Премини към съдържанието
Breath_Sign

Търсачката на Data.bg вече става платена

Препоръчан отговор

Само на мен ли ми се случва, или е вярно, че за да ползваме търсачката в дата-та вече трябва да коригираме - разширим по-точно, профила си в този сайта?! -

Даже с РЕАЛНА, ОСНОВНА СНИМКА. Ама че гении са тия "юнаци" ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не само на теб. За съжаление вече и ФРИЙ.Дата.БГ е платен. Свърши блаженството от пиратството.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Само за клиентите на HomeLan, Data.BG остава безплатна sad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ами много им здраве,и без това са западнали яко.Аз само им пълня сървърите и то безплатно.Ще записвам на CD-ta и ще качвам в Дейтаком и в DC++.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не е лесно да си глупав. Е - Дата.бг го направи. Ако не са си направили мирор на всичкото инфо, то предполагам, че много от юзерите ще изтрият каквото са качили

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

http://www.data.bg/docs/payment.html

Край с фриито на дата...

Уважаеми потребители,

Във връзка със събитията случили се през 2005 г. (забрана на търсачки, ограничаване на дисково пространство и т.н. по нареждане на съответните служби), за да продължи безпроблемната работа на FREE.Data.BG, сме принудени да въведем промяна в политиката на сървъра. Някои от услугите на Data.BG ще бъдат платени считано от дата 03.02.2006г.

Безплатни услуги към Data.BG

* 250 мегабайтова поща от тип user@data.bg

* 250 мегабайтово дисково пространство от тип http://user.data.bg

* Каталог

* Новини

* Форум

* Торент

* Галерии

Платени услуги:

* Търсачката на сайта.

* 2 гигабайта поща от тип user@data.bg

* 2 гигабайта дисково пространство от тип http://user.data.bg

Цената за платените услуги към Data.BG ще бъде месечна и е 2.00 лв. без ДДС

За да извършите плащане изпратете SMS съобщение на номер 1156 (за абонати на Мтел и Глобул) с текст DTSYKB5L

Цената на съобщението е 2 лева без ДДС.

* Всички клиенти на HomeLan имат включен безплатно пълния пакет от услуги на Data.BG.

* Началото и прекратяването на абонамента за услугите на Data.BG съвпада с абонамента ви за услугите на HomeLan

* За да възобновите абонамента си за услугите на Data.BG се преабонирайте за услугите на HomeLan и отново посетете тази страница за повторно активиране.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    то предполагам, че много от юзерите ще изтрият каквото са качили

<{POST_SNAPBACK}>

Само, ако си платят за да влязат отново... ;) ...предполагам ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

е шитня работа снощи ми беше последното сваляне.Поне си свалих това което ми трябваше ;) .Ама сега край ако не плашташ sad.gifsad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

нали все пак форумът е безплатен. там също има търсене. ако всеки пуска тема с това което качва, пак ще може да се намира. аз и досега предпочитах търсачката на форума, защотото другата постоянно ми даваше, че сайт-а натоварен и да пробвам по-късно.

освен това дата.бг все пак не е единствения сървър. изглежда е време другите фрий-та да се възродят малко.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз в момента свалям всичко от моята директория и ще го метна в Дейтаком,ще ме уплашат те ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

е да не видат нещо ще земат всички free сарвари да искат пари sad.gifsad.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Хора, стига паника - всичко ще бъде както досега.(от гледна точка за download) Много от вас познават юзъри на Хоумлан, които да направят търсенето им(3-4 секунди време), а ако не - за какво са форумите... ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Пълният достъп до ресурсите на този сайт изисква абонамент.

От дата До дата Извършено на GSM number

Няма

Все още не сте се абонирали за пълен достъп до ресурсите на Data.BG

За да извършите плащане изпратете SMS съобщение на номер 1156 (за абонати на Мтел и Глобул) с текст DTHD3PHM

Цената на съобщението е 2 лева без ДДС.

Ако сте клиент на фирма HomeLan натиснете тук.

* Този код е индивидуален и важи САМО за вашето потребителско име в рамките на 24 часа.

* Ако до 24 часа НЕ изпратите SMS съобщението с текущия код, то кодът ще бъде сменен и ще трябва отново да посетите тази страница.

* В SMS съобщението трябва да напишете САМО кода. Всякакъв друг текст ще накара системата ни да третира вашето плащане като НЕВАЛИДНО.

* Системата ни за SMS разплащане възприема както големи, така и малки букви.

* След пускане на SMS съобщението изчакайте 5-10 минути и посетете отново тази страница. Понякога GSM компаниите забавят обработването на съобщенията.

* Ако 30 минути след изпращането на съобщението не получите пълен достъп до този сайт, свържете се с нас на телефон (номер). Обадете ни се от телефонния номер от който сте изпратили съобщението.

* Имате възможност да предплатите за няколко месеца напред.

* Многократни съобщения с един и същи код се считат за ВАЛИДНИ, ако са изпратени в рамките на 24 часа.

