Премини към съдържанието
7980-0Asus9076899

Изчезване на мегабайти

Препоръчан отговор

Здравейте!!! Имам доста странен проблем: днес ми изчезна около 1 GB от С, а не съм инсталирал програми. Лаптопа ми е ASUS F5GL и използвам windows vista ultimate x86. От какво се получава така? Благодаря за помощта

Редактирано от Tenda (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Почисти си Temp файловете и другите боклуци, и виж дали няма да се появи този 1 GB :biggrin:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравейте!!! Имам доста странен проблем: днес ми изчезна около 1 GB от С, а не съм инсталирал програми. Лаптопа ми е ASUS F5GL и използвам windows vista ultimate x86. От какво се получава така? Благодаря за помощта

Доказателство за случката? Изчезнал как и от къде: От Freespace-са или въобще не се засича същият обем на локалният дял, както е бил индикиран до сега?

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Почисти си Temp файловете и другите боклуци, и виж дали няма да се появи този 1 GB :biggrin:

как ставаше това, че не се сещам в момента. това в папка уиндоус където е temp - оттам всичко ли да изтрия. И какво още да изтрия

Доказателство за случката? Изчезнал как и от къде: От Freespace-са или въобще не се засича същият обем на локалният дял, както е бил индикиран до сега?

от freespace-a Редактирано от Tenda (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Щом са изчезнали от свободното място- почисти временните и ненужни файлове. Помисли си дали не си качил нещо на диска по погрешка, някой торент да е отишъл в дефаутната Download папка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Щом са изчезнали от свободното място- почисти временните и ненужни файлове. Помисли си дали не си качил нещо на диска по погрешка, някой торент да е отишъл в дефаутната Download папка.

имаше едни филми от уторент, които бяха на о процента и като им ведех местоположението беше в С -асус, но там тяма никакви папки за филми

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

CCleaner - Това е препоръчително за всеки компютър

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

CCleaner - Това е препоръчително за всеки компютър

Свалих портъбъл версията, но откъде да разбера какво е за изчистване

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Слагаш тикчета на всичко или въобще не го пипаш, той ще си намери нужното и ще си изчисти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Слагаш тикчета на всичко или въобще не го пипаш, той ще си намери нужното и ще си изчисти.

Извинявам се за некомпетеността, но можете ли да прикачите снимка, къде да дам на всички

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    снимка 1 и снимка 2. Цъкаш направо на Analyze и когато свърши даваш Run Cleaner
    • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Всеки си прави избор , ето моя

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Торент-клиента автоматично заделя пространство с размера на свалящия се файл,независимо дали е на 1 или 99 процента

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Торент-клиента автоматично заделя пространство с размера на свалящия се файл,независимо дали е на 1 или 99 процента

С едно условие - трябва да е започнал свалянето и да е направил папка . Автора казва че не е намерил папка и торента е бил на нула
    • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Така е, торента си запазва мястото. Те тикчетата са за това, всеки да си го настрои точно както иска и да му се изчисти точно това, което не му трябва. Все пак програмата не може да знае със сигурност.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Така е, торента си запазва мястото.

Те тикчетата са за това, всеки да си го настрои точно както иска и да му се изчисти точно това, което не му трябва. Все пак програмата не може да знае със сигурност.

Значи като се сваляше му зададох местоположение локален диск F, а като му дадох да ми покаже целевата папка отиваше в С - Asus

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

имаше едни филми от уторент, които бяха на о процента и като им ведех местоположението беше в С -асус, но там тяма никакви папки за филми

Когато даден торент дори само е записан в задачите в уиндоус се маркира обем с пълният размер на файла като заети, тъй като във файловите таблици за запис на твърдият диск вече е отделен нужният обем за неговият запис! Достатъчно е да се кликне с десният бутон на мишката върху съответният торен в пуснатият торент клиент, в случая uTorrent и да се избере от падащото меню "Премахни и ...Изтрий торента+данните"! "Временните" папки и файлове не винаги е добре да се почистват с програма, защото да не вземе после някой да се оплаква че му няма Гугъл Хром, или че нещо не ще да работи! Понякога "случайно" изчезват и сейфове на разни игри...:cool:

П.П Моля Ви колеги, да се изчакваме... Старото вече не пише толкова бързо като едно време...:ph34r:

Ще Ви сложа по един плюс, дето ме надбягахте!

Редактирано от sliderum (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Когато даден торент дори само е записан в задачите в уиндоус се маркира обем с пълният размер на файла като заети, тъй като във файловите таблици за запис на твърдият диск вече е отделен нужният обем за неговият запис! Достатъчно е да се кликне с десният бутон на мишката върху съответният торен в пуснатият торент клиент, в случая uTorrent и да се избере от падащото меню "Премахни и ...Изтрий торента+данните"! "Временните" папки и файлове не винаги е добре да се почистват с програма, защото да не вземе после някой да се оплаква че му няма Гугъл Хром, или че нещо не ще да работи! Понякога "случайно" изчезват и сейфове на разни игри...:cool:

П.П Моля Ви колеги, да се изчакваме... Старото вече не пише толкова бързо като едно време...:ph34r:

Ще Ви сложа по един плюс, дето ме надбягахте!

тоест след като съм изтрил файловете с Ccleaner- няма проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Настрой си клиента да сваля файлове в друг дял а не всеки път да му търсиш място

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Настрой си клиента да сваля файлове в друг дял а не всеки път да му търсиш място

ОК. Мерси за помощта на всички и лека вечер :whist:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.