Премини към съдържанието
PifchoBG

От къде мога да купя ATI TV Wonder 650 ?

Препоръчан отговор

Търсих го по онлайн магазините, ама нещо го няма. Водят го за стар продукт.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

3650 ли се има предвид? Ако да, с каква цел се търси точно нея?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Този няма ли да свърши същата работа? В краен случай този, а ако искаш има и "златен"!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Да, и по-точно този от Жар с марка PowerColor - http://jarcomputers.com/p_VCPTVTPCOLORTVW650 Понеже до колкото разбрах само той включва PAL, тоест нашенската аналогова тв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Да, и по-точно този от Жар с марка PowerColor - http://jarcomputers....TVTPCOLORTVW650 Понеже до колкото разбрах само той включва PAL, тоест нашенската аналогова тв.

Кажете има ли тунер от онова време, още повече със същият набор от АТИ, който да не поддържа аналогов сигнал?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Този няма ли да свърши същата работа? В краен случай този, а ако искаш има и "златен"!

Да има. Та някой да знае от къде мога да закупя същия модел предлаган от Жар?

Редактирано от PifchoBG (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Да има. Та някой да знае от къде мога да закупя същия модел предлаган от Жар?

Що не попитате, дали не могат да Ви го доставят "поЖарникарите"или ако не са в състояние, поне да Ви насочат. Инатът, проявяван за "точен" модел, който от години не се произвежда, ще доведе до там темата да се похаби напразно. Казвам Ви, всичките функции на тези тунери са аналогични, ако някой Ви е метнал, че трябва да е точно този модел и няма друг на света като него, може да го нашамарите лично от мен. Е, лепенката на "асемблатора", ако има такава ще е различна http://www.kaldata.com/forums/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/tongue.gif

Редактирано от sliderum (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не е така, няколко човека ме увериха. След което лично проверих. Само в спецификациите на PowerColor има PAL, другите марки поддържат само NTSC. Не знам дали има смисъл да им се обаждам след като са го обявили за "няма на пазара", но ще пробвам. Надявах се все пак някой магазин все още да го има, или в краен случай втора употреба.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не е така, няколко човека ме увериха. След което лично проверих. Само в спецификациите на PowerColor има PAL, другите марки поддържат само NTSC. Не знам дали има смисъл да им се обаждам след като са го обявили за "няма на пазара", но ще пробвам. Надявах се все пак някой магазин все още да го има, или в краен случай втора употреба.

Пълни глупости... Повече не ми се пише по темата, но много грешна информация имаш. Аз ползвам 4 различни тунера и с нито един от тях няма проблем. М/би абсолютно всички тунери, от евтини до скъпи, от хибридни до аналогови, които се продават в България имат PAL и приемат без абсолютно никакви проблеми аналогова телевизия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Кажи какво ще ти е начинанието за да те ориентираме по точно иначе съответната платка не блести с поддръжка от доста известни софтуери

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Пълни глупости... Повече не ми се пише по темата, но много грешна информация имаш. Аз ползвам 4 различни тунера и с нито един от тях няма проблем. М/би абсолютно всички тунери, от евтини до скъпи, от хибридни до аналогови, които се продават в България имат PAL и приемат без абсолютно никакви проблеми аналогова телевизия.

Пълни глупости пишеш ти. Не съм влезнал за да споря какви са спецификациите на тунер, който дори не познаваш. Влезнал съм за да питам дали някой знае от къде да го купя, ако някой знае моля да ми каже без много да философства.

saentist, нищо специално, трябва ми за аналогова ТВ. Гледане и запис.

