , което си посочил би трябвало да се справи със системата , но ще се натоварва , загрява , шуми и може и да не издържи в даден момент.Затова ще бъде много по-добре , ако се презастрахова човек с едно хубаво поне 450-500 вата захранване.Поне това е мнението ми!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Марката е знайна , имат добри попадения , но те са от по-високия клас , съответно са и по-скъпи.Това , което си посочил би трябвало да се справи със системата , но ще се натоварва , загрява , шуми и може и да не издържи в даден момент.Затова ще бъде много по-добре , ако се презастрахова човек с едно хубаво поне 450-500 вата захранване.Поне това е мнението ми!

Аха еми тея дни мисля да го пусна,все още не съм го пускал :biggrin: Да видя как работи шими ли ...и ще видим :P А за Windows 7 Ultimate x64 от къде мога да намеря или линкове е забранено да се дават тук ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аха еми тея дни мисля да го пусна,все още не съм го пускал :D Да видя как работи шими ли ...и ще видим :) А за Windows 7 Ultimate x64 от къде мога да намеря или линкове е забранено да се дават тук :)

Microsoft Windows7 Professional 32/64-bit English 1pk Retail, DVD

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси.

Машината е супер, а да питаш за 7 дали ше върви добре е все едно да си купиш Mercedes SLR и да питаш дали ше вдигне 100 км/ч. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси.

Ами имайки предвид някоите уточнения, които направи, според мен машината е нешлифован диамант. С една две леки поправки е могла да бъде перфектна, защото сега в момента е просто много добра... Не се замисляй - идеална е машинката. Много хора дават повече пари и получават много по-малко.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Задължително смени захранването, тези Хипро съм ги пробвал и са пълен боклук. Външният им вид и впечатляващ, но реално не работят добре. Едно такова 400 вата, работи един месец и после започна да гаси компютъра без причина. не беше изгоряло, но не работеше както се очакваше.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване