Премини към съдържанието
sefdass

Голяма буря в Русе

Препоръчан отговор

Изключих си десктоп компютъра и сега не мога да правя някои работи, защото съм на батерия на лаптопа от съображение за сигурност! И от прозореца си виждам едно доста голямо парче ламарина закачено на предавателите на мобилните оператори.Вие как я карате ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Изключих си десктоп компютъра и сега не мога да правя някои работи, защото съм на батерия на лаптопа от съображение за сигурност! И от прозореца си виждам едно доста голямо парче ламарина закачено на предавателите на мобилните оператори.Вие как я карате ?

Засега в Шумен сме на жега откъм 34 градуса, но се задават облаци, май откъм Русе .. Дано захладнее :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Засега в Шумен сме на жега откъм 34 градуса, но се задават облаци, май откъм Русе .. Дано захладнее :)

Тук стана доста хладно. Дори извиках екип на гражданска защита да прибере ламарините, но двама мъже от блока вече ги прибраха. Все пак остана едно парче.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

В Плевен валя доста обилен дъжд, придружен със силен вятър, светкавици и гръмотевици. Цяло чудо е, че имам нет :whist: Прохладно и приятно :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

В Плевен валя доста обилен дъжд, придружен със силен вятър, светкавици и гръмотевици. Цяло чудо е, че имам нет :whist:

Прохладно и приятно :)

Блазе ви, и аз искам да е хладно, че на климатик писва, друго си е свеж и прохладен въздух от прозореца :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Жалко,пак се уредихте с хладинка
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ооо да, и при мен е 21 градуса :D

Жалко,пак се уредихте с хладинка

Заслужаваме я! от 1 седмица ни мъчи жегата - код оранжево е цял ден при нас :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Хладинката добре, ама къде е екипа на гражданска защита? Вече 18 мин ги няма!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Блазе ви, и аз искам да е хладно, че на климатик писва, друго си е свеж и прохладен въздух от прозореца

Ще дойде, спокойно. Тук до 16.00 беше ад, после леко заваля и прегърмя и... взе, че спря, но 1 час по-късно като заплющя един стабилен дъжд и ето... чудно е.

Още мъничко потрай!

Редактирано от Нел (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Хладинката добре, ама къде е екипа на гражданска защита? Вече 18 мин ги няма!

Какво трябва да направят гражданска защита според теб ??? :rolleyes:

Ще дойде, спокойно. Тук до 16.00 беше ад, после леко заваля и прегърмя и... взе, че спря, но 1 час по-късно като заплющя един стабилен дъжд и ето... чудно е.

Още мъничко потрай!

Трая си, и поглеждам с надежда през терасата как май май ще завали и тук :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Какво трябва да направят гражданска защита според теб ??? :rolleyes:

Ето както винаги ще има кой да се заяде! Ами какво да направят ще ги смъкнат, защото бяха готови да паднат и да насекат някого!!!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Заслужаваме я! от 1 седмица ни мъчи жегата - код оранжево е цял ден при нас :D

На моя покрив буркан тъмнооранжев освен да свети нонстоп баси

айде да ви е хладна благородно ви завиждам аз отивам на биропиене

:rolleyes:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ламарините са отстранени! Нека да благодарим на екипа на гражданска защита и господ да ги пази ! :rolleyes: Приятна вечер!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ламарините са отстранени! Нека да благодарим на екипа на гражданска защита и господ да ги пази ! :rolleyes: Приятна вечер!

Значи напразно ги псува тогава... Да не мислиш че всичко става със щрак, и хоп... Поне можеш да им се извиниш сега .....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Значи напразно ги псува тогава... Да не мислиш че всичко става със щрак, и хоп... Поне можеш да им се извиниш сега .....

Ти нормален ли си ? Кога съм ги псувал ?
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не си псувал, Ок.. но роптаеше де са, та не се били появили още нали .... А наум сигурно си им теглил майните , признай ..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Той/Тя си е такъв не му обръщай внимание, все търси да се заяде с някого.
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.