Редактирано от PifchoBG (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    http://outmax.bg/dmz/index.php?_a=viewProd&productId=21180]PINNACLE PCTV 110i Analog Pro. Но щом намираш колегите за некомпетентни... Твой проблем... Във тунерите аналоговата телевизия е стандарт. И всеки е способен да чете/възпроизвежда/приема... Щом знаеш и разбираш повече- успех! Не мисля, че някой може да ти помогне.
    • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Препоръчвам Хибриден тунер поради причината че ще има по дълъг живот на употреба

хем ще може да записваш от аналогов източник хем ще имаш достъп до ефирните цифрови канали

ако не си супер претенциозен вземи това http://rts-bg.com/?show=item&item=639&id=2522

ако си тогава търси това ATI TV WonderTM HD 650 PCI (PAL/SECAM/DVB-T)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Пълни глупости пишеш ти. Не съм влезнал за да споря какви са спецификациите на тунер, който дори не познаваш. Влезнал съм за да питам дали някой знае от къде да го купя, ако някой знае моля да ми каже без много да философства.

saentist, нищо специално, трябва ми за аналогова ТВ. Гледане и запис.

Няколко човека се опитват да ти помогнат, а философстваш ти, защото продължаваш да си държиш на некомпетентното мнение. Тук никой от досега отговорилите няма да тръгне да търси помощ за нещо, което ще си го провери за две минути в Интернет, но и да потърси, ще се вслуша в съветите, които му се дават, няма да се прави на дървен философ и многознайко и да обижда хората, които са му протегнали ръка за помощ (дори и да грешат).

От мен лека вечер колеги, аз отивам да изпия една-две бири ;-)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ама от къде иска да му намерим нещо, което вече не се произвежда? Няма как... Просто иска да купи нещо старо, което го няма никъде. Еми успех!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Търся определен модел, щом не знаеш за него - просто не пишеш в темата ми и готово. Обиждаш ти, не аз. Пример - "Пълни глупости... Повече не ми се пише по темата". Хем си пестиш времето, хем пестиш моето да ти обяснявам, че има няколко стандарта аналогов сигнал и различните държави ползват различен ЦЪК . И специално този модел единствено серията на PowerColor разполага със стандарта за България PAL. Но ти говориш наизуст, просто защото имаш някакво тунерче и си мислиш че всички тунерчета на пазара са еднакви. Не ми цапай повече темата.

Благодаря за мнението на saentist. Действително от такава помощ имах нужда. Насочил съм се точно към цитираният от теб тунер, понеже много хора го хвалят, но точно тук изниква проблема че не го намирам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Цапаш си темата ти, с безсмислени разсъждения, а кой да ти пише в темата ще имаш право да определяш, когато си направиш собствен форум! Аз тунери ползвам от 2000-та година и ги ползвам на всеки един компютър, който съм имал, имам и/или използвам. Последното тунерче е ето това и го ползвам на лаптоп. Различни модели съм ползвал, в момента имам четири, но повече са ми минали през ръцете. Това го казвам, за да ти стане ясно, че аз не пиша наизуст. Не ми обяснявай на мен какви са тунерите, които се продават в България, моля и за стандартите не ми обяснявай, защото не аз не мога да гледам телевизия на компютъра си, май това си ти човека, който се обръща за помощ и то до колкото разбирам, целта ти е да гледаш телевизия, а търсенето на определен модел (който не съм срещал) идва от това, че си заблуден и си получил грешна информация. Не беше лошо да си го признаеш, че нямаш абсолютно никаква представа от този вид хардуер, търсил си и си получил по лош начин информация и да четеш какво ти се пише, но тази твоя упоритост не води до нищо хубаво - имаше един лаф за упоритите хора... saentist добре ти е дал какъв тунер да търсиш, но ти нещо не разбра, а то е, че в който и нормален компютърен магазин да влезеш и попиташ за аналогов или хибриден тунер, всички ще имат PAL и ще са подходящи за гледане на аналогова кабелна или ефирна телевизия - и тези от 20 лева и тези от 200. Ако това най сетне ти е станало ясно, след две страници изписани с обяснения, значи си получил необходимия ти отговор на въпроса. Все пак ти пожелавам късмет с покупката и знам каква ще ти е следващата тема, ако изобщо след всичкото незнание, което демонстрираш се осмелиш да вземеш нещо - темата ще е за софтуер, за това, как да го настроиш, как не ти открива PAL и т.н. Мога да те насоча към определени форуми (български), където надълго и широко са разисквани различни модели тунери, но честно казано, не виждам никакъв смисъл да го правя за теб конкретно.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.