Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

haidukpikaso

10 идеи как гаджето ви да е доволно по време на световното

Препоръчан отговор

Ама какво толкова интересно виждате във футбола?

И аз това им се чудя?!:cool:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз сигурно съм първипт мъж който пита това :cool: ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз това им се чудя?!:cool:

А тия па с черните фланелки що не ритат а

:wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А тия па с черните фланелки що не ритат а

:lol6:

ми те играят бели и оранжеви пичове специално превключих :ph34r:

Аз сигурно съм първипт мъж който пита това :P ...

Като пораснеш и ти натежат мадамите, дето ти висят на врата, а и на джоба, ще минеш и ти на мачове по TV!

:cool:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз имам въпрос "Защо това да се случва само по време на световно, а не винаги (непрекъснато, постоянно, форевър и т.н.) ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз имам въпрос "Защо това да се случва само по време на световно, а не винаги (непрекъснато, постоянно, форевър и т.н.) ?

Ама то случва ли се? При мен - не!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Скъпи дами, не сте уточнили какво имате в предвид това "да се случва".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Скъпи дами, не сте уточнили какво имате в предвид това "да се случва".

Да видим сега! Искам мъничък парк с езерце, за да се разхождам на спокойствие, когато има Световно първенство по футбол.

Искам мнооооооооооого парички (може и кеш), за да обикалям бутиците, когато има Световно първенство по футбол.

Е, понеже съм скромна, стига толкова за това световно. За следващото, ще го мисля...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:) щото мъжете не ги бива да се сещат за тея неща :wors:

http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif аз пък си нямам гадже http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/sad.gif, зарязаха ме преди месеци :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък гледам световното с гаджето :yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам мнооооооооооого парички (може и кеш), за да обикалям бутиците, когато има Световно първенство по футбол.

Ми..намирате си работа и си изкарвате пари..после харчите колкото душа ви иска.. :question:

Аз пък гледам световното с гаджето :wors:

Ехх..жена мечта :cool:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ехх..жена мечта :P

По-скоро мъжа-мечта, че има нерви да гледа мач и да слуша глупости в същото време... Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-скоро мъжа-мечта, че има нерви да гледа мач и да слуша глупости в същото време... Публикувано изображение

То едното може да се игнорира :P

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дами , искате ли любимия да намрази футтбола - трябва да сте красиви и да постоянно да повтаряте , че това е един глупав спорт и да го доказвате...........

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дами , искате ли любимия да намрази футбола - трябва да сте красиви и да постоянно да повтаряте , че това е един глупав спорт и да го доказвате...........

Скъпа, не става така.Един мач продължава само 90мин.Този спорт изобщо не е глупав, а и как "това е един глупав спорт и да го доказвате".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми..намирате си работа и си изкарвате пари..после харчите колкото душа ви иска.. :)

Я, виж, за това не сме се сетили. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля, моля, по време на мач изобщо не приказвам глупости :)

Стоя си мирно и чакам моя отбор да вкара гол. А отбора се избира още в началото, когато преценя кои играчи са по-секси - отбора, който има повече секси футболисти - за него агитирам. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля, моля, по време на мач изобщо не приказвам глупости :)

Стоя си мирно и чакам моя отбор да вкара гол. А отбора се избира още в началото, когато преценя кои играчи са по-секси - отбора, който има повече секси футболисти - за него агитирам. :)

аз си избирам винаги противниковия отбор. И майтапа е, че той обикновено печели :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз си избирам винаги противниковия отбор. И майтапа е, че той обикновено печели :baby:

Аз понякога си ги избирам по националност. :baby:

Когато играха САЩ-Словения, естествено, че виках за балканските ни съседи :ph34r:

А на мача Дания-Холандия - Холандия, разбира се. Датчаните много ни се дразнеха, ама още повече се раздразниха като паднаха :baby:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми как,прати го на някоя видеостена с бирария да гледа мачовете

:cool:

Аз НЕ гледам и МРАЗЯ мачове такаче вие му мислете! :);):biggrin:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

правилата важат и за

Публикувано изображение

Сподели този отговор