Хора работите загрубяха.Вече и дата.бг не можеме да ползваме фрее. sad.gif .Пък то аз напоследък тегля зле от там.Да не кажа че връзката е отвратителна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Добре дошли в моето братство-torrentboy.Това че няма да влизате и сваляте/качвате в data.bg или където и да е, не е проблем.В data.bg имам регистрация от 3 години и за този период имам всичко на всичко едно мнение, което не смятам за голяма загуба, че не са повече. Нито пък, че не мога да свалям от там.Проблем за българския интернет ползвател е скоростта навън.Всичко е много комплексно, за да коментирам, но когато тази скорост стане реална, ще усетите, че се живее спокойно и без "свободните зони".Натам насочете гнева си.По-големи пирати от скандинавци и китайци няма (nero с ключ не е проблем спокойно да си свалите от руските братушки).Именно от тях всичко се смъква, за да достигне до data.bg.

Помислете за птичките.Помислете за пролетта.Когато дойде пролетта, идват и птичките и всичко става прекрасно.Така един ден интернетът в България, ще бъде интернет.

Когато всеки средностатистически български потребител стане притежател на 50кВ/s външен download, ще бъде поносимо пиратската игра или филм да се изтърпи няколко часа, за да може да я има.

Помислете как тази мечта да стане реалност.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Oпределено е по-добре без фрий,аз нямам такова от 2 месеца и нещо и не ми липсва.От тия дни ще ми вдигнат скоростите с 50% което ме устройва още повече.Почнах да си позволявам да тегля от големи международни тракери в които има всичко,плюс Арена където имам два акаунта на суперпотребител.В Датата предимно качвах за да се възползва някой,иначе всичко имам на дискове.Колкото до скандинавските хъбове там има от пише мляко,хората имат пари(големи хардове ;)) и са пълни ;)Можете да качвате в Дейтаком....засега.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз да попитам 50кб/с каква скорост е това.Имам познати на запад със по 800-1000кб/с скорост и то минималното за около 20-30евро.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Аз да попитам 50кб/с каква скорост е това.Имам познати на запад със по 800-1000кб/с скорост и то минималното за около 20-30евро.

<{POST_SNAPBACK}>

Именно,трябва да нямаш фрий за да изискваш от доставчика истински скорости а не локални.Вчера говорих с един по нета,плаща 23 лева за 100к и фрий.Аз плащам 25 лева за 384к(вече)бг и 60к интернет без фрий,как е по-добре?Аз избирам второто.Разбира се виждал съм и по-изгодни оферти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Именно,трябва да нямаш фрий за да изискваш от доставчика истински скорости а не локални.Вчера говорих с един по нета,плаща 23 лева за 100к и фрий.Аз плащам 25 лева за 384к(вече)бг и 60к интернет без фрий,как е по-добре?Аз избирам второто.Разбира се виждал съм и по-изгодни оферти.

<{POST_SNAPBACK}>

Аз да не казвам че получавам 8кб/с интернет и някво малко FTP. Какъв нет а? Срещу 20лв. толкоз.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз от дата не смъквам отдавна.И търсачката им е зле ,но най-голямата простотия е че юзърите им са неграмотни.Пълна липса на *.nfo, md5 или каквато и да е информация за реалейз.Когато е налична винаги е подвеждаща,а ако не това има свободни съчинения на текст във самото исо.Това ми светна едва след като свалих уиндоус на китайски и го записах да диск вербатим.

Ако е до въпрос предпочитам да си платя 2 лева пред "лукса" да ползвам торенти,но трябва да има съдържание.Торентите ви "работят" по другия начин - теглите нещо за един час а го качвате за 16 при това до рейтинг 0.4 .Тоест губят ви времето и ви скапват компютъра. Така че не виждам защо трябва да подскачате - офертата принципно е добра макар и не за дата.бг .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    ..................Пълна липса на *.nfo, md5 или каквато и да е информация за реалейз.Когато е налична винаги е подвеждаща,а ако не това има свободни съчинения на текст във самото исо.Това ми светна едва след като свалих уиндоус на китайски и го записах да диск вербатим.

................

Браво бе пич.Така се става полиглот.Брей, де да имах достъп до този сървър.Веднага качвам windows на иврит и на арабски.Пиша едно ултра мега хипер плюс пред името.И на другия ден гледай само на колко шарани, windows ще им изгрее от дясно на ляво на писменост от времето на Авраам.

Майтап бе, ама ме разсмя и то на вербатим.Тия държат по 100години.Имаш време да научиш китайския.Не ти трябва пароли и ала бала.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Майтап бе, ама ме разсмя и то на вербатим.Тия държат по 100години.Имаш време да научиш китайския.Не ти трябва пароли и ала бала.

<{POST_SNAPBACK}>

Майтап да става :) .Знам че държат по сто години :) - може да си представиш колко бях сигурен тогава .... е поне му пазя кутийката :speